Informācija
Preču katalogs

Schleich Skrejriteņi

Bigbox.lv interneta veikalā Skrejriteņi tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Skrejriteņi Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Skrejriteņu veidi

Skrejriteņa iegādes var būt ļoti mulsinoša, ņemot vērā dažādos skrejriteņa veidus, pielietojumu un dizainu. Vai ir vērts pievērst lielāku uzmanību, lai iegūtu jūsu personībai atbilstošu motorollera veidu? Skrejriteņi  tiek izmantoti gan kā braucamrīki bērniem un pieaugušajiem, gan profesionāliem sportisitem triku veikšanai. Lai iegādātos skrejriteni par izdevīgu cenu, noteikti ieskaties internats akcija piedāvājumos.

Kādi tad ir skrejriteņu veidi? Tālāk aplūkosim populārākos:

1. Salokāmie skrejriteņi

Kā jau pēc nosaukuma var saprast, šie skrejriteņi ir salokāmi! Šāda veida skrejriteņi ir veidoti ar salokāmiem savienojumiem; tas padara tos par ideālu izvēli, lai pārvietotos pa pilsētu uz skolu vai darbu. Tie prasa mazāk vietas uzglabāšanai un būs iespējas vienkārši uzglabās to automašīnā.

Tā kā vietas, kur skrejritenis lokās ir elastīgas un vājas, šie srejriteņi nav paredzēti triku veikšanai. Tas ir tāpēc, ka skrejritenis nav pietiekami izturīgs, lai izturētu spiedienu.

2. Triku skrejritenis

Triku skrejriteņi ir izstrādāti tā, lai izturētu pārmērīgo spēku, kas rodas triku veikšanas laikā. Saukti arī kā profesionālie skrejriteņi. Šie skrejriteņi ir ideāla izvēle ja esat profesionāls sportists vai vēlaties iemācīties veikt trikus. Tie ir veidoti tā, lai nodrošinātu lielāku kontroli, sniedzot jums ideālu drošībai, braucot pa līkumiem.

Šāda veida skrejriteņi vienmēr ir aprīkoti ar klāju un stūri, kas parasti nav regulējami vai salokāmi. Tas ir tāpēc, ka regulējami rokas stieņi un saliekamie savienojumi nozīmē vājās vietas, un tas nav ieteicams skrejriteņiem, uz kuriem tike izdarīts tik liels spiediens.

Viegls un izturīgs ir divas galvenās triku skrejriteņa īpašības: tie ir izgatavoti no dārga materiāla un, salīdzinot, parasti ir dārgākie. Ja vēlaties iegādāties skrejriteni lētāk, noteikti jālūkojās kāda cita skrejriteņu veida virzienā.

3. Skrejriteņi ar lieliem riteņiem

Šie skrejriteņi ir veidoti ar lieliem riteņiem vai lielākiem kā parasti ierasts redzēt. Parasti tiem ir riteņi, kuru izmērs ir aptuveni 200 mm vai vairāk; skrejriteņi, kuru riteņi ir lielāki par 120 mm, tiek saukti arī par lielajiem riteņu skrejriteņiem. Viena no galvenajām šāda skrejriteņa priekšrocībām ir tā spēja ātri uzņemt ātrumu, salīdzinot ar citiem skrejriteņiem, un braucējam tas prasa mazāk pūļu. Šādi skrejriteņi ir piemēroti cilvēkiem, kas ikdienā ar to vēlās pārvietoties no punkta A uz pnktu B amksimāli ātrā laikā.

4. Elektriskais skrejritenis

Elektro skrejritenis nozīmē tieši to, ko saka nosaukums – tas darbojās ar elektroenerģiju. Šāda veida pieaugušo skrejriteņi ir lieliska alternatīva citiem ar akumulatoru darbināmiem transporta veidiem. Tas ir pārnēsājams, viegls un lietošana ir vienkārša. Elektriskie skrejriteņi pēdējo gadu laikā iegūst aizvien lielāku popularitāti un nu jau mēs tos varam novērot visās lielākajās pilsētās. It īpaši gada siltajā sezonā daudzi cilvēki labprāt izvēlās pārvietotiesar elektrisko skrejriteni jo tas ir daudz lētāk un vienkāršāk.

5. Trīsriteņu skrejriteņi

Skrejritenis, ka jau var noprast pēc nosaukuma, ir trīs riteņi. Tas šķiet ideāli piemērots bērniem, kuriem patīkbraukt ar skrejriteni. Bērnu skrejritenim ir lielāka stabilitāte, lai palīdzētu nodrošināt drošību un satbilitāti rī pavisa, maziem braucējiem.

