Informācija
Preču katalogs

Laura-mercier Gaming monitori

Bigbox.lv interneta veikalā Gaming monitori tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Laura-mercier. Laura-mercier Gaming monitori Cenas sākas no 206,77 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 6 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Gaming monitori

Gaming monitori ir viena no svarīgakajām sastāvdaļām, kad runājam par video spēļu spēlēšanu. Ir pieejams plašs dažādu monitoru piedāvājums, taču, kā zināt, kurš ir vislabākais un īstais monitors tieši jums? Viss ir atkarīgs no tā, kādas funkcijas ir nepieciešamas un cik daudz esat gatavs maksāt par monitoru datoram. Labākās cenas dažādām gaming precēs iespējams atrast tiešsaistes veikalos. Lētāk preces iegādāties iespējams izmantojot interneta akcija īpašos piedāvājumus.

Ieteikumi gaming monitora iegādei

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs spēļu pasaulē vai spēlējat profesionālā līmenī, jums būs jāizvēlās no plaša produktu piedāvājuma. Bet kādas funkcijas ir vissvarīgākās un kam noteikti nepieciešams pievērst uzmanību?

Šeit ir norādītas vissvarīgākās lietas, kas jāņem vērā, meklējot spēļu monitoru, kas atbilst jūsu vajadzībām.

·         Ekrāna izmērs un izšķirtspēja

·         Atjaunošanas biežums

·         Reakcijas laiks

·         Paneļu veidi

·         FreeSync un G-Sync funkcija

·         Krāsa

·         Monitora kvalitāte un izmantotie materiāli

·         Vai ir iespējams pievienot USB un citus savienojumus/vadus

·         Cena

Lai gan šīs visas ir svarīgas funkcijas, to svarīguma secība būs atkarīga no tā, ko jūs meklējat no spēļu monitora. Ja jums ir noteikts budžets, cik varat atvēlēt gaming monitora iegādei, tad cena noteikti ir tā, kas noteiks jūsu izvēli. Ja ir ierobežota vieta un jums ir mazs galds, tad nevarēsiet iegādāties lielu monitoru, kas aizņem daudz vietas.

Izmērs

Ņemot vērā vietas ierobežojumus, noteikti izvēlēties lielāko monitoru, ko iespējams novietot uz jūsu galda. Spēļu spēlēšanai ir nepieciešams pēc iespējas lielāks monitors un neviens spēlētājs nav sūdzējies, ka tas ir pārāk liels. Kā arī, pārliecinieties, ka monitoram ir tādas funkcijas kā fullhd un 4k, lai spētu baudīt augstākā līmeņa spēles pieredzi.

Monitora statīvs

Pārliecinieties, vai statīvs var pielāgoties atbilstošā augstumā, lai jūs to varētu ērti lietot, un noliekt nepieciešamajā leņķī. Atkarībā no jūsu vajadzībām, iespējams, vēlēsieties statīvu, kas var grozīties vai ļaut ekrānam pagriezties par 90 grādiem, lai to izmantotu portreta veidā. Tas var būt noderīgi, ja vēlaties apvienot vairākus monitorus, lai iegūtu vertikālu augstumu, kas ir lielāks par to, ko jūs varētu iegūt vienā monitorā.

Monitora dizains

Noteikti izvēlieties monitoru, kas jums šķiet pievilcīgs. Varat arī padomāt par modeļiem, kas atbalsta apgaismojuma koordināciju dažādās ierīcēs. Jūs vēlaties arī tādu statīvu, kas izskatās labi un kam ir saprātīga kabeļu pārvaldība, kas ļauj izvadīt vadus tā, lai tie būtu kopā. Kabeļu pārvaldība var būt svarīga, ja monitoram ir USB centrmezgls.

Izliekts vai plakans monitors

Lielākā daļa spēļu monitoru ir plakani. Tie lieliski darbojas ar jebkuru spēļu žanru un stilu, un tie ir nozares noklusējuma iestatījums. Izliektie monitori pēdējos gados ir kļuvuši populārāki, jo tiek ieviestas jaunas inovācijas un tie palikuši pieejamāki. Izliektie monitori, kas vairāk pielāgojas cilvēka dabiskajam redzes dziļumam, nodrošina to kāroto “dziļuma” efektu. Tas ir personīgās gaumes jautājums, tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas iesakām izmēģināt izliektu monitoru.

Monitora rāmis

Vēl viens svarīgs spēļu monitora izvēles aspekts ir tā rāmis. Monitora rāmis attiecas uz divām lietām. Tā ir plastmasas mala, kas iet ap ekrānu un darbojas kā rāmis, un tā attiecas arī uz melno (bez pikseļu) apgabalu, kas ieskauj fizisko attēlu. Jo mazāks ir rāmis, jo iespaidīgāka būs jūsu spēļu pieredze. Tas ir tāpēc, ka attēls tiks rādīts tieši līdz ekrāna malām, nevis tiks saīsināts ar biezu plastmasas rāmi vai vietu bez pikseļiem.