Preču katalogs

LEGO® 42114 TECHNIC 6x6 Volvo pašizgāzējs

Ātra piegāde 1-2 d.d.

Kods 2010499

207,99 €
20,80 € x 10 mēn.*
ESTO bezprocentu Līzings. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 10 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 48,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums11+, 9-10
Produkta kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® TECHNIC
Izņēmuma pazīmes +

•  Bērniem patiks būvēt pašiem savu klasiskā Volvo A60H pašizgāzēja modeli. Turklāt lietotnē LEGO® Technic CONTROL+ ir daudz interesantu funkciju, lai jautrība turpinātos ilgi pēc modeļa uzbūvēšanas.

•  Ar šo LEGO® Technic 6x6 Volvo pašizgāzēja (42114) būvēšanas komplektu bērni var apgūt milzīgo celtnieku mehānismu noslēpumus un stūrēt, sagāzt kausu un mainīt pārnesumu lietotnē.

•  Šajā modelī ir daudz autentisku elementu. Lietotne LEGO® Technic CONTROL+ nodod vadību bērnu rokās, un viņi izpēta dažādus vadības ekrānus, izaicinājumus, sasniegumus un lietotnes ekskluzīvo saturu.

•  Vai meklē interesantu tālvadības kravas auto rotaļlietu? Atklāj radošas rotaļas jaunā līmenī ar šo lielisko, lietotnē vadāmo LEGO® Technic Volvo modeļa komplektu, kas ir lieliska dāvana dzimšanas dienā ikvienam mazajam būvētājam no 11 gadu vecuma.

•  Volvo kravas auto modeļa aptuvenie izmēri: augstums 20 cm, garums 60 cm un platums 20 cm. Lieliski piemērots celtniecības lomu spēlēm! Apvieno ar citiem celtniecības rotaļu komplektiem, paplašinot izklaides iespējas.

•  Būvēšanu var sākt bez baterijām, bet, lai pilnvērtīgi baudītu lietotnē vadāmās rotaļlietas jaudu un lieliskās tehniskās funkcijas, vajadzēs sešas 1,5 V (AA) baterijas.

•  Iekļautas drukātas instrukcijas, lai varētu nekavējoties sākt radošas izklaides ar šo lielisko būvēšanas komplektu bērniem.

•  LEGO® Technic būvējamie komplekti ir lieliski piemēroti bērniem, kuriem patīk būvēt un kuri gatavi jaunam izaicinājumam. LEGO Technic pasaule, kurā ietilpst dažādas interesantas būvējamās rotaļlietas, sajūsmina gan bērnus, gan pieaugušos.

•  Visi LEGO® Technic komplekti atbilst augstākajiem nozares standartiem, nodrošinot transportlīdzekļu ērtu savienošanu katru reizi.

•  LEGO® Technic komplekti tiek rūpīgi pārbaudīti, lai nodrošinātu ikviena komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Saistītas preces

Volvo lielākā pašizgāzēja reālistiskais modelis LEGO® Technic "6x6 Volvo pašizgāzējs" (42114) ir lieliski piemērots bērniem, kuriem patīk celtniecības transportlīdzekļi. Kravas auto darbību nodrošina 1 liels leņķveida novietojuma motors, 1 īpaši liels motors un 1 liels motors ar viedo bloku, ko kontrolē Bluetooth, nodrošinot reālistiskas funkcijas.Atrodi jaunus rotaļu veidus lietotnē. Komplektā ir daudz autentisku elementu, ko iespējams atklāt, un bērni var pārņemt kravas auto vadību, izmantojot lietotni LEGO Technic CONTROL+. Izmanto dažādos vadības ekrānus, lai brauktu uz priekšu un atpakaļgaitā, stūrētu, mainītu ātrumu un pārnesumu vai iztukšotu pašizgāzēja kausu. Bērni iegūst arī personalizētu paneli ar autentiskām salona vadīklām. Izaicinājumi un sasniegumi palīdz bērniem attīstīt braukšanas iemaņas, turklāt lietotnē pieejams arī iedvesmojošs saturs.Autentiski elementi iedvesmo uz radošām rotaļām. LEGO Technic celtniecības transportlīdzekļu rotaļu komplekti ir lieliski piemēroti LEGO faniem, kuri ir gatavi jaunam izaicinājumam, būvējot transportlīdzekļus, kas izskatās un pārvietojas gluži kā īsti.
Klientu atsauksmes par šo preci