Informācija
Preču katalogs

Ravensburger Putekļu sūcēji

Bigbox.lv interneta veikalā Putekļu sūcēji tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Ravensburger. Ravensburger Putekļu sūcēji Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Padomi, kādu putekļu sūcēju izvēlēties

 

Ja vēlaties atbrīvoties no puteklu kārtas un citiem netīrumiem, putekļsūcēju izvēle vēl nekad nav bijusi tik plaša. Jūs varat izvēlēties, sākot ar dārgiem vertikāliem putekļsūcējiem līdz pat rokas un pat robotu tīrītājiem. Lai vieglāk orientētos, ieskatieties pāris padomos.

1. Vertikāls, cilindra vai bezvada?

  •        Vertikāls

Vertikāls putekļsūcējs ir lieliski piemērots visu veidu paklājiem un lielākai mājai. Tie ir piemēroti paklāja dziļai tīrīšanai un mājdzīvnieku spalvas izsūkšanai. Tie parasti ir lētāki nekā citi putekļsūcēju veidi, taču tie var būt neērti kāpnēm un tos var būt grūti pacelt un grūtāk uzglabāt. Tomēr ir iespējams atrast vertikālus putekļsūcējus ar mazgāšanas funkciju, kas ir noderīgi.

  •        Cilindra

Cilindru putekļsūcēji ir kompaktāki un var būt labāki mazākām mājām. Tie ir lieliski piemēroti, lai sasniegtu augstas vietas un zem mēbelēm, un tie bieži ir vieglāki un vieglāk stumjami. Dažreiz tos var būt neērti manevrēt uz paklāja, jo šāds putekļusūcējs nav tik jaudīgs kā citi.

  •        Bezvada

Bezvadu putekļsūcēji parasti būs viegli un viegli manevrējami, padarot tos ideāli piemērotus mazām mājām. Tie ir viegli uzglabājami, jo ir salīdzinoši mini un labi piemēroti vieglai tīrīšanai, un, tā kā vada garums nav ierobežojums, tie ir lieliski piemēroti auto tīrīšanai. Tie darbojas ar akumulatoru, savukārt, lai tiktu galā ar mājdzīvnieku spalvām, jums var būt jāizmanto papildu stiprinājumi. Pavisam mazi modeļi ir ērti rokas putekļsūcēji, kurus varat izmantot praktiski jebkur, kur nepieciešams. Savukārt tie, kuros ir ūdens, palīdz ērti darboties pat visnetīrākajās vietās.

2. Ar vai bez maisiņiem

Kad esat izlēmis par sev piemērotāko putekļu sūcēju veidu, jums būs jādomā par to, vai vēlaties, lai tas sūc netīrumus un putekļus maisiņā, kurus pēc tam noņemat un izmetat. Tie, kuri neizmanto maisiņus, ir ar konteineru, kuru tie piepilda un jums pašam tas ir jāiztukšo. Ja Jums ir astma vai kāda alerģija, ieteicams izmantot maisiņus. Tomēr ņemiet vērā, ka jums būs papildu izmaksas par maisiņu nomaiņu, ja vien jūs neiegādāsieties tos, kuriem ir akcija. Bez maisiņiem ļauj ietaupīt izmaksas, taču parasti šādiem putekļsūcējiem ir vairāk filtru, kurus nepieciešams tīrīt, piemēram, putekļsūcējam ar hepa filtru. Vēl viens variants ir iebūvējamais putekļsūcējs, kas ļauj ietaupīt vietu un izvairīties no putekļu mākoņa. Vai zinājāt, ka ir arī pelnu putekļsūcēji? Tie palīdzēs atbrīvoties no nepatīkamās pelnu tīrīšanas.

3. Kā ir ar robotu putekļsūcēju?

Viena no pašreizējām tendencēm ir panākt, lai robots veiktu darbu jūsu vietā. Robotu putekļsūcēji izmanto iebūvētās kameras un viedo sensoru tehnoloģiju. Daži no tiem ir arī mazgājošie. Paturiet prātā, ka robotu tīrītāji nav tik jaudīgi kā standarta putekļsūcēji, tāpēc, iespējams, jums joprojām būs nepieciešams tradicionāls putekļsūcējs ar ūdens filtru vai kāds cits. Savukārt robots būs kluss palīgs.

Jebkuri sūcēji var būt jūsu labākie draugi, ja izvēlieties tos atbilstoši savām vēlmēm. Tie var veikt mitrās uzkopšanas un izsūkt pat pašus biezākos paklājus. Protams, ja jūs izvēlaties tā, ka jūsu putekļsūcēja jauda to ļauj paveikt. Netīrākiem darbiem noderēs tvaika putekļsūcējs. Noteikti neorientējieties pēc tā, ka tam ir cena, kas pilnībā atbilst jūsu budžetam. Var teikt, ka labākie putekļsūcēji ir tie, kas kalpo ilgi un efektīvi katrā mājoklī. Skatiet interneta piedāvājumus, lai ērti iegūtu plašāku ieskatu dažādiem variantiem un iespējām.