Informācija
Preču katalogs

Rokas putekļu sūcējs PHILIPS FC6150 / 01

 
Kods
204147
44,00 €
 
Piegāde: 2-3 d.d.
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Philips
Spriegums, V 3,6 V
Uzlādes laiks 4-18:00
Baterijas darbības laiks līdz 10 min
Uzgaļu skaits (gab.) + 2
Funkcionalitāte Sausā sūkšana
Putekļu sūcēja tips Rokas
Savākšanas tilpums, l + 0,5
Putekļu tvertnes savākšanas tips Konteineris
Akumulatora tips NiMh
Putekļu maisa/savācēja ietilpība 0.5 l
Produkta kategorija Manuālie putekļu sūcēji
Krāsa Balts
Platums 133 mm
Svars, Kg 1 kg
Augstums 10.9 mm
Spriegums + 3.6 V
Garantijas laiks 24 mēn.Putekļsūcēji strauji attīstās, un pēdējā laikā vēl viena veida putekļsūcēji ir uz viļņa - elektriskie putekļsūcēji slotas.

Vadu vai bezvada?

Izvēloties elektrisko slotu, viena no vissvarīgākajām lietām ir izlemt, vadu vai bezvadu ierīci vēlaties. Ikvienam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc rūpīgi jāpārdomā, kura izvēle jums ir vislabākā.

Vadu ierīcei vienmēr būs šādas priekšrocības: neierobežots enerģijas avots. Tas nozīmē, ka lietotājs varēs tīrīt tik daudz, cik vēlas, un, iespējams, pašai ierīcei būs jaudīgāks dzinējs. Turklāt šādi modeļi ir lētāki. Šāda veida slotu trūkums ir tāds, ka lietotājs, tāpat kā vienkāršs putekļsūcējs, var tīrīt ar ierobežotu darba rādiusu. Liela daļa cilvēku izvēlas sūkņa slotu, jo to ir viegli nēsāt, padarot vadu modeļus mazāk pieprasītus.

Bezvada slota ātrai un ērtai tīrīšanai vienmēr būs labākā izvēle. Lietotājiem nebūs jāuztraucas par tīrīšanas zonas ierobežojumiem, un lādēšanas vadu var viegli atvienot. Tomēr jāpadomā par to, cik ilgi slota var darboties un cik ilgi tā lādējas. Ierīce ar vājāku akumulatoru nebūs tik noderīga. Izvēloties bezvadu ierīci, darbības laiks un uzlādes laiks ir divi faktori, kas jāņem vērā. Lielākā daļa modeļu darbojas apmēram 15-20 minūtes. Protams, ir modeļi, kas var darboties 40 minūtes un ilgāk, bet tie maksās vairāk.

Izmērs un svars

Kas padara slotas tik vieglas? Kompaktums un viegls dizains. Ja ierīce ir pārslogota, radīsies neērtības, mēģinot to pacelt vai ievietot skapī. Daži no labākajiem modeļiem ir tik viegli un līdzsvaroti, ka lietotājs tos var izmantot griestu stūros vai citās augstās vietās.

Modelis „2 in 1”

Divi vienā modeļi ir tie, kas atvieno daļu no mehānisma, lai putekļsūcēju izmantotu kā rokas putekļsūcēju.  Ne visām slotām ir šī funkcija, tāpēc izvēloties produktu tam ir priekšrocība. Izmantojot rokas putekļsūcēju, viegli notīrīt netīrumus no mēbelēm, skapjiem, dīvāniem un grūti pieejamām vietām.  

Tīrīšanas virsma

Lielākā daļa putekļsūcēju slotu ir piemērotas dažādu virsmu tīrīšanai, bet vislabāk darbojas tīrot paklājus. Ja meklējat modeli paklāju tīrīšanai, jāmeklē ierīce, kurai ir suka. Uz cietām virsmām meklējiet slotu bez sukām. Bet, ja vēlaties tīrīt dažādas virsmas, ir nepieciešams modelis, kuram ir suka, bet, ja vēlaties, varat to izslēgt.

Filtri

Standarta filtrs

Šādi filtri putekļsūcējos tiek izmantoti jau ilgu laiku. Gaiss iziet caur vairākiem filtriem. Filtru skaits un kvalitāte var ievērojami atšķirties atkarībā no putekļsūcēja. Lielāks filtru skaits nozīmē labāku gaisa filtrēšanu, tāpēc, izvēloties, ir vērts to apsvērt.

HEPA filtrs

Ja vēlaties mājās nodrošināt vislabāko gaisa kvalitāti, jāmeklē slota ar HEPA filtru. Šie filtri aiztur dažādu veidu piesārņojuma daļiņas ar efektivitāti līdz 99%. Tas padara tos ļoti pievilcīgus cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar alerģijām vai astmu.

Lifetime filtrs

Izvēloties putekļsūcēju slotu, lietotājam ir iespēja izmantot nomaināmus filtrus vai pastāvīgu filtru. Šāda filtra priekšrocība ir tā, ka to varēsiet lietot ilgu laiku, kas ietaupa naudu un laiku, jo lietotājam nevajadzēs tērēt laiku, pērkot jaunu filtru.

 

 

Divu līmeņu filtrēšanas sistēma nodrošina optimālu tīrīšanu

Divu līmeņu filtrēšanas sistēma nodrošina, ka, nonākot iekšā, netīrumi neizplūst. Pirmais filtrs uztver visvairāk netīrumu, bet otrais filtrs uztver mazākās putekļu daļiņas.


Bezvadu izmantošana nodrošina 100% mobilitāti

Ar uzlādējamo akumulatoru varēsiet tīrīt visur un neuztraukties par elektrotīkla kontaktligzdu.


Putekļu tvertni ir viegli iztukšot

Pateicoties īpašajai sistēmai, putekļu tvertne ir viegli noņemama, tāpēc putekļu tīrīšana ir higiēniska, ātra un vienkārša.


Ergonomisks rokturis ērtai satvērienam

Philips rokas putekļsūcējiem ir cilpas formas rokturis, ko ir viegli satvert un ērti lietot.


Ar šauru uzgali un otu jūs varat tīrīt visur

Ar šauru uzgali un otu jūs varat tīrīt visur. Mīkstais birstes stiprinājums ir lieliski piemērots maigākām virsmām, savukārt šaurais uzgalis notīrīs neērtas un grūti sasniedzamas vietas.


Viegls maksimālam komfortam

Viegls, lai būtu ļoti ērts, un tīrīšanas laikā tas prasa minimālu piepūli.


Putekļu tvertnes kamera vairākiem tīrīšanas cikliem

Putekļu kausa uzlabotā kamera ir pietiekami liela, lai pēc katras sūkšanas to nebūtu nepieciešams iztukšot.


Klientu atsauksmes par šo preci