Informācija
Preču katalogs

Puzles

Tāpat kā ar jebkuru citu pirkumu, plašā piedāvājuma dēļ, var būt grūti izvēlēties ideālās un piemērotākās bērnu puzles. Ir svarīgi izvēlēties attīstošu rotaļlietu, kas patiks pašam bērnam. Puzzle ir lieliski piemērota, lai attīstītu dažādas prasmes un iemaņas. Tomēr, svarīgākais ir izvēlēties vecumama atbilstoši. Iedomājieties, ka 2 gadus vecam bērnam uzdāvināt 100 daļiņu puzli. Tas būtu pavisam aplami un rotaļlieta tikai krātu putekļus plauktā, tāpēc, ka  mazajiem šajā vecumā nav koncentrēšanās, smalkās motorikas vai kognitīvās prasmes. Divgadīgam bērnam piemērotākas būs koka puzles ar pāris kauliņiem.

Cenas dažādām puzlēm ir atšķirīgas, lai iegādātors preces lētāk, izmantojiet interneta akcijas piedāvājumus.

Kas jāņem vērā iegādājoties puzli?

Veids

Galvenais ir izvēlēties vecumama un prasmēm atbilstošu puzles veidu. Mazākajiem piemērotākās būs “ieliktņu” puzles, kur gabali nav savienoti kopā, bet un pamatnes jāievieto pareizais gabals, piemēram, burti, transporti u.c. Lielākiem bērniem piemērotākas ir parastās puzles ar atbilstošu kauliņu skaitu. Tomēr, ja meklējat kaut ko piemērotu pusaudžiem un pieaugušajiem, tad jāizvēlās 3D puzles vai puzles ar lielu kauliņu skaitu.

Gabalu skaits

Jaunākiem bērniem parasti ir vajadzīgas puzles ar mazāku gabalu skaitu, kuras ir vieglāk salikt. Ir svarīgi iepazīstināt bērnus ar puzlēm jau agrā bērnībā, izvēloties vienkāršas puzles ar pāris gabaliņiem un laika gaitā piedāvāt atvancētākas preces.

Puzles tēma

Kucēni, okeāna aina, skaista ainava, multfilmu varoņi ir tikai dažas no iespējamām tēmām, kuras jūs varētu redzēt uz puzlēm. Katram bērnam ir sava gaume un mīļākie multeņu varoņi, tāpēc, bērna vēlmēm noteikti vajadzētu spēlēt izšķirošu lomu puzles izvēlē.

Pareizs puzles attēls var būt liels stimuls bērniem, lai pēc iespējas ātrāk saliktu to. Patiesībā tas pat var iedvesmot jūsu bērnu censties salikt puzli, kas nedaudz pārsniedz viņa parasto grūtības pakāpi.

Gabalu izmērs

Puzles gabaliem ir plašs izmēru diapazons. Parasti, jo jaunāks ir bērns, jo lielāki gabali viņam ir nepieciešami. Mazām rociņām ir vieglāk manipulēt un salikt puzli ar lielākiem, biezākiem gabaliņiem. Kā arī, no drošības viedokļa, maziem bērniem nevajadzētu piedāvāt puzles ar maziem gabaliņiem.