Informācija
Preču katalogs

Tvaika nosūcējs Elica STRIPE BL/A/60

357,98 €
119,33 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 357,98 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 119,33 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 357,98 €.
Piegāde: 2-3 d.d.
Bezmaksas piegāde
Uznešanas / izkraušanas pakalpojums
vai
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs Elica
Skaļuma līmenis 50-66 dB(A)
Montāžas tips Stiprināmi pie sienas
Filtrs + Metāla tauku filtrs
Pārvaldība Sensoru
Ekstrakcijas jauda atbilstoši IEC 61591, m³/h + 735
Dzinēju skaits 1
Jaudas intervāls, m³/h + 600 - 799
Platuma intervāls, cm 60 - 69 cm
Enerģijas klase B
Produkta kategorija Tvaika nosūcēji
Krāsa Melns
Platums 60 cm
Tvaika nosūcēja pieslēguma veids Pievienojams ventilācijas atverei
Garantijas laiks 36 mēn.

Vai esat nolēmuši atjaunot virtuvi? Ar ko sākt?

Ir vērts pievērst uzmanību dominējošājām tendencēm. Pirmkārt - krāsas. Tiem, kam patīk svaigas krāsas interjerā, šī sezona piedāvā dzeltenbrūnas, dzeltenīgas un pelēcīgi zilas krāsas skapīšus, kurus ieteicams kombinēt ar vienkrāsainu vai neitrālu krāsu interjeru, sākot no baltā, pārejot pelēkā spektra, un līdz pat tumšam grafītam vai melnam. Pilnībā melna virtuve ar citu krāsu akcentiem var būt īsts piedzīvojums, kura rezultāti jums noteikti patiks.

Ne mazāk svarīgi ir izvēlēties virtuves komplektu. Dominējošie virtuves komplekti joprojām ir koka. Tie ir ne tikai stilīgi, bet arī funkcionāli. Starp citu, ja vēlaties spilgtas mēbeles - mēs iesakām iegādāties koka, bet tām jābūt krāsotām.

Pirms virtuves uzstādīšanas jums arī jādomā par to, kā visefektīvāk izmantot telpu. Tam lieliski der iebūvētā sadzīves tehnika, kas joprojām saglabā popularitātes virsotni.  Ko izvēlēties? Pašlaik populārākie iebūvētās sadzīves tehnikas ražotāji ir:

SIEMENS, WHIRLPOOL, ELECTROLUX, BOSCH.

Izvēlieties produktus no viena ražotāja vai vairākiem? Vienmēr vajag ievērtēt to, kā aprīkojums tiks uzstādīts. Mūsu eksperti iesaka izvēlēties plīti un krāsni no viena ražotāja, lai  būtu piemērots dizains. Tomēr, ja tādi produkti kā trauku mazgājamā mašīna vai ledusskapis ir pilnībā iebūvēti un slēpti, tad nav vērts pārdzīvot par atšķirīgu dizainu.

Ar ko sākt, izvēloties virtuves aprīkojumu?

Visām iebūvētajām sadzīves ierīcēm neatkarīgi no ražotāja ir vienādi standarta izmēri. Sāksim ar galda virsmu. Eiropā dziļums parasti ir 60–80 cm un biezums no 4 līdz 6 cm. Tas ir svarīgi, uzstādot plīts virsmu, jo tās vienmēr tiek uzstādītas uz galda virsmas.

Iebūvēto cepeškrāsņu, elektriskās un gāzes plīts ģeometriskie izmēri ir izvēlēti tā, lai tos varētu viegli uzstādīt standarta virtuves skapī. Iebūvētie virtuves skapīši ir 60 cm dziļi un 82-87 cm augsti. Skapju platums ir atšķirīgs, bet parasti no 15 līdz 90 cm, palielinās par 15 cm. Piekārināmo skapju augstums var būt atšķirīgs, taču parasti tos ražo 70–100 cm augstumā un 30–35 cm dziļumā.

