Informācija
Preču katalogs

Leļļu gulta "Sapnis"

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 270192

Īpašības
Ražotājs Small Foot
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6, 7-8
Produkta kategorija Lelles
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Ir laiks gulēt! Lelles un izbāzeņus var viegli šūpot miegā šajā jaukajā leļļu šūpulī, kas izgatavota no stabila koka. Šūpulis ir ar mīlestību krāsots un ļoti detalizēti dekorēts.
Lelles un viņu draugi var pasmieties mazos spilventiņos, šūpuļdziesmu un nomierinošu šūpošanas kustību pavadībā – kurš gan negribētu šeit pasnaust?
Klientu atsauksmes par šo preci