Informācija
Preču katalogs

Gaisa mitrinātājs ANTARES Stylies

 
Kods
2027145
269,00 €
89,67 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 269,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 89,67 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 269,00 €.
Piegāde: 1-4 d.d.
Bezmaksas piegāde
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Stylies
Barošanas avots + Kabelis
Skaļuma līmenis 28
Aukstā tvaika apstrāde +
Mitrināšanas funkcija +
Optimāla apūdeņošanas vieta + 35 m²
Enerģijas patēriņš Maksimālajā režīmā - līdz 0,0085 kW;
Ātruma pozīciju skaits + 5
Nakts režīma funkcija +
Produkta kategorija Gaisa mitrinātāji
Krāsa Balts
Dziļums 218 mm
Platums 372 mm
Svars, Kg 2,7 kg
Augstums 332 mm
Ūdens tvertnes tilpums, l 6
Garantijas laiks 24 mēn.

Gaisa mitrinātājs - gaisa mazgātājs ANTARES Stylies efektīvi mitrina gaisu un prasa nelielu apkopi, tāpēc to ļoti iecienīs ikviens, kurš meklē veselīgāku un mitrāku gaisa risinājumu. Īpaša materiāla filtrs, ko izmanto mitruma iztvaicēšanai mitrinātājā, griežoties uzsūc ūdeni, ko tas nodod caur šo filtru virzošajai gaisa plūsmai. Tādā veidā gaisa mitrināšanas process notiek dabīgi un gaiss paņem tikai tik daudz mitruma, cik spēj uzsūkt un noturēt noteiktā brīdī. Izmantojot šo mitrināšanas principu, mitrinātājs neatstāj kaļķa nogulsnes vidē un nerada telpā miglas efektu. Gaisa mitrinātājs ANTARES Stylies ir ideāli piemērots lietošanai:


 • guļamistabā;
 • tīmekļa vietnē;
 • bērnu istabā;
 • birojā;
 • mazā veikalā;
 • veselības un ārstniecības iestādēs;
 • skolas un bērnudārza nodarbībās;
 • viesnīcās


Stylies ir specializēts gaisa kondicionēšanas iekārtu ražotājs no Šveices, kura stilīgajiem produktiem raksturīgs ārkārtīgi zems elektroenerģijas patēriņš un darbības efektivitāte.


Gaisa mitrinātājs ANTARES Stylies, neskatoties uz tā efektīvo mitrināšanu, patērē ļoti maz elektrības. Tas ir viens no efektīvākajiem gaisa mitrinātājiem tirgū pēc patērētās elektroenerģijas un mitrinātā ūdens daudzuma attiecības. Gaisa mitrinātāja priekšpusē esošais indikators iedegas sarkanā krāsā, kad ūdens tvertne ir tukša, un norāda, ka mitrinātājs ir jāuzpilda ar ūdeni. Tieši šī gaisa mitrinātāja gadījumā ūdens pievienošana ir ļoti vienkārša. Jums tikai jāpievieno ūdens caur atveri ierīces augšpusē un jāuzrauga ūdens līmenis tvertnē, kamēr ielej. Vai apūdeņošanai izmantosiet ūdeni, kas satur kaļķi vai citus piemaisījumus? Tā nav liela problēma, jo katlakmens ūdens tvertni (mitrinātāja apakšējā daļa, kas satur ūdeni) ir viegli tīrīt un to var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.


Gaisa mitrinātājam ANTARES ir automātisks mitrināšanas režīms, kura laikā tas cenšas uzturēt komfortablus laika apstākļus telpā, un vienkārša darbība, kad lietotājs pats izvēlas sev vēlamo mitrināšanas intensitāti. Mitrinātāja priekšpusē ir indikators, kas informē lietotāju par mitruma apstākļiem telpā. Ja indikators ir oranžs, tas nozīmē, ka mitruma līmenis telpā nesasniedz 35%, un, ja tas ir zaļš, mitrums telpā atbilst higiēnas nosacījumiem. Samazinot gaisa mitrinātāja darbības ātrumu, tas kļūs praktiski nedzirdams, savukārt, izvēloties nakts režīmu, tiks izslēgts gaisa mitrinātāja apgaismojums, tādējādi nodrošinot lielāku komfortu miega laikā.