Plītis un krāsnis

Parasti visi ražotāji piedāvā iebūvētu sadzīves tehnikas komplektu - plīti un krāsni. Tomēr šīs preces var iegādāties arī atsevišķi. Izmēri. Standarta plīts platums ir 60, 70 un 80 cm. Iebūvētās plīts augstums svārstās no 38 līdz 52 mm. Pašlaik veikalos tiek pārdoti šādi iebūvētās plīts veidi: elektriskās stikla keramikas plītis, indukcijas plītis, gāzes plītis (tās var būt stikla keramikas, rūdīta stikla vai nerūsējošā tērauda virsmas). 

Bigbox.lv eksperti iesaka pievērst uzmanību modeļiem, kurus pircēji jau ir iecienījuši : AKT 6465 WH, PKF675F17E, PUE611BB2E, PPP616B21E, EHH6240ISK, HKL65310FB

Cepeškrāsns izvēle

Iebūvēto krāsniņu izmēri ir diezgan līdzīgi. Standarta augstums un platums 60 cm, dziļums 54 cm. Cepeškrāsni ieteicams uzstādīt tādā augstumā, lai, lietojot to, tai nebūtu nepieciešams saliekties un, lai būtu ērti izņemt ēdienu. Pārtikas izņemšanu vēl atvieglos teleskopiskās sliedes, kas neļaus paplātei nokrist pat tad, kad to pilnībā izņem no krāsns. Tas ir ērti un parocīgi, lai piekārtotu vai apmaisītu ēdienu.

Izvēloties krāsni, neaizmirstiet par tās kopšanu, tīrīšanu. Vienkāršāka tīrīšana būs tad, ja izvēlēsities cepeškrāsni ar pirolīzes funkciju, kad netīrumus vienkārši sadedzinās augstā temperatūrā.

Mēs rekomendējam: AKZM 8480 NB, HBG672BB1S, EOC5751FOV


Trauku mazgājamās mašīnas

Trauku mazgājamās mašīnas standarta platums ir 60 cm vai 45 cm, augstums - 82-85 cm, atkarībā no veida. Dažiem iebūvētiem trauku mazgājamo mašīnu modeļiem ir kājas, kuru augstumu var noregulēt no 82 līdz 86 cm. Lai iegūtu labākos žāvēšanas rezultātus, mēs iesakām izvēlēties trauku mazgājamo mašīnu ar Zeolith (lasīt vairāk) vai PowerDry .Pateicoties jaunajai 3D gaisa plūsmas sistēmai, PowerDry sistēma palīdz sasniegt visaugstākos žāvēšanas rezultātus. Tā ir pilnībā slēgta žāvēšanas ķēde, kas no trauku mazgājamās mašīnas ievelk un noņem tvaiku, tajā pūšot vēsu gaisu. Tātad, atverot durvis, trauki būs sausi un trauku mazgājamajā mašīnā nebūs tvaika. ”

Bigbox populārākie: SMV53L50EU, WIO 3O33 DEL, SMV87TX02E

Ledusskapji

  1. Ir aptuveni 8 standarta ledusskapja izmēri no 88 līdz 197,4 cm neatkarīgi no tā, kādu augstumu ledusskapim izvēlaties. Vissvarīgākais ir karstā gaisa izplūdes un aukstā gaisa ieplūdes kanālu uzstādīšana skapja apakšā un aizmugurē. Ja jums nepieciešama lielāka ietilpība, bet vēlaties iemontēt ierīci, mēs iesakām apsvērt divas atsevišķas iebūvētas ierīces: ledusskapi un saldētavu. 

Pašlaik tirgus līderi: KIN86VS30,  ART 9811/A++SF, ART 6612/A++.

Tvaika nosūcēju izvēle

Tvaika nosūcēji var būt vairāku veidu: pilnībā iebūvēti, iebūvēti izvelkami, skapī uzstādīti, skapī montējami, griestos / sienā montējami. Tvaika nosūcēja platums ir atkarīgs arī no izvēlētā uzstādīšanas veida, tas svārstās no 49 līdz 120 cm. Pašlaik tirgus līderis ir itāļu ražotājs Elica, viņu produkti ir aizraujoši lielāko daļu kolonistu ar savu kvalitāti, dizainu un funkcionalitāti. Ja vēlaties saglabāt stila koncepciju, mēs iesakām apvienot krāsns, plīts un tvaika nosūcēja ražotāju.

