Informācija
Preču katalogs

Issey-miyake Ārējās baterijas - Power bank

Bigbox.lv interneta veikalā Ārējās baterijas - Power bank tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Issey-miyake. Issey-miyake Ārējās baterijas - Power bank Cenas sākas no 9,14 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 276 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Ārējās baterijas, jeb power bank

Ir 21. gadsimts un cilvēki ir mainījuši savus paradusmus un dzīvesstilu. Daudzi no mums lielāko daļu dienas pavada ārpus mājas, strādājot, atpūšoties un ceļojot. Taču, mūsu mobilie telefoni un citas ierīces un to baterijas nespēj funkcionēt un darboties tik ilgi, cik bieži vien tas ir nepiciešams. Tāpēc, lielisks palīgs ikdienā ir ārējās baterijas. Ārējās uzlādes akumulatora cenas ir dažādas atkarībā no ražotāja, jaudas un citām specifikācijām. Preci lētāk iegādāties iespējams izmantojot interneta akcija piedāvājumus.

Ārējās baterijas ļauj uzladēt mūsu iekārtas jebkur un nav nepieciešams elektrības avots, lai to veiksmīgi izdarītu.

Izmērs, forma, svars un ietilpība ir galvenās lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties ārējo bateriju. Noderīga ir arī atlikusī jaudas norāde, kas parāda cik jaudas ir atlicis baterijā. Jaudas norādes var būt gan svītriņu/gaismiņu veidā, gan digitālā displeja veidā (digitālais displejs noteikti sadārdzinās preci, tomēr tas ir lielisks papildinājums).

Iekārtas jauda

Jauda, ​​kas parādīta kā miliampērstundas (mAh), ir aptuvens rādītājs par uzlādes iespējām — jo lielāks skaitlis, jo vairāk enerģijas tā var glabāt.

Strāvas bankas pieejamas mazākas un mazāk ietilpīgas (3000 mAh, kas ir aptuveni viena telefona uzlāde) līdz krietni lielākai ietilpībai (20 000 mAh). Lielākā daļa mūsdienās izmantoto viedtālruņu izmanto aptuveni 3000 mAh akumulatoru.

Izmērs un svars

Izmērs un svars parasti palielinās līdz ar mAh ietilpību. Lai gan 20 000 mAh modelis var šķist ērts risinājums, tas var būt pārāk liels jūsu kabatai vai somai.

Cik ilgi notiek uzlāde?

Lielākā daļa modeļu standarta 3000 mAh ierīci, piemēram, viedtālruni, var uzlādēt aptuveni 90 minūtēs.

Lai strāvas banka varētu uzlādēt ierīci, ir jāsaprot dažas svarīgas lietas:

·         Strāvas bankas izvadei ir jāatbilst tās ierīces prasībām, kuru vēlaties uzlādēt. Viedtālruņus var uzlādēt ar nelielu strāvu, planšetdatoriem ir nepieciešams vairāk, savukārt klēpjdatoriem un rokas konsolēm atkal ir nepieciešams vairāk.

·         Ja izvade atbilst vai pārsniedz ierīces prasības, tā tiks uzlādēta lietošanas laikā. Ja jauda neatbilst ierīces prasībām, tā lēnām palielinās akumulatora darbības laiku, bet lietošanas laikā netiks uzlādēta. Šajā gadījumā jaudas banka "darbina" ierīci, nevis veic uzlādi.