Starp unikālajām ANTARES Stylies mitrinātāja priekšrocībām ir vērts pieminēt integrēto gaisa jonizācijas tehnoloģiju. Ieslēdzot gaisa jonizācijas funkciju, telpā tiek izvadīti joni, kas uzlabo cilvēka vispārējo pašsajūtu, samazina alergēnu, piemēram, putekļu, ziedputekšņu vai pelējuma sporu daudzumu gaisā, un neitralizē elektrostatiskos laukus. Turklāt gaisa mitrinātājam ir iespēja iestatīt automātisku izslēgšanas taimeri, ja vēlaties, lai telpas tiktu mitrinātas tikai uz noteiktu laiku.


Gaisa mitrināšana ar aukstā tvaika (iztvaikošanas) tehnoloģiju ir viena no dabiskākajām un rada vismazāko ārējo diskomfortu starp visām gaisa mitrināšanas metodēm. Gaisa mitrinātājs ANTARES Stylies mitrināšanai izmanto īpašu filtru, kas absorbē ūdeni. Tīrs un dabīgs mitrums no mitrinātāja filtra tiek pārnests uz ieplūdes gaisu un izplatīts pa telpu, izmantojot klusus ventilatorus. Mitrina gaisu ar šo tehnoloģiju, nerodas kaļķu nogulsnes, jo no filtriem tiek pārnests tikai tīrs mitrums. Turklāt ap ANTARES Stylies gaisa mitrinātāju nesāks uzkrāties kondensāts, jo gaiss ir piesātināts ar mitrumu pašā ierīcē, un ūdens netiek izsmidzināts telpā. Tāpat gaisa mitrinātājs neradīs miglas efektu gaisā un neapgrūtinās redzamību telpā.


Gaisa mitrinātājā ANTARES izmantota patentēta tehnoloģija, maināmi jonizēti sudraba kubi, kas kavē baktēriju vairošanos ūdenī, tādējādi nodrošinot maksimāli tīru un veselīgu mitrināšanu. Mitrinātājs ir aprīkots arī ar īpašu tūbiņu smaržvielām un ēteriskajām eļļām. Pievienojiet dažus pilienus vēlamā aromāta un izbaudiet savas mājas komfortu.


 • Efektīva mitrināšana
 • Zems elektroenerģijas patēriņš
 • Viegla apkope un lietošana
 • Neatstāj kaļķa nogulsnes telpā
 • Smaržu un ēterisko eļļu iztvaicēšanas iespēja
 • Dabiskais ūdens mitrināšanas princips
 • Gaisa jonizācijas funkcija
 • Nakts režīms


Maksimālā apūdeņošanas veiktspēja - līdz 480 ml/stundā;

Maksimums telpām - līdz 60 m2 (izmērs atkarīgs no telpu īpašībām un lietotāja vajadzībām *);

Lietuvas klimatam optimālā ieteicamā platība - no 5 līdz 35 m2; *

Mitrināšanas veids - aukstais tvaiks, dabīgais mitrināšanas gaisa mitrinātājs;

Ūdens tvertnes tilpums - 6 litri;

Pārvaldība - elektroniska;

Automātiska mitruma līmeņa uzturēšana - Jā;

Trokšņa līmenis - 28 dB;

Apūdeņošanas intensitātes iespējas - 5;

Elektroenerģijas patēriņš maksimālajā režīmā - līdz 0,0085 kW;

Elektroenerģijas patēriņš minimālajā režīmā - līdz 0,0035 kW;

Taimeris - Jā (2/4/8 stundas);

Izmēri (augstums x platums x dziļums) - 332 x 372 x 218 mm;

Svars - 2,7 kg;

Nakts miega režīms - Jā;

Īpašs konteiners smaržvielu (ēterisko eļļu) iztvaicēšanai - pieejams;

Gaisa jonizācija - Jā;


Klientu atsauksmes par šo preci