Bigbox.lv piedāvā pievērst uzmanību vairākiem populārākajiem zīmoliem: ELICA, BOSCH, CATA

Mūsu profesionālais konsultants var palīdzēt izvēlēties iebūvēto aprīkojumu. Sazinieties ar numuru.


ELICA 36 mēnešu garantijas piešķiršanas nosacījumi:


Ražotāja ELICA ierīces sērijas numurs
Standarta garantija ELICA ierīcēm ir 24 mēneši no pirkšanas datuma. UAB PRENTA, savukārt, piešķir papildu 12 mēnešu garantiju vai pat 36 mēnešu garantiju, ja tiek ievēroti šādi nosacījumi:
– 36 mēnešu garantija tiek piešķirta tikai tad, ja Pircējs piereģistrē savu iegādāto ierīci, t. i., pilnībā aizpildot formu, kas atrodama uzņēmuma tīmekļa vietnes sadaļā http://e.prenta.lt/warranty.
– Piereģistrēt ierīci pagarinātajai garantijai iespējams 90 dienu laikā no ierīces iegādes dienas.
– Pagarinātā 36 mēnešu garantija ir spēkā tikai tām ierīcēm, kas iegādātas sākot no 17.04.2023. un vēlāk.
– Pagarinātā garantija ir spēkā tikai Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.
– Pagarinātā garantija ir spēkā tikai ierīcēm, ko, kā vienīgais oficiālais ELICA pārstāvis Baltijas valstīs, uz Lietuvu, Latviju vai Igauniju importēja uzņēmums UAB PRENTA. ELICA produktiem, kas nav iegādāti no uzņēmuma UAB PRENTA vai tā tiešajiem sadarbības partneriem, pagarinātā garantija netiek piemērota.
– Garantija netiek pagarināta šādiem ELICA produktiem:
APLOMB/LIXA/SHADE/SHEEN/SHIRE/SHIVER/SHY/STILL.
– NIKOLATESLA modeļiem tiek piešķirta atsevišķa 60 mēnešu ražotāja garantija, veicot
reģistrāciju vietnē www.elica.com.
– UAB PRENTA ierīcei piešķir 36 mēnešu garantiju sākot ar dienu, kad prece pārdota pircējam un ko apstiprina kases aparāta kvīts un/vai PVN faktūrrēķins, kurā norādīts ierīces nosaukums un modelis.
– Garantija ir spēkā tikai tad, ja ierīce tiek izmantota mājas apstākļos, nekomerciālu personīgo saimniecisko vajadzību apmierināšanai.
– Garantijas remontu bez maksas veic UAB PRENTA vai pilnvarots sadzīves tehnikas remonta uzņēmums pie patērētāja mājās vai savā remontdarbnīcā.
– Garantija nav spēkā, ja ierīces defekti radušies:
1. transportējot;
2. neatbilstoši uzstādot un pieslēdzot;
3. neuzmanīgi un neatbilstoši izmantojot, kā arī slikti apkopjot;
4. neievērojot lietošanas instrukciju;
5. tādu iemeslu dēļ, kas nav atkarīgi no ražotāja (piemēram, barošanas sprieguma izmaiņu, tā frekvenču svārstību, dabas parādību un stihisku nelaimju, dzīvnieku, kukaiņu u. tml. iedarbības, kā arī neatbilstošas kvalitātes ūdens, nepiemērotu ķīmisko un citu vielu lietošanas dēļ);
6. ja ierīce tika uzstādīta un pieslēgta, neievērojot instrukcijas prasības:
6.1 ja ierīci remontēja UAB PRENTA nepilnvarots sadzīves tehnikas remonta uzņēmums;
6.2 ja tika mainīta ierīces konstrukcija;
6.3 ja ierīces sērijas numurs ir likvidēts, neizlasāms vai mainīts.

Tāpat garantija nav spēkā: skrāpējumiem, plīsumiem un līdzīgiem mehāniskiem ārējiem bojājumiem, kas radušies, transportējot ierīci, arī daļām, kuras normāli nolietojas, izmantojot ierīci, un kuru darba ilgums atkarīgs no ierīces lietošanas intensitātes (filtriem, lampiņām, barošanas elementiem, stikla daļām, keramikai, tekstilam un papīram, plastmasas daļām, kuru stāvoklis maināms manuāli (