Informācija
Preču katalogs

Ventilators MeacoFan 650

 
Kods
2027154
119,00 €
39,67 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 119,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 39,67 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 119,00 €.
Piegāde: 1-4 d.d.
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Meaco
Skaļuma līmenis 20-50 dB
Enerģijas patēriņš 3,5–12 W
Tālvadības pults +
Produkta kategorija Ventilatori
Krāsa Balts
Dziļums 254 mm
Platums 260 mm
Svars, Kg 1.6 kg
Augstums 343 mm
Ventilatora tips + Darbvirsma
Spriegums + 220-240 V
Garantijas laiks 24 mēn.

Kompaktais mājas ventilators MeacoFan 650 ir lieliska izvēle tā klusai darbībai un efektīvām dzesēšanas īpašībām. Pamatojoties uz Meaco vadošo ventilatoru sēriju MeacoFan 1056, šim modelim ir piešķirta arī starptautiskā Quiet Mark balva par produktiem, kas ir izstrādāti un ražoti, domājot par iespējami klusāku darbību.


Ventilators MeacoFan 650 izmanto progresīvu līdzstrāvas motora tehnoloģiju, nodrošinot zemāko trokšņa līmeni, vienlaikus saglabājot augstu gaisa plūsmas parametru un patērējot pēc iespējas mazāk elektroenerģijas. Šis ventilators ir ideāli piemērots mājām, birojiem un visur, kur nepieciešams kluss dzesēšanas ventilators.


MeacoFan 650 ventilators raksturojas ar īpaši klusu darbību, un tas ir ieguvis starptautisko Quiet Mark balvu, kas piešķirta uzņēmumiem, kas par prioritāti izvirza trokšņa samazināšanu ikdienas ierīču izstrādē un trokšņu problēmu risinājumu meklējumos. Pateicoties uzņēmuma Meaco pielietotajiem inovatīviem risinājumiem, ventilatori strādā ļoti klusi, salīdzinot ar līdzīgiem produktiem. Ventilators MeacoFan 650 darbības laikā izstaro tikai 20 dB trokšņa līmeni, tāpēc klienti parasti atzīmē, ka beidzot ir izdevies atrast ventilatoru, kas darbojas tik klusi, kā tiek apgalvots.


Meaco labi apzinās, ka viena no kaitinošākajām ventilatora īpašībām ir tā radītais troksnis. Pat ja ventilators efektīvi atdzesē telpu, mazākais, ko naktī var vēlēties, ir traucēt iemigt vai mierīgi atpūsties. MeacoFan sērijas ventilatori, ieskaitot modeli 650, ir izstrādāti, domājot par klusu darbību. Lietošanas komforts, ko nodrošina klusa darbība, ir viens no iemesliem izcilajiem klientu vērtējumiem un atsauksmēm.


Visi MeacoFan sērijas ventilatori ir veidoti tā, lai tie būtu pēc iespējas funkcionālāki un varētu ilgstoši darīt to, kam tie paredzēti, sniedzot pircējam reālu naudas vērtību. Meaco cenšas, lai visiem faniem būtu pievilcīgs izskats, tāpēc liela uzmanība tiek pievērsta produkta formām, materiāliem un taustes sajūtām. MeacoFan 650 ventilatoram ir iebūvēta nakts gaismas funkcija, tāpēc ierīci varat izmantot gan bērnu istabā, gan citās telpās, kur naktī vēlama maiga gaisma.


MeacoFan 650 ventilatoru var vadīt gan ar pogām uz paša izstrādājuma, gan ar tālvadības pulti. Automātiskā izslēgšanas taimera funkcija ļauj ieprogrammēt laiku, pēc kura ventilators izslēgsies. Darbojoties ECO režīmā, ventilators var regulēt gaisa plūsmas intensitāti atkarībā no telpas temperatūras.


Tehniskie parametri:

  • Maksimālā gaisa plūsma - 650 m3/h
  • Elektrības patēriņš - 3,5-12 W
  • Ventilatora motors - Mazs elektronisks enerģijas patēriņš DC tipa motors
  • Trokšņa līmenis - 20-50 dB;
  • Tālvadības pults - jā
  • Klusā Marka balva - Jā
  • Spriegums - 220-240V / 50Hz
  • Izmēri - 343 x 260 x 254 mm
  • Svars - 1,6 kg

Klientu atsauksmes par šo preci