Informācija
Preču katalogs

Schleich Laivas, kajaki, airēšanas dēļi

Bigbox.lv interneta veikalā Laivas, kajaki, airēšanas dēļi tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Laivas, kajaki, airēšanas dēļi Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Laivas

Parādoties labākam laikam un pienākam pavasarim, bieži vien cilvēki meklē iespēju, lai varētu paairēt pa kādu ūdenstilpni. Tāpēc labi noder laivas. Ir pieejamas piepūšamās laivas, ar kurām var paairēt un apbrīnot dabu, bet daži izdomā arī pamakšķerēt. Šādas piepūšamās laivas var viegli uzglabāt noteiktās sezonas laikā un viegli izmantot līdz ko ir parādījusies iespēja. Laivas arī lieliski noder kādam pārbraucienam un atpūtai kopā ar draugiem vai ģimeni. Piepūšamās divvietīgās laivās ir pietiekami daudz vietas diviem cilvēkiem un pārbraucienu mantām. Piepūšamās laivas var izvēlēties pēc to auduma, grīdas, dizaina, lietojuma veidu. 

Kajaki

Ir dažādu kajaku veidi, kas ir tieši domāti, lai nodarbotos ar sportu. Bet interneta mājaslapā bigbox.lv piedāvā kajaku, kurš ir domāts atpūtai. Šādi kajaki domāti, lai varētu pārvietoties pa ezeru vai lēnu upi. Tādam ir platāks korpuss, kas palīdz cilvēkiem saglabāt stabilitāti. Bet papildus platums, atpūtas kajakus padara nedaudz lēnākus vējā un ūdenī. Šādā kajakā ir viena vieta cilvēkam un garantē jebkurā gadījumā lielisku atpūtu. Ļoti daudzi makšķernieki un fotogrāfi izmanto atpūtas kajakus. Fotogrāfi izmanto tos, lai varētu “noķert” lieliskus kadrus no dabas. Toties, makšķerniekiem ir ļoti ērti vienatnē makšķerēt kajakā. Atpūtas kajaks ir piemērots jebkuram cilvēkam, kas vēlas būt tuvāk ūdenim vai vienkārši iegūt jaunu hobiju. 

Airēšanas dēļi

Populārākie airēšanas dēļi ir SUP (stand up paddle). SUP dēļi ir domāti, lai varētu airēt stāvot kājās. Bet mūsdienās cilvēki ir izdomājuši dažādas priekšrocības šādiem dēļiem. Piemēram, SUP joga, viegls vai grūts airēšanas treniņš vai relaksējoša atpūta. Airēšanas dēļi un SUP dēļi var nodrošināt ūdens atpūtas vai ūdens treniņus. Tādā veidā arī katrs cilvēks arī var iegūt lielisku līdzsvaru, cenšoties airēt un noturēties uz airēšanas dēļa. Ir parocīgi, kad ir piepūšamais airēšanas dēlis. Tie ir kompakti, ja ir maz vietas, lai uzglabātu airēšanas dēli. Ir arī citas priekšrocības- pārvadāt līdzi pārgājienos, SUP jogai, ceļojumiem. Lai iegādātos airēšanas dēli, ir jāiegaumē to, ka vajag savam izmēram un svaram atrast labāko. Katram airēšanas dēlim ir piemērots maksimālais svars un cilvēka augums. Un ir arī jāaplūko kāds ir pats airēšanas dēlis. Piemēram, garāks dēlis nodrošina vairāk slīdēšanu. Šaurāki dēļi ir ātrāki nekā platie, bet platie dēļi ir stabilāki. Biezāki dēļi notur lielāku svaru, toties plānāki dēļi ir stabilāki, ja ir piemērotais svars. 

Ir dažādi veidi, kā var uzlabot savu veselību un vienkārši pavadot laiku. Vislabāk ir darīt to dabā un uz ūdens. Dažādi ūdens hobiji var nodrošināt līdzsvaru un citas lietas. Laivas, airēšanas dēļi, kajaki var nodrošināt labu atpūtu un arī labus treniņus. Katrs cilvēks izvēlēsies sev tīkamo ūdens aktivitāti. Lai ko arī izvēlētos, var visu aplūkot interneta mājaslapā bigbox.lv un arī iegādāties visu nepieciešamo. Katru dienu ir kāda lieliska akcija, kas samazinās cenas un dažādas lietas var iegādāties lētāk. Un bieži vien ir piedāvāta bezmaksas piegāde dažādām precēm.