Skrejriteņi ir populāri bērnu un pusaudžu vidū, un pēdējos gados tie paliek arī aizvien populārāki pieaugušo vidū. It īpaši pēc tam, kad plašākai sabiedrības daļai tika piedāvāti elektro skrejriteņi. Cena noteikti būs atkarīga no tā, kādu skrejriteni jūs izvēlēsieties, bet, pateicoties plašajam piedāvājumam, ikvienam ir iespējams atrast sev piemērotāko braucamrīku.

 

Cilvēki skrejriteņus iegādājas, lai spētu ātrāk pārvietoties uz darbu vai citām vietām. Skrejriteņi arī tiek iegādāti bērniem vai pieaugušajiem, kas vēlas aktīvas brīvdienas. Ļoti daudzi cilvēki cenšas atrast ko tādu, kas varētu būt kā hobijs visai ģimenei vai arī hobijs katram individuālam cilvēkam. Tāpēc var ieteikt āra aktivitāti, kas saistās ar skrejriteni un kādiem trikiem, kurus var iemācīties. Vai arī vienkārši pavadīt aktīvāku laiku pirms darba vai skolas, pārvietojoties ar skrejriteni. 

Ir jāapsver trīs galvenās iezīmes, lai iegādātos skrejriteni- praktiskums, veiktspēja, komforts. Ja skrejritenis tiek izmantots, lai ātrāk varētu nokļūt līdz vajadzīgajām vietām, tad ir jāaplūko cik viegli vai grūti ir paņemt skrejriteni līdzi un novietot tādā vietā, lai tas netraucētu. Veiktspēja parasti ir galvenā iezīmē uz ko cilvēki pārsvarā skatās, jo ir arī jāsaprot cik tālu skrejritenis spēj slīdēt ar katru kājas grūdienu, ja tas nav elektriskais skrejritenis. Braukšanas kvalitāte jeb komforts arī ir ļoti nozīmīgs, jo neviens cilvēks nevēlētos tādu skrejriteni, ar kuru pārvietojas, tiek pārraidīta vibrācija no zemes uz rokturiem. Dažiem cilvēkiem tās vibrācijas traucē un nav ērti pārvietoties, bet ir cilvēki, kam tas vispār netraucē. 

Skrejriteņi, kas tiek izvēlēti hobija dēļ, tiek izskatītas vairākas iespējas, lai varētu pilnveidot savu hobiju. Riteņa izmērs, gultņu kvalitāte, klāja izmērs, amortizatori un citi stiprinājumi, kas var atvieglot triku veikšanu un hobija attīstīšanu. Lielāki riteņi palīdz ātrāk pārvietoties un ir ērtāki, bet tie ir mazliet smagāki, lai tos nēsātu. Toties, mazāki riteņi ir vieglāk pārnēsājami, bet sniedz lielāku vibrāciju. Gultņu kvalitāte ir svarīgāk tiem, kam ir jāpārvietojas pa nelīdzenu virsmu vai arī izmanto skrejriteni trikiem. Līdz ko cilvēki ir izmēģinājuši trikus ar skrejriteni un iepatikās tas, tad jau var arī iegādāties vēl kādu skrejriteni, lai varētu pilnveidot savu hobiju. Ja skrejritenis tiek iegādāts nelīdzeniem ceļiem, tad būtu jāpievērš uzmanību tam, ka vajadzēs ieguldīt nedzaudz vairāk līdzekļus nekā bija plānots. Toties vecākiem, kas iegādājas saviem bērniem skrejriteni, lai viņi varētu aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, nevajadzēs iztērēt lielus līdzekļus, jo bērnu skrejriteņi ir lētāk iegādāties. 

Trīsritenis, skūteris, motorolleris un skrejritenis ir pieejami apskatei interneta mājaslapā bigbox.lv. Katrs cilvēks var atrast sev piemērotāko transporta līdzekli ar kuru var pārvietoties uz vietām vai arī pavadīt aktīvu nedēļas nogali. Tāpēc katram ir jāizskata iespējas un iezīmes, kas padarīs ērtāku un aktīvāku dzīves veidu. Lai visu padarītu labāku, katru dienu ir pieejamas akcijaa, kas ļauj  ikkatram ietaupīt naudu.