Informācija
Preču katalogs

Ravensburger Skrejriteņi

Bigbox.lv interneta veikalā Skrejriteņi tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Ravensburger. Ravensburger Skrejriteņi Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Padomi skrituļdēļa un skrejriteņa iegādei

Skrituļdēļi ir viens no populārākajiem braucamrīkiem gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem. Skūteru un skrituļdēļu iegāde var būt biedējoša, jo izvēle ir milzīga. Pirms braucamrīka iegādes ir svarīgi saprast, kas ir nepieciešams, lai veiktu īsto izvēli. Interneta akcija sniedz lielisku iespēju ikvienam iegādāties sev kāroto braucamrīku lētāk. Interneta vietnēs atrodami elektriskie un parastie skrituļdēļi, kas piemēroti ikvienam. 

Lietas, ko noteikti der apdomāt, pirms skrituļdēļa un skrejriteņa iegādes:

Stils: Pirmkārt, kādam nolūkam jūs vēlaties izmantot šo skrituļdēli? Skrituļdēļi ir veidoti tā, lai tiem būtu noteikta forma un izmērs, kas labi der skeitparkam un triku veikšanai. Ja jūs meklējat dēli, kas paredzēts tikai braukšanai pa pilsētu un neplānojat veikt dažādus trikus, jums nepieciešams būs pavisam atšķirīgs dēlis nekā tad, ja vēlaties doties uz skeitparku un mācīties dažādus trikus. Ja jūs plānojat braukt tikai pa pilsētas ielām, ieteicams izvēlēties dēli ar lieliem mīkstiem riteņiem. Ja vēlaties doties uz skeitparku, veikt trikus vai braukt pa rampām, ieteicams izvēlēties klasiskākas formas dēli.

Šis princips arī attiecās uz skrejriteņiem. Ir būtiska atšķirība, vai skrejritenis tiks izmantots triku taisīšanai, vai mierīgai braukāšanai pa ielām un trotuāriem.

Izmērs: Kad meklējat sev piemērotāko braucamrīku, nākamā lieta, ko noteikti nepieciešams aplūkot, ir izmēri. Izmēru noteikšana ir diezgan jauna lieta, un pirms 15 gadiem nebija pat iespēju iegādāties dažāda izmēra skrejriteņus un skrituļdēļus. Bet līdz ar šī sporta veida popularitāti mūsdienās jums ir vairāk iespēju un jūs varat iegūt braucamrīku, kas ir labāk piemērots braucēja augumam.

Jautrība un fiziskās aktivitātes

Braukšana ar skrituļdēli vai skrejriteni rada daudz jautrības un fiziskās aktivitātes. Bērni var veikt dažas fiziskas aktivitātes, kas ir svarīgas augošam organismam, bet pieaugušajiem ir iespēja izkustēties, it īpaši, ja ir sēdošs darbs. Fiziskās aktivitātes stiprina muskuļus un uzlabo motoriskās prasmes. Mūsdienās bērni pārāk bieži skatās televizoru un spēlē datorspēles un pieaugušajiem ir pārāk sēdošs un mazkustīgs dzīves veids. Braukšana ar skrejriteni vai skrituļdēli arī iesācējiem ir jautra nodarbe, kuras laikā lieliski tiek pavadīts laiks ārā ar draugiem vai ģimeni. Ir vajadzīga laba līdzsvara izjūta, un tas ir diezgan tehnisks sporta veids un labs veids, kā iegūt jaunus draugus.

Drošība

Bet, lai izvairītos no smagām traumām, pat sportisti iesaka vienmēr vilkt ķiveri. Vienmēr pārliecinieties, ka jūsu bērni velk ķiveri dodoties uz skeitparku. Ķiveres ir pieejamas daudz dažādos dizainos, kas der gan meitenēm, gan zēniem. Cenas ir ļoti draudzīgas, ja izsver ķiveres un aizsargu funkcionalitāti un ieguvumus.

Pārliecinieties, ka braucamrīks ir labā stāvoklī, pirms tā izmantošanas:

·         Pārbaudiet, vai uz gultņiem nav netīrumu un rūsas. Tos var viegli nomainīt, tikai atliek nopirkt jaunu un atskrūvēt pāris skrūves (vienmēr pārliecinieties, ka skrūves ir pievilktas kārtīgi, lai braucot nekas neatnāk vaļā, pretējā gadījumā kritieni var būt ļoti smagi)

·         Ja aste (skeitborda aizmugure) ir asa, noteikti savediet to kārtībā. Astes, kas ir asas var izraisīt dziļus griezumus. Un tā kļūst asa tad, kad tiek veikti dažādi triki.

·         Pagrieziet riteņus un pārbaudiet, vai tie kādu laiku turpina griezties.

·         Stāviet uz braucamrīka un pakustiniet to uz priekšu un atpakaļ. Ja tas rada dīvainas skaņas, bukses ir jānomaina.