Informācija
Preču katalogs

Ravensburger Ledusskapji

Labākie piedāvājumi kategorijā

Bigbox.lv interneta veikalā Ledusskapji tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Ravensburger. Ravensburger Ledusskapji Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Ledusskapji

Ledusskapji ir viens no visvarenākajiem izgudrojumiem dzīves līmeņa paaugstināšanā.

No vienkārša aukstuma skapja tas ir pārtapis par daudzfunkcionālu un versatīlu dizaina ierīci.

Cena

Pirmais aspekts, kuram pievērsīsim uzmanību, ir cena. Cenas svārstības ietekmē dažādi faktori, izmērs, ražotājs, kameru un durvju skaits. Saldētavas izmērs. Ledusskapja dizains. Kameru un nodalījumu skaits. Energoefektivitātes klase nodrošina ietaupījumu ilgtermiņā. Ražotājs,-vai vēlaties Vācija vai citā valstī ražotu ierīci. Sidebyside ledusskapji ar dubultajām, līdzās esošajām durvju vērtnēm arī ir pieejami.

Vislabāko cenas piedāvājumu ir iespējams saņemt iegādājoties ledusskapi par akcijas cenām.

Sekojiet jaunumiem un pirmie uzziniet par akcijām bigbox.lv

Izmērs

Ledusskapja augstums un lielums ir piemeklējams katra vēlmēm.

Ir pieejami arī 50cm un 55cm augsti ledusskapji nelielām telpām, kuri ir pietiekoši ērti priekš aktīva, mūsdienīga cilvēka, kurš lielāko daļu laika pavada ārpus mājām.

Mazizmēra ledusskapji, tāpat kā standarta izmēra versijas ir pieejami dažādās krāsās, arī ar stikla durvīm; Enerģijas patēriņš šīm ierīcēm ir būtiski samazināts, salīdzinājumā ar pilna izmēra ledusskapjiem un radīs būtisku ietaupījumu elektroenerģijas ziņā, ilgtermiņā.

Saldētavas

Ledusskapjos iebūvētās saldētavas izmērs un novietojums ir tas, kam jāpievērš uzmanība, ja vēlaties parupēties par paša lasīto ogu krājumiem arī ziemā. Saldēšanas kamera var but novietota gan ledusskaapja augšā, gan apakšpusē. Visefektīvāk darbojas saldētavas divkameru ledusskapjos, jo tajos ir arī daudz vieglāk nodrošināt izvēlēto temperatūru gan pašā ledusskapja daļā, gan arī saldētavas daļā.

Papildus funkcijas

Ledus ģenerators, daudzos modeļos, ir mūs atbrīvojis no neparocīgās ledus šālīšu piepildīšanas ar ūdeni, vai ledus maisiņu uzpildīšanas un mocībam tos izņemt no tiem. Arī ūdens dzesētājs ir iespējama funkcija, ar kuru var būt komplektēta jūsu jaunā ierīce.

Dizains

Ledusskapji iekaro arvien augstāku vietu starp virtuves dizaina precēm, tāpēc atrast ledusskapi, kurš ir skaistā krāsā, vairs nav problemātiski. Ja vēlaties sarkanu retro dizaina ledusskapi- jūs varat iegādāties sarkanu retro izskata ledusskapi. Sidebyside ledusskapji arī ir pieejami. Stikla durvis, kā lielisks dizaina elements, skaistā virtuvē ar saliņu, priekš tiem, kuri ap sevi uztur pedantisku vidi, ne tikai skapju ārpusē, bet arī to iekšā

Vīna ledusskapis, visgardākā vīna uzglabāšanai mājas apstākļos- arī tie ir pieejami neskaitāmos izmēros, veidos un krāsās. Vīna ledusskapis lieliski iederēsies jūsu dzīvoklī, gan virtuvē, gan arī pagrabā vai garažā. Iespējams iegādāties skaistu.

 

Iebūvējamie vai atseviški stāvošie ledusskapji

 

Iebūvējamie ledusskapji, kuri nodrošina A++ energoefektivitāti ir klusi un ar integrētu no-frost teholoģiju, kas nodrošina saldēšanas kameras neaizsalšanu. Iebūvējamo ledusskapi ir jāizvēlas un jāiegādājas pirms pasūtat iebūvējamo virtuves iekārtu, tāpat kā plīti, cepeškrāsni un trauku mazgājamo mašīnu.

Iebūvējamo ledusskapju klāstā ir lieliska vācu kvalitātes tehnika, kuru ir iespējams iegādāties ar lieliskām atlaidēm, ja dotajā brīdī veikals rīko akciju uz ledusskapjiem.

 

Jauns vai mazlietots ledusskapis.

Jauns ledusskapis izmaksās vairak, nekā mazlietots. Mazlietotie ledusskapji pie mums nonāk, ja klients ir, iegādājies sev ledusskapi, bet nogādājot viņu mājās, sapratis, ka tas nav tas, ko viņš vēlas, vai tas nav iederējies pēc izmēriem. Mazlietots ledusskapis var būt tikpat labā stāvoklī kā jauns, bet bez oriģinālā iepakojuma. Lielākas atlaides ir pieejamas mazlietotai sadzīves tehnikai un ledusskapjiem, kuriem ir minimāli vizuāli defekti- transportēšanas laikā radušās švīkas vai buktes, kuras bieži ir paslēptas ierīču sānu un aizmugures daļā un neietekmē nedz to tehnisko stāvokli, nedz arī vizuālo, jo nav redzamas, kad ledusskapis ir novietots virtuvē.