Informācija
Preču katalogs

Smūtiju blenderi

Interneta veikalā Bigbox.lv Smūtiju blenderi tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā KitchenAid, Philips, Bosch, Smeg, Electrolux . Smūtiju blenderi cenas sākas no 20,99 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 159 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Padomi, kā izvēlēties labāko blenderi kokteiļiem

Blenderi ir viens no būtiskākajiem bāra instrumentiem, kas nepieciešami labi, it īpaši, ja vasarā jums patīk saldēta margarita vai daikiri kokteilis. Taču tos var izmantot ne tikai profesionāliem nolūkiem. Ja esat kādreiz skatījies interneta blenderu klāstu, jūs zināt, ka ir simtiem, no kuriem izvēlēties, un atrast sev piemēroto var būt grūts uzdevums. Tālāk sniegtajiem padomiem vajadzētu palīdzēt atšifrēt dažas iespējas un to, kas vislabāk derēs jūsu stilam. Ja iespējams, labākais variants būtu komerciālas kvalitātes blenderi, jo tie kalpos ilgāk un sniegs jums vienmērīgi labus rezultātus, gatavojot iecienītākos kokteiļus.

Izmērs

Izmantojot blenderus, izmēram ir nozīme. Jūs vēlaties pārliecināties, ka jūsu izvēlētais kokteiļu blenderis ir pietiekami liels, lai jūs varētu ērti pagatavot vairākus dzērienus, piemēram, nelielā ballītē. 800 ml blenderis ir mazākais ieteicamais izmērs, lai pagatavotu apmēram divus dzērienus. Izvēlēties kaut ko nedaudz lielāku var būt laba izvēle. Parasti jūs atradīsiet tādu, kas ir 1500 ml. Viss ir atkarīgs no dzērienu skaita, ko vēlaties pagatavot, un kāda izmēra ir jūsu glāzes.

Ātrums

Izvēlieties blenderi ar vairākiem ātrumiem, lai iegūtu labākos rezultātus. Pulsa funkcija ir gandrīz obligāta, lai pietiekami sasmalcinātu cieto ledu. Katrā ziņā elektriskās ierīces būs jaudīgākas pat ar mazāk funkcijām nekā rokas blenderi.

Motora jauda

Blendera motors ir vissvarīgākā iekārtas sastāvdaļa. Noteikti izlasiet, cik vatu tam ir. Vidējais ir 300-600 vati, bet daži ir 1000w vai vairāk. Šāds blenderis būs spēcīgs un ļaus iegūt vēlamo dzērienu daudz ātrāk. Jūs maksāsiet vairāk par spēcīgāku motoru, taču ir svarīgi nosvērt tā pielietojumu. Ja jūsu galvenais mērķis ir kokteiļi, 500 vatu un augstāki blenderi būs labākais variants, jo ledus ir viena no cietākajām vielām, kuras ir jāsajauc. Nepietiekami novērtējot blendera motoru, lai ietaupītu dažus eiro, jūs varat lieliska kokteiļa vietā iegūt sadedzinātu mašīnu. Jūs varat būt drošs, ka spēcīgs blendera motors kalpos daudz ilgāk. Lai iegūtu lielākas jaudas modeli, kura cena ir samērīga, ir vērts apskatīt vairākus piedāvājumus. Bieži vien viens vai otrs veikals piedāvā iegādāties lētāk.

Viegli tīrāms

Ja blendera asmeņi nav noņemami, tīrīšana prasa daudz pūļu. Meklējiet blenderi, kura detaļas, pat asmeņus, var noņemt. Ir arī modeļi, kuriem ir pašattīrīšanās asmeņi, un tie ir ļoti ērti. Lielāko daļu laika jūs varat arī iztikt, piepildot krūzi ar karstu ūdeni un ļaujot tai mirkt stundu vai divas.

Materiāls

Lielākā daļa mūsdienu blenderi ir diezgan stilīgi pēc to dizaina, taču, izvēloties blenderi, izskats nav viss. Daudz svarīgāk ir izpētīt no kādiem materiāliem ir izgatavota krūze un asmeņi. Krūzei izvēlieties stiklu vai nerūsējošo tēraudu, nevis plastmasu. Plastmasu var viegli notraipīt un saskrāpēt, kā arī tā var pievilkt nepatīkamu smaržu, it īpaši pēc ikdienas smūtiju gatavošanas.

Asmeņi ir tikpat svarīgi. Izvēlieties nerūsējošo tēraudu, lai asmeņi būtu pietiekami izturīgi, lai pat jaudīgākie sitēji izturētu ledus kapāšanu.

Sekojiet līdzi, lai nepalaistu garām, kad ir akcija konkrētam blenderim, kas jūs interesē un jūs noteikti iegūsiet lielisku dzērienu sev un draugiem. Jūs arī varat apskatīt dažādus interneta blenderu piedāvājumus, lai noskaidrotu pašus aktuālākos piedāvājumus un jauninājumus šajās iekārtās.