Informācija
Preču katalogs

Masaki-matsushima SD, MicroSD, MMC kartes

Bigbox.lv interneta veikalā SD, MicroSD, MMC kartes tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Masaki-matsushima. Masaki-matsushima SD, MicroSD, MMC kartes Cenas sākas no 6,21 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 67 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

SD, MicroSD, MMC atmiņas kartes

Atmiņas kartes tiek izmantotas fotoaparātiem, telefoniem, planšetēm, datoriem un citām ierīcēm, kurām tās ir vajadzīgas. Atmiņas kartes ir tik ļoti attīstījušās, ka tās var saglabāt gan attēlus un video klipus, gan arī lietotnes un programmēšanas rīkus. Ja orģinālo ierīču iebūvētā atmiņa nav liela vai vienkārši nepietiek ar to, tad ir ļoti labi iegādāties vajadzīgo un piemērotāko atmiņas karti. Ir ari ļoti ieteicams iegādāties atmiņas karti savām izmantotajām ierīcēm, lai nodrošinātu to, ka ir papildus vieta, lai kaut ko no ierīcēm uzglabātu atmiņas kartēs. Tas nekas, ka ir pieejama iekšējā atmiņa, jo vienmēr ir labi, ka ir rezerves vieta attēliem un video, programmām un citām lietām. 

Ir standarta SD kartes, kuru ietilpība ir līdz 4gb, bet ir pieejamas SD atmiņas karšu veidi, kuri var sniegt lielāku ietilpību un labākas iespējas. Piemēram, SDHC atmiņas karšu ietilpība ir līdz 32gb. Fiziskais izmērs un forma ir tāda pati kā SD atmiņu kartei, bet SDHC var saglabāt augstas izšķirtpējas attēlus un video klipus. Toties, SDXC atmiņas kartes ietilpība sākas no 64gb un var būt pat 128gb, un arī var sasniegt 2tb. Nekādas atšķirības nav, tikai tas, ka ir lielāka ietilpība. Tādu lielu ietilpību parasti izmanto profesionāli fotogrāfi vai arī tie, kuriem vajag saglabāt lielākus failus, attēlus un video klipus. Galvenais, ir jāaplūko vai var ievietot no izvēlētā SD atmiņas kartes veida vajadzīgajā ierīcē. Dažas ierīces atbalsta visus SD karšu veidus, bet dažām ierīcēm nav tādas iespējas. 

MicroSD ir daudz mazākas nekā SD kartes. Tās tagad izmanto, lai ievietotu viedālruņos, ja to iekšējā atmiņa ir mazāka nekā vajadzīga. Šādas atmiņas kartes arī var ievietot planšetdatoros, ja ir pieejams ports MicroSD kartei. MicroSDHC atmiņas kartes veids var saturēt līdz pat 32gb, un var pārsūtīt datus līdz pat 9-10mb sekundē. Toties MicroSDXC ir pieejama lielāka ietilpība un ātrāka datu pārsūtīšana. Šādai atmiņas kartei ietilpība ir sākot no 32gb līdz pat 2tb atmiņa, tāpat kā SDXC, bet mazāks izmēros. Bet šādām atmiņas kartēm vajag atrast saderīgu slotu. Nav tā, ka visām ierīcēm der MicroSDXC atmiņas karte. 

MMC ir zibatmiņu karšu standarts. Šādas atmiņu kartes ir domātas tieši profesionāliem fotogrāfētājiem. MMC atmiņu kartes var ievietot MMC un SD karšu slotā. Bet pašu SD atmiņas karti nevar ielikt MMC slotā. Un MMC atmiņu kartes lielums ir no 8gb līdz 16gb, un ir arī pieejamas MMC atmiņu kartes, kuru lielums ir pat 2tb. 

SD, MicroSD, MMC atmiņu karšu veidi ir daudzveidīgi un piemēroti visām izvelētajām ierīcēm. Tikai noteikti ir jāsaprot, kuru atmiņas karti var likt noteiktā ierīcē. Un ir jāizvērtē, cik lielu vajag noteikto atmiņas karti- 4gb, 8gb, 16gb un lielākas. Visu atmiņu karšu veidus var aplūkot un iegādāties interneta mājaslapā bigbox.lv. Ir pieejams plašs klāsts atmiņu kartēm un citām ierīcēm. Bigbox.lv ir katru dienu pieejamas akcijas, kas samazinās atmiņu karšu cenas un tās varēs iegādāties lētāk vai pat ar bezmaksas piegādi.