Preču katalogs

Kafijas automāts MELITTA F53 / 0-102 PASSIONE

Ātra piegāde 1-7 d.d.

Kods 283255

549,00 €
54,90 € x 10 mēn.*
TF Bank bezprocentu Līzings. Piemērs: ja aizdevumu summa ir € 400 ar atmaksas termiņu 10 mēneši, ikmēneša administrēšanas maksu € 0, komisijas maksu par izsniegšanu € 0 un procentu likmi 0%, gada procentu likme (GPL) ir 0%, ikmēneša maksājumu ir € 40.00, savukārt aizdevuma kopējās izmaksas patērētājam ir € 400.
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 2 gadi 103,82 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 3 gadi 114,80 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 5 gadi 169,70 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 2 gadi 142,25 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 3 gadi 169,70 €
Aromasafe kafijas pupiņu tvertnes blīve ļauj vēl labāk aizsargāt jūsu kafijas pupiņu dažādās garšas un aromātus.
Pateicoties funkcijai Bean to Cup, tiek svaigi samalts tikai tasei nepieciešamais kafijas pupiņu daudzums un maltā kafija tiek pagatavota nekavējoties. Lai nesajauktos dažāda veida pupiņas, dzirnaviņas darbojas, līdz tā katru reizi tiek iztukšota. Unikāla iepriekšējas mitrināšanas funkcija un aromāta ekstrakcijas sistēma.
Vienkārša vadība – ērti lietojama, kā arī iespējams izvēlēties kafijas daudzumu, uzklikšķinot uz vajadzīgā izmēra tasītes ekrānā (izvēle – liela, vidēja, maza).
Automātiskais kapučīno automāts – jūs automātiski saputosiet samtainas piena putas. Pateicoties kapučīno automātam, varat pagatavot tasi tējas vai uzsildīt pienu.
Divu tasīšu funkcija ļauj baudīt dubultu kafijas baudījumu, nepārvietojot tasītes – to varat izmantot, lai pagatavotu Latte Macchiato, Cappuccino un daudzus citus kafijas veidus.

Vienkārša tīrīšanas sistēma - automātiska tīrīšanas un atkaļķošanas programma. Kapučīno automāts ir viegli tīrāms ar tvaiku.
Zems elektroenerģijas patēriņš - programmējams enerģijas taupīšanas režīms, programmējama automātiskā izslēgšana un 0 vatu slēdzis automātiskai izslēgšanai nodrošina, ka kafijas automātam ir modernas enerģijas taupīšanas funkcijas.

Klientu atsauksmes par šo preci