Informācija
Preču katalogs

Zīmēšanas, veidošanas instrumenti

Interneta veikalā Bigbox.lv Zīmēšanas, veidošanas instrumenti tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā ..., marka niezdefiniowana, TOTUM, Djeco, SPLAT PLANET . Zīmēšanas, veidošanas instrumenti cenas sākas no 0,98 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 251 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Zīmēšanas, veidošanas instrumenti

Rokdarbi attīsta dažādas bēnu prasmes – iztēli, motoriku, loģisko domāšanu, ikdienas prasmes un daudz ko citu. Dažādi zīmēšanas un veidošanas instrumenti palīdz bērniem pārvērst savas radošās idejas īstenībā. Veikalos ir pieejami dažādi instrumenti un piederumi, visi dažādās cenās. Zīmēšanas komplekts un tā cena ir atkarīga no ražotāja, izmantotajiem materiāliem, kvaliātes un daudz kā cita, cenas svārstās no dažiem eiro līdz pat vairākiem desmitiem eiro. Lētāk dažādas preces bērniem iespējams iegādāties, izmantojot interneta akcija piedāvājumus.

Lietas, kas jāņem vērā, pērkot zīmēšanas un veidošanas piederumus.

Pirms pērkat rokdarbu komplektu, krāsas vai marķierus, veltiet laiku, lai apsvērtu tālāk minēto, īpaši, ja plānojat iegādāties tos maziem bērniem:

·         Nav toksisks. Mēs visi zinām, ka maziem bērniem patīk bāzt lietas mutē. Pārliecinieties, vai uz produkta iepakojuma ir norādīts, ka tas nav toksisks. Protams, nebūtu vēlams, ka jebkura veida rokdarbu piederumi tiek likti mutē, tomēr, ja zinat, ka jūsu bērns varētu tā rīkoties, ir pieejamas krāsas, kuras drīkst likt mutē. Lielākiem bērniem šādai problēmai nevajadzētu būt, taču, tāpat nepieciešams izvēlēties pēc iespējas mazāk toksīnus saturošus produktus.

·         Viegli nomazgājams. Jūs nevarat izvairīties no nekārtības, it īpaši, rokdarbu laikā. Tomēr, ir iespēja padarīt nekārtību un traipus vieglāk nomazgājamus. Daudzi ražotāji veido produktus, piemēram, pildspalvas, zīmuļus, krītiņus un ūdens krāsas no izejvielām, kas ir viegli notīrāmas un nomazgājamas, pat no mēbelēm un sienām.

·         Informācija par alergēniem. Ja jūsu bērnam ir alerģija, pārbaudiet, vai produkts nesatur neko, no kā jūsu bērnam varētu rasties alerģiska reakcija. Ražotājs vienmēr norāda uz sava iepakojuma nepieciešamo informāciju par lietošanu un drošību – pirms pikuma veikšana izlasiet visu norādīto informāciju.

·         Vecumam atbilstošs produkts. Izvēloties zīmēšanas un veidošanas instrumentus, vienmēr paturiet prātā bērna vecumu. Mazākiem bērniem izvēlieties zīmuļus un krāsas, kuras droši var nonākt mutē. Lielākiem bērniem varat izvēlēties dažādus veidošanas komplektus ar lielāku sarežģītības pakāpi.

·         Drošība. Vienmēr paturiet prātā ražotāja norādītos drošības nosacījumus.