Informācija
Preču katalogs

Schleich Lelles

Bigbox.lv interneta veikalā Lelles tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Lelles Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Lelles un bārbijas

Bērni visos laikos ir bijuši sajūsmā par dažādām rotaļlietām, lellēm, mašīnām, klučiem, jo bērniem iztēle darbojās daudz labāk kā pieaugušajiem. Rotaļlietu cena noteikti ir atkarīga no ražotāja. Daži rotaļlietu ražotāji ir izvilkuši laimīgo lozi, radot kaut ko, kas priecē bērnus visā pasaulē, radot zīmolu, kas ir zināms ikvienam, lelles noteikti ir viena no tādām rotaļlietām.

Lelles ir ikvienas mazas meitenes mājās. Ir pieejamas ļoti daudz dažādas lelles – papīra, gumijas, piepūšamās, porcelāna, bārbijas, roku, silikona, adītas, dzīvās un daudz citas. Interneta akcija piedāvā lielisku iespēju ikvienam iegādāties sev tīkamāko preci par lētāku pieejamo cenu tirgū. Cena, protams, būs atkarīga no produkta, kas izvēlēts, bet online veikalos cenas vienmēr ir daudz draudzīgākas, nekā uz vietas.

Dažādi leļļu veidi

Gadsimtiem ilgi leļļu ražotāji ir izmantojuši visu veidu materiālus, lai radītu dažādas lelles, sākot no papīra līdz metālam. Lai izvēlētos piemērotāko lelli, vispirms ir jāsaprot, kāds ir vēlamais materiāls, kādam nolūkam tiek iegādāta lelle un vai tā tiks ikdienā lietota. Piemēram, kolekcionāru porcelāna lelli noteikti nepirks mazai četrgadniecei, jo tā ātri vien tiks saplēsta. Mazām sākumskolas meitenēm ļoti patīk dažādas papīra lelles, jo tām var zīmēt un veidot dažādus skaistus tērpus, bet jau vecākām meitenēm top izvēle ir populārās bārbijas.

Iepazīsimies tuvāk ar dažādiem leļļu veidiem:

Lupatu lelles: tās ir lelles, kas izgatavotas no auduma vai dažādām mīkstām izejvielām, piemēram, dzijas. Daudzām auduma lellēm ir plakanas auduma sejas, kas ir apgleznotas ar rokām, mati no dzijas un tās parasti ir roku darbs.

Roku lelles: roku lelles tiek izmantotas roku teātrim un tās parasti ir izgatavotas no tādiem pašiem materiāliem kā lupatu lelles.

Cietās plastmasas lelles: izgatavotas no cietas plastmasas, šīs lelles kļuva ļoti populāras laikā no 1940. līdz 1950. gadam. Šādas lelles ir īpaši populārās, jo tās tiek ražotas vairumā un tās ir izturīgas, tāpēc mazas meitenes var rotaļāties nesatraucoties.

Metāla lelles: metāla lelles var izgatavot tikai no metāla, vai arī tām var būt tikai metāla galva. Metāla lelles var būt izgatavotas no dažādiem metāliem, piemēram, sudraba, svina un bronzas. Tomēr, šādas lelles parasti nav pirmā izvēle rotaļām, jo tās ir dārgākas, smagākas un parasti atrodamas kolekcijās.

Papīra lelles: Papīra lelles, kas izgatavotas no papīra, līmes un trausla ūdens maisījuma, ir populāras mazu meiteņu vidū, jo tām ir iespēja veidot daudz un dažādus tērpus. Papīra lelles lieliski attīsta izdomu un radošumu.

Porcelāna lelles: smalkas keramikas porcelāna lelles, kas izgatavotas, cepot tīru mālu. Materiāla caurspīdīgums padara lelli elegantu, bet, materiāls ir ļoti trausls, tāpēc šādas lelles nav piemērotas rotaļām.

Vinila lelles: Lielākā daļa sērijveidā ražoto leļļu ir vinila lelles, kas izgatavotas no mīksta plastmasas. Vinila lelles ir populārākas par cietā platsmasas lellēm, jo tās vairāk līdzinās īstiem cilvēkiem, “āda” ir mīkstāka un ir daudz patīkamāk spēlēties ar šādu lelli.