Informācija
Preču katalogs

BRUDER MAN TGA Smagā celtniecības mašīna un Liebherr ekskavators, 2751

Īpašības
Ražotājs BRUDER
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-7 gadi
Produkta kategorija Transports
Drošības brīdinājums Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.

Vecums: 3+ gadi

Izcelsmes valsts: Vācija

Mērogs: 1:16

Preču zīme: BRUDERAr ekskavatoru rakt un pārvietot laukus, izmantot to piekabes iekraušanai un krava tiks nekavējoties aizvesta. Tas viss notiek zibens ātrumā ar šo komplektu, kurā ietilpst Liebherr ekskavators un MAN celtniecības kravas automašīna.


Kravas piekabes sāni ir verami uz trim pusēm, tāpēc iekšā esošo var liet visos tajos virzienos.

Ekskavatora celtnis ir pilnībā funkcionāls, un to var pagriezt par 360 grādiem, ar atbalsta kājām stabilitātei.

Vadītāja kabīnes logi ir izgatavoti no caurspīdīgas plastmasas, kabīne ir grozāma un noliecama, kā arī atverams dzinēja pārsegs.

Esiet uzmanīgi - ir sīkas detaļas.

Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma.

Mērogs 1:16.

Klientu atsauksmes par šo preci