Preču katalogs

LEGO® 60260 CITY Airport Gaisa sacīkstes

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2010746

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums5-6, 7-8
Produkta kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® CITY
Izņēmuma pazīmes +

•  Ļaujiet bērnu iztēlei traukties debesīs ar šo LEGO® City komplektu "Gaisa sacīkstes", kurā iekļauti vairāki transportlīdzekļi: 2 rotaļu helikopteri ar palaišanas aukliņu, 3 minifigūras, tostarp LEGO City piedzīvojumu TV seriāla varonis Riviera un citi.

•  Kas atrodas kārbā? LEGO® City Gaisa sacīkšu komplektā ir iekļauti 2 rotaļu helikopteri ar palaišanas aukliņu, treniņlidmašīna, 2 balsti un 3 minifigūras, tostarp LEGO City TV seriāla varonis Riviera un LEGO City Xtreme un Vitarush piloti.

•  Bērni var palaist helikopterus gaisā, izmantojot palaišanas aukliņas. Rotaļlietu treniņlidmašīnai un helikopteriem ir arī atveramas kabīnes, kurā ievietot no 1 līdz 3 minifigūru pilotiem, kas iekļauti šajā uzbūvējamajā lidostas komplektā.

•  Šis LEGO® City rotaļu komplekts "Gaisa sacīkstes" (60260) būs lieliska dāvana Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai jebkurā citā dienā bērniem no 5 gadu vecuma, kā arī zēniem un meitenēm, kam patīk transportlīdzekļu modeļi. Pietiks ar pavisam nelielām būvēšanas prasmēm.

•  Treniņlidmašīna ir vairāk nekā 8 cm augsta, 20 cm gara un 20 cm plata, savukārt katrs helikopters ar palaišanas aukliņu ir vairāk nekā 7 cm augsts, 18 cm garš un 12 cm plats.

•  Šim uzbūvējamajam gaisa sacīkšu komplektam nav nepieciešamas baterijas — tā dzinējspēks ir bērnu iztēle. Jums vajadzīga palīdzība pie helikopteru palaišanas ar aukliņu? Noskenējiet būvēšanas instrukcijās redzamo QR kodu, lai aplūkotu video instrukciju.

•  Šim gaisa sacīkšu komplektam ir vienkāršas būvēšanas instrukcijas un Instructions PLUS – interaktīva būvēšanas pamācība, kas palīdzēs jaunajiem būvētājiem kļūt par īstiem meistariem. Bezmaksas LEGO® Building Instructions lietotnes sadaļa viedierīcēm. 

•  LEGO® City lidostas komplekti rosina iztēles vadītu lomu spēli ar reālistiskiem, funkcijām bagātiem modeļiem, stilīgiem transportlīdzekļiem un jautriem varoņiem.

•  Visi LEGO® City lidostas rotaļu komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem un kvalitātes kritērijiem, lai nodrošinātu visu LEGO detaļu un klucīšu saderību un tos vienmēr varētu viegli savienot un atvienot.

•  LEGO® detaļas un klucīši tiek mesti, karsēti, spiesti, savīti un pārbaudīti, lai nodrošinātu ikviena bērniem paredzētā būvēšanas komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Ļaujiet bērnu iztēlei traukties debesīs kopā ar šo LEGO® City rotaļu komplektu "Gaisa sacīkstes" (60260), kurā ir stilīga rotaļu treniņlidmašīna ar propelleriem, 2 helikopteri ar palaišanas aukliņu un 2 balsti. Zēni un meitenes var izbaudīt jautrību, palaižot gaisā helikopterus, un izbaudīt spriedzes pilnus piedzīvojumus ar 3 minifigūru tēliem, tostarp LEGO City TV triku pilotu Riviera, kā arī Xtreme un Vitarush helikoptera pilotiem.Lielisks būvēšanas komplekts bērniem. LEGO City rotaļu komplektā "Gaisa sacīkstes" ir iekļautas viegli saprotamas būvēšanas instrukcijas un pamācība Instructions PLUS – kas meklējama LEGO Building Instructions lietotnē viedtālruņiem un planšetdatoriem. Ar šo interaktīvo būvēšanās pamācību, kurā ir tuvināšanas un pagriešanas rīki, jaunie LEGO būvētāji kļūst par īstiem meistariem.Iedvesmojoša, radoša, iztēli veicinoša spēle. LEGO City lidostas rotaļlietas sniegs gandarījuma pilnu būvēšanas un rotaļu pieredzi ar reālistiska izskata transportlīdzekļiem, detalizētiem piederumiem un jautriem tēliem, kas veicina brīvu un jautru spēļu laiku.
Klientu atsauksmes par šo preci