Informācija
Preču katalogs

Nike Televizori

Bigbox.lv interneta veikalā Televizori tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Nike. Nike Televizori Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

IEDVESMOJOŠI

Inspiration
Inspiration

Biežāk uzdotie jautājumi

Samsung QLED televizors ir veidots uz Quantum dots tehnoloģijas bāzes, un tieši šis materiāls padara QLED televizorus atšķirīgus.
Quantum dots ir īpaši smalki pusvadītāju materiāli nanometriskā izmērā. Šie punkti rada atšķirīgas krāsas gaismas, atkarībā no daļiņu lieluma – jo lielāks izmērs, jo sarkanāka krāsa un jo mazāks izmērs, jo zilāka krāsa. Tie spēj izstarot precīzas krāsas gaismu, jo daļiņu izmēri pielāgojas kvantu līmeņa ātrumam, kā rezultātā tiek iegūta precīza un efektīva gaismas izstarošana. Lielāka gaismas spilgtuma efektivitāte spēj ļoti ietekmēt kopējo attēla kvalitāti.
QLED displeji ir ļoti izturīgi, ar zemu elektrības saturu, tiem ir ļoti augsts spilgtums un precīza krāsu atveidošana, un tie spēj reproducēt pat miljardu dažādu toņu.

Neo QLED ir jaunās paaudzes QLED ekrāni ar uzlabotu Mini LED fona apgaismojuma sistēmu, kas sastāv no tūkstošiem apgaismotu LED elementu, kas izvietoti visā ekrāna zonā. Šāds apgaismojums palīdz precīzi kontrolēt spilgtuma līmeni dažādās ekrāna zonās, nodrošina ļoti augstu attēla kontrastu un augstas kvalitātes melnās krāsas reprodukciju.

Samsung Lifestyle televizoru sērija pircējiem piedāvā TV modeļus, kas apmierinās visprasīgākās vajadzības un iederēsies dažāda stila vidē:

  • „Samsung The Frame“ – televizori ar dizainu, kas atgādina mākslas darbus. Rāmim ir maināmi rāmji, un to var piekarināt pie sienas. Parastā melnā ekrāna vietā televizors parāda attēlus, fotoattēlus vai pilnībā saplūst ar vidi.
  • Samsung The Serif“ – šim televizoram ir īpaša dizaina korpuss. To var izmantot ar statīvu vai bez tā. Serif ir aprīkots ar bezkontakta NFC savienošanu pārī, kas ļauj pārsūtīt tālruņa saturu, piemēram, fotoattēlus, videoklipus un mūziku, uz lielo TV ekrānu.
  •  „Samsung The Sero“ ir paredzēts gudriem lietotājiem. Tā kā šim televizoram ir rotējošs ekrāns, kas ļauj skatīties vertikālu saturu, piemēram, TikTok video.
  •  „Samsung The Premiere“ lāzerprojektors palīdzēs jums izveidot kinoteātri jūsu mājās. Šis īsa rādiusa projektors ir novietots tieši pie sienas un var izveidot ekrānu ar diagonāli līdz 130 collām.
  •  „Samsung The Teracce“ televizors ir piemērots āra apstākļiem, tāpēc to var uzstādīt arī mājas terasē.

„Samsung QLED“ un „Neo QLED“  televizoriem piemīt ļoti atšķirīgs dizains un unikāli dizaina risinājumi. Samsung piedāvā dažāda veida stendus un stiprinājuma sistēmas, kas ļauj televizoram pakārt pie sienas, neatstājot lielu atstarpi no sienas.

Parastie televizori nav paredzēti lietošanai āra apstākļos, jo tos var ietekmēt temperatūras un mitruma svārstības. Samsung The Terrace sērijas modeļi ir piemēroti arī lietošanai ārā. Tie ir aprīkoti ar hermētiski noslēgtiem, izturīgiem apvalkiem. Pateicoties ārkārtīgi spilgtajam QLED displejam, tiem ir laba redzamība arī dienasgaismā.

Lai nodrošinātu gaišu un kontrastējošu ekrāna attēlojumu, televizoram gaišā telpā ir nepieciešams augsts ekrāna spilgtums. Šādos apstākļos QLED tipa displeji ir vislabāk piemēroti ar vairāk nekā 1000 nitu spilgtumu.

