Informācija
Preču katalogs

Putekļu sūcēju piederumi

Citas kategorijas: Putekļu sūcēju maisiPutekļu sūcēju filtri

Putekļu sūcēju piederumi

Katra mājoklī gan jau ir iegādāts putekļu sūcējs, kas var palīdzēt sakopt mājokli bez liekām problēmām. Toties, lai katrs varētu pilnvērtīgi lietot putekļu sūcēju, ir jāaplūko kādi piederumi ir kastē un vai ar to palīdzību varēsiet lieliski uzkopt mājokli. Ja putekļa sūcējām nav bijuši nekādu papildu uzgaļu un citas lietas, tad ir vērts aplūkot putekļu sūcēju piederumus, kā tos izmantot un tos iegādāties. 

Ļoti daudziem patīk viens no piederumiem, kas spēj iztīrīt matračus- matraču atsvaidzinātājs. Tas palīdz no matraču virsmas savākt svārstījumus, putekļus, netīrumus un var droši gulēt un neieelpot nekādus putekļus. Parasti šāds piederums ir piemērots cilvēkiem ar alerģijām vai astmu. 

Svarīgi putekļu sūcēja piederumi ir putekļu birstīte un spraugu instrumenti. Spraugu instrumenti ir paredzēti, lai varētu piekļūt un notīrīt šaurākas vietas- zem ledusskapja, ventilācijas atveres, grīdlīstes un citas vietas, kurām ir grūti piekļūt. Ir arī pieejami motorizēti mājdzivnieku matu rīks, kas palīdz tikt vaļā no mājdzīvnieku un cilvēku matiem. Nevar aizmirst to, ka ir vajadzīgi maisi putekļu sucējam- tos nepieciešams mainīt ik pēc kāda laika. Tie ir vajadzīgi, lai uzglabātu uzsūktos netīrumus un varētu tos likvidēt pēc tam. Ir arī tādi, kas ir vairākas reizes lietojami, ja tos iztīra, bet papīra filtru maisiņi ir tikai vienreiz lietojami.  Īpaši smalks gaisa filtrs ir hepa filtrs. Tas ir sekundārais filtrs, kad gaiss jau ir izgājis caur visu iekārtu, tad nonāk pie hepa filtra. Tas ir paredzēts, lai varētu noņemt visus atlikušos putekļus, kas var kaitēt iekārtai un cilvēkam. 

Lai varētu sasniegt augstas vietas vai varētu sasniegt neaizsniedzamus stūrus, ir vērts iegādāties pagarinājumu. Tas atļauj neizmantot kāpnes un var aizsniegt griestu stūrus vai ventilācijas atveres. Vēl viens pluss tiem ir, ka iespējams iztīrīt dīvāna spraugas ar šādu piederumu, izsūkt no putekļiem un gružiem. Arī pieejama putekļu birste, kas var nodrošināt maigu noberzumu. Tāds uzgalis atļauj notīrīt putekļus no logu apdares, no pašiem logiem, no galdu kajām un citām lietām, tos nesaskrāpējot. Daudzfunkcionāls piederums ir daudzleņķu birste, kas atļaus piekļūt putekļiem, kas ir sakrājušies skapja durvju sliedēs, automašīnu durvju nodalījumos un citos stūros. Daudzleņķu birste ir izliekta un grozāma galviņa, kas palīdz piekļūt stūriem. 

Cilvēkiem mājokļos ir putekļu sūcēji ar dažiem piederumiem, bet bieži vien piederumi nemaz netiek izmantoti, tādēļ, ka nav zināms, kādam nolūkam tie ir domāti. Bet visu var izmainīt, katru piederumu var izmantot, lai uzkoptu māju. Lai to varētu pilnvērtīgi izdarīt, tam ir domāti putekļu sūcēja piederumi. Ir dažādi piederumi dažādām grīdām, lietām, virsmām u.c. Galvenais, nevajag aizmirst iegādāties putekļu sūcējam filtrus. Ieskatoties interneta mājaslapā bigbox.lv, ir dažādi piedāvājumi ar putekļu sūcēju piederumiem. Lētāk jau ir iegādāties putekļu sūcējus, kuriem komplektā ietilpst daudz piederumu, bet ja tika jau iegādāts putekļu sūcējs, tad var droši papildināt savu piederumu klāstu. Interneta mājaslapa bigbox.lv arī sniedz brīnišķīgas akcijas, arī cenas ir draudzīgas.