Preču katalogs

Divdurvju ledusskapji

Filtrēt pēc Nodzēst filtrus

Cena
599 3600
Ražotāji
vairāk mazāk
Montāžas tips
vairāk mazāk
Platuma intervāls, cm
vairāk mazāk
Enerģijas klase
vairāk mazāk
Saldēšanas sistēma
vairāk mazāk
Dzesētāja zona
vairāk mazāk
Ledusskapja tips
vairāk mazāk
Augstuma intervāls
vairāk mazāk
Ūdens savienojums
vairāk mazāk
Ūdens dispensers
vairāk mazāk
Krāsa
vairāk mazāk
Filtrs

Preču filtrs Izdzēst filtrus

Divdurvju ledusskapji

Divdurvju ledusskapji

Divdurvju ledusskapji ir populāra ēdiena uzglabāšanas opcija. Ietilpīgāki par parastajiem viendurvju ledusskapjiem. Ar plašākiem plauktiem, lielāku brīvību dzesēšanas temperatūras izvēlē katrai kamerai. Laba izvēle priekš lielāka pārtikas daudzuma uzglabāšanas. Iepazīstoties ar mūsu veikalā bigbox.lv pieejamo plašo divviru ledusskapju piedāvājumu, esam pārliecināti, ka spēsiet atrast savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošu ierīci, kura lieliski iederēsies Jūsu virtuves iekārtojumā un papildinās ērtības nodrošinošo sadzīves tehnikas klāstu Jūsu mājoklī. NoFrost tehnoloģija ir lieliska papildfunkcij, kura nodrošina apledojuma neveidošanos, ne tikai saldētavas nodalījumā, bet arī ledusskapja daļā.

Energoefektivitāte 

Energoefektivitātes klases pareiza izvēle ir ļoti būtisks aspekts, kuram pievērst uzmanību izvēloties ierīci savam mājoklim, vai ēdināšanas iestādei. Ledusskapis ir ietilpīgāks, lielāks, jaudīgāks un arī daudz vairāk resursus patērējošs. Mēs cenšamies piedāvājumā iekļaut tikai visenergoefektīvākos modeļus no dažādiem ražotājiem, no dažādām valstīm.

Saldētavas

Iebūvēta saldētava, divviru, jeb Side-By-Side ledusskapī ir lieliska papildopcija, kura ietaupīs papildus vietu jūsu virtuvē, neprasot vietu atsevišķas saldētavas novietošanai. Divviru ledusskapji ir pietiekami plaši, lai nebūtu jaizjūt vietas trūkums, kā tas mēdz būt ar vienviru durvju ledusskapjiem, kuros ir iebūvētas saldētavas. No-Frost tehnoloģija nodrošina saldēšanas kameras neaizsalšanu, kas palīdz izvairīties, no daudziem tik ierastās saldētavas atlaidināšanas, kad no ierīces jāizņem viss un tam jāļauj vairākas stundas pilēt uz grīdas.

Saldēšanas kameras nodrošina dzesēšanu ar īpašu gaisa plūsmas sistēmu, kas atšķiras no senākām saldēšanas opcijām. Saldētavas novietojums šajos ledusskapjos ir atrodams gan ierīces augšdaļā, gan apakšdaļā, tāpēc atrast sev ērtāko opciju nesagādās problēmas.

Dizains

Divviru ledusskapju dizains ir ļoti gaumīgs un interjerā izmantotie materiāli, no kuriem varat izvēlēties ir gan krāsots metāls, visās iespējamajās krāsās, gan nerūsējošā tērauda durvju apdare, gan arī caurspīdīgas un tonētas stikla durvis. Iekšējie plaukti var būt izgatavoti gan no stikla, gan no krāsota metāla režģa. Ir pieejami divviru ledusskapji gan ar rokturiem, gan bez.

Papildopcijas

Lielie divviru ledusskapji mēdz būt aprīkoti ar ledus ģeneratoru. Tie ir īpaši parocīgi, jo nav nepieciešams ilgi gaidīt, līdz jūsu rīcībā ir svaigs ledus, kuru pievienot kokteiļiem, vai citiem atspirdzinošiem dzērieniem.

Sekojot akcijām mūsu bigbox.lv veikalā, opcija iegādāties lielo divdurvju ledusskapi par izdevīgu cenu, var sniegt jums iespēju savā īpašumā iegūt ledusskapi ar ledus ģeneratoru par to pašu cenu, par kuru citur jūs spētu atļauties tikai ledusskapi bez ledus ģeneratora vai citām papildfunkcijām.

Izmērs

Lielie divu durvju ledusskapji ir izmēros iespidīgi, kā jau tas ir noprotams, no apraksta. Tie lieliski iederēsies lielās un plašās virtuvēs un ar savu ietilpību nodrošinās svaigu pārtiku arī mājsaimniecībai kurā ir lielāks cilvēku skaits.  Ir pieejami modeļi, kuri ir tikai nedaudz platāki par parastajiem, standarta izmēra ledusskapjiem, bet, lielākoties pamanīsiet ledusskapjus, kuri ir izmēros daudz brangāki un tā ir būtiskākā atšķirība starp šiem diviem ledusskapju veidiem. Šie ledusskapji ir ideāla izvēle ēdināšanas iestādēm.

Skaņa

Izvēloties sev divdurvju ledusskapi ir ieteicams pievērst uzmanību ledusskapja darbības laikā radītajam trokšņa līmenim. Arī visskaļākie ledusskapji, šobrīd ir klusi, tomēr, ja aiz virtuves sienas atrodas guļamistaba, ir ieteicams izvēlēties klusāku ierīci, lai pēcāk nenāktos mainīt esošo uz modeli ar zemāku trokšņa līmeni. Tomēr, jaunākas ierīces ir lieliski nostrādātas, tieši šajā ziņa, jo skaņa, kuru tās rada, ir minimāla.