Skatoties filmas un TV pārraides gaišā telpā, īpaši svarīgs ir attēla kontrasts, tumšu toņu un melnās krāsas atveidošana. „Neo QLED“ televizori vislabāk atbilst šīm prasībām. Jo tie ir aprīkoti ar Mini LED fona apgaismojuma sistēmu, kas sastāv no tūkstošiem apgaismotu LED elementu, kas izvietoti visā ekrāna zonā. Šāds apgaismojums ļauj precīzi kontrolēt spilgtumu dažādās ekrāna vietās, ņemot vērā parraidītā attēla vajadzības.

4 K (3840 x 2160 pikseļi) televizorā tiek parādīts attēls, kas detalizēti atbilst 8 megapikseļu fotoattēlam, un katrs 8K ekrānuzņēmums sastāv no vairāk nekā 33 megapikseļiem (7680 × 4320 pikseļiem). Samsung modernie televizori ir aprīkoti ar mākslīgā intelekta kontrolētām video kvalitātes uzlabošanas sistēmām, kas, pārraidot zemākas izšķirtspējas attēlus, rada trūkstošos punktus. Šis risinājums paredz maksimālu ieguvumu attēla kvalitātēi 4K un 8K ekrāniem, skatoties standarta vai HD saturu.

HDR ( no angļu valodas „High Dynamic Range“) ir nākamās paaudzes augsta dinamiskā diapazona apraides standarts, kas pietuvina televīzijas apraides kvalitāti cilvēka acīm redzamajam attēlam. To raksturo toņu pārpilnība, kas izceļ detaļas tumšākajās un spilgtākajās ekrāna vietās.

Lai labi pārraidītu HDR standarta attēlu, ir nepieciešams displejs ar ārkārtīgi lielu spilgtumu. Samsung QLED televizoru maksimālais spilgtums pārsniedz HDR pārraidēm nepieciešamo 1000 nitu ierobežojumu. HDR kvalitātes video var skatīties, izmantojot Netflix, Amazon Prime Video, Apple TV un citus Latvijā pieejamos tiešsaistes pakalpojumus.

Viedtelevizors (ang.“Smart TV“) ļauj izmantot interneta pakalpojumus un instalēt dažādas lietotnes televizorā. Visi Samsung televizori ir aprīkoti ar TIZEN operētājsistēmu. Un tiem ir lietotņu veikals, no kura varat instalēt YouTube, Netflix, Apple TV, Go3 un daudzas citas populāras lietotnes. Samsung televizori arī ļauj pārsūtīt saturu mobilajās ierīcēs uz televizora ekrānu un kontrolēt tam pievienotās ierīces.

Izvēloties televizoru, ir pavisam elementārs noteikums: jo lielāks tas ir, jo labāk. Tāpēc ir vērts izvēlēties lielāko televizoru, ko pieļauj jūsu mājas budžets un interjera īpatnības. Ir vērts ņemt vērā arī attālumu, kādā plānojat skatīties TV. Vislabākais vizuālais efekts tiek sasniegts, kad televizora ekrāns aizņem 40° no jūsu redzes lauka. Lai uzzinātu optimālo attālumu, televizora diagonāle (colla) ir jāreizina ar 3. Saskaņā ar šo formulu vislabāk ir skatīties 75 collu diognāles TV apmēram 2,25 m attālumā, un 1,65 -1,7 metriem pietiek ar 55 collu televizoru.

Televizori

Televizori ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīvesvietas iekārtojuma sastāvdaļu, tie ir atrodami ikvienā mājā. Televizoru piedāvātās funkcijas ir papildinātas ar visiem iespējamajiem uzlabojumiem. Svarīgākais ir izprast savas vēlmes un vajadzības, un izvēlēties pareizo ierīci sev. Akcijas un īpašie piedāvājumi var palīdzēt saņemties spert pēdējo soli pretī jauna TV iegādei, jo varat iegūt izvēlēto televizoru par labāku cenu.

Izvēle

Nostājoties plašās televizoru izvēles priekšā ir jāspēj orientēties vai mēs vēlamies viedo televizoru, jeb smart TV, vai mūs apmierina arī parastā televizora piedāvātās iespējas. Ja orientējaties visās specifikācijās un atšķirat LED no oLED tad atliek vien atrast interesējošo ierīci un to ielikt sava grozā. Ja jūtaties apjucis un vēlaties iegūt vairāk informāciju pirms iegādāties TV, droši apskatiet piedāvājumu, iepazīstieties ar piedāvātajām iespējām.

Izšķirtspēja

Izšķirtspēja ir būtisks aspekts, kuram vajadzētu pievērst uzmanību, 4K televizori spēj sniegt neaizmirstamu video kvalitātes baudījumu. Televizora izšķirtspēju būtu ieteicams izvēlēties vadoties pēc TV izmēra- jo lielāks ekrāns- jo augstāku izšķirtspēju iesakām izvēlēties. Dotajā brīdī ir grūti atrast televizoru, kurš nebūtu aprīkots, vismaz ar HD izšķirtspēju, kura nodrošina ideālu attēla kvalitāti 720m. Vidēja izmēra televizoriem ieteicams ir Full HD un, vislielākajiem, TV Ultra HD būs pareizā izvēle!

Televizora izmērs

Izmērs mēdz būt noteicošais faktors, lai televizors iekļautos mājas iekārtojuma dizainā. TV un SmartTV ir pieejami izmēros sākot no, aptuveni 10, līdz 90 collām. Atpūtas telpā ievietots, lielizmēra televizors nodrošinās vakara atpūtu draugu vai ģimenes lokā, kura neatpaliks no kinoteātra. Bērnistabai un guļamistabai, vispiemērotākās būs maza vai vidēja izmēra ierīces.

3D

 3D tehnoloģija ļaus iejusties filmā tikpat reālistiski, it kā viņā piedalītos paši. Kopš laika, kad iepazināmies ar 3D tehnoloģiju speciāli aprīkotos kinoteātros, televizoru izstrādātāji ir cītīgi strādājusi lai nodrošinātu iespēju skatīties 3D filmas no pašu māju komforta. Asa sižeta filmas kļūs vēl aizraujošākas, dabas mīļotāji spēs apskatīt visvarenākos putnus un dzīvniekus nebijuši tuvu. Bērnu ballītēs sajūsmas spiedzieni būs gan par bārbijām, gan dinozauriem, kuri šķietami kāpj laukā no ekrāna.

OLED

Ekrāna apgaismojums: Ilgu laiku, par ideālāko izvēli ekrāna apgaismojumam tika izvirzīts LED, tomēr pēdējās desmitgades laikā OLED ir izvirzījies TV apgaismojuma priekšgalā. Ar lielisku spēju balansēt tumšās krāsas, kuras mēdza pārvērsties vienā pleķī, salīdzinājumā ar senākām ierīcēm. Arī cenas ir kļuvušas daudz pieejamākas un OLED lēnām iekaro savu vietu starp TV mīļotājiem. Pirmsākumos OLED piekāpās LED televizoriem dēļ nepietiekama spilgtuma, bet gadu gaitā tehnoloģija ir uzlabota un tagad OLED ir lieliska izvēle.

TV Ražotājs

Televizora ražotājs. Mūsu tirgū ir ienākuši daudzi jauni uzņēmumi, ja māc šaubas par kvalitāti un neesat gatavi riskēt, vienmēr var pieturēties pie pārbaudītām vērtībām: LG, Samsung, Philips, Sony ir daži no visatpazīstamākajiem televizoru izgatavotāju zīmoliem pasaulē.

LG savu uzvaras gājienu uzsāka Dienvidkorejā, divdesmitā gadsimta sešdesmitajos gados.

Samsung ir iecienīts ražotājs, kurš darbojas jau kopš 1938. gada, nodrošinot nemainīgu kvalitāti.

Philips ir kā retā Ziemeļu zvaigzne, starp visiecienītākajiem televīzijas aparātu izgatavotājiem, jo ir vienīgais uzņēmums, kurš ir dibināts un darbojas šī brīža Eiropas Savienības teritorijā- Nīderlandē.

Sony ir viens no vadošajiem Japānas elektronikas izgatavošanas uzņēmumiem.Lieliskas Cenas!

 Mūsu veikalā ir lieliskas cenas un ļoti dāsnas akcijas, kurām aicinām sekot līdzi, lai nepalaistu garām visizdevīgāko piedāvājumu iekārotajai ierīcei! Sekojiet līdzi jaunumiem, lai būtu pirmie, kuri uzzinās par akcijas cenām.