Preču katalogs

LEGO® 71367 SUPER MARIO™ Mario mājas un Joši paplašinājuma maršruts

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums5-6, 7-8, 9-10
Produkta kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® Super Mario
Izņēmuma pazīmes +

•  Bērni var nopelnīt digitālās monētas nākamajam līmenim un lieliski izklaidēties lomu spēlēs, pievienojot šo piemīlīgo Mario mājas un Joši paplašinājuma maršrutu (71367) savam LEGO® Super Mario™ komplektam "Piedzīvojumi ar Mario: sākuma maršruts" (71360).

•  Šajā kolekcionējamajā rotaļu komplektā iekļauta māja no klucīšiem ar Superzvaigznes bloku zem atveramā jumta, kā arī šūpuļtīkls un Joši un Gumbas figūra, ar kurām var mijiedarboties LEGO® Mario™ (figūra nav iekļauta komplektācijā).

•  Ieaijā miegā LEGO® Mario™ (figūra nav iekļauta komplektācijā) šūpuļtīklā, novieto viņu uz drauga Joši atzīmes, lai viņš runātu, un pieveic Gumbu... ar šo paplašinājuma komplektu pieejamas dažādas izklaidējošas iespējas uzlabot spēlētāju rezultātus.

•  Šis radošais 205 detaļu LEGO® būvēšanas komplekts ir lieliska dāvana dzimšanas dienā vai svētkos bērniem no 6 gadu vecuma, uzšķiļot iztēles dzirksti un pievienojot unikālu, pielāgojamu līmeni savam komplektam "Piedzīvojumi ar Mario: sākuma maršruts".

•  Šī moduļa aptuvenais augstums ir 13 cm, platums 25 cm un dziļums 17 cm (pamata formā), bet to var dažādos veidos pārbūvēt un apvienot ar sākuma maršrutu un citiem LEGO® Super Mario™ paplašinājuma komplektiem.

•  Šai radošajai būvēšanas rotaļlietai nav nepieciešamas baterijas — tā atdzīvojas apvienojumā ar LEGO® Mario™ figūru sākuma maršruta komplektā. Komplektā ietilpst skaidras instrukcijas, lai bērni varētu būvēt ar pārliecību par saviem spēkiem.

•  Bezmaksas lietotnē LEGO® Super Mario™ bērni var aplūkot digitālas būvēšanas instrukcijas, izmantot lieliskus skatīšanas rīkus un drošā platformā parādīt citiem savas idejas. Saderīgo Android un iOS ierīču saraksts pieejams lapā LEGO.com/devicecheck.

•  Kolekcionējamie LEGO® Super Mario™ rotaļu būvēšanas komplekti pārnes ikonisku tēlu reālajā pasaulē un dāvā faniem plašu iespēju klāstu, lai paplašinātu, pārbūvētu, pielāgotu un veidotu jaunus apgūstamos izaicinājumus.● LEGO® klucīši atbilst visaugstākajiem nozares standartiem jau kopš 1958. gada. Tie ir izturīgi, un tos katru reizi var nevainojami savienot un viegli atvienot, tāpēc būvēšanai un pārbūvēšanai nav nepieciešams Superzvaigznes spēks.

•  LEGO® klucīši un detaļas tiek pārbaudīti teju katrā iedomājamā veidā, nodrošinot, ka šis radošais rotaļu būvēšanas komplekts atbilst visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem.

Fani var uzlabot savas LEGO® Super Mario™ spēles prasmes un lieliski izklaidēties lomu spēlēs ar šo Mario mājas un Joši paplašinājuma maršrutu (71367). Šajā kolekcionējamajā rotaļu komplektā iekļauta būvējama māja ar atveramām durvīm un jumtu, zem kura paslēpts Superzvaigznes bloks. Lieliska dāvana bērniem, kuriem ir komplekts "Piedzīvojumi ar Mario: sākuma maršruts" (71360); iekļauts arī šūpuļtīkls LEGO® Mario™ (figūra nav iekļauta komplektācijā) ieaijāšanai miegā un Joši un Gumbas rotaļu figūras, ar kurām mijiedarboties un iegūt monētas.Lieliska lietotne. Bezmaksas lietotnē LEGO Super Mario ir pieejami lieliski skatīšanas rīki, kas palīdzēs uzbūvēt šo modeli, kā arī ieteikumi radošiem būvēšanas un rotaļu veidiem, un tā ir droša platforma bērniem, kurā parādīt savus būvējumus citiem.Labākās dāvanu idejas. Iedvesmojošie LEGO Super Mario komplekti pārnes ģimenes iecienīto tēlu uz reālo pasauli. Sākuma maršruts, paplašinājuma komplekti un spēju komplekti ir aizraujoša LEGO rotaļu dāvana radošiem bērniem un visiem faniem, kuri var izveidot savus unikālos izaicinājumus, sacensties ar draugiem vai rotaļāties patstāvīgi.
Klientu atsauksmes par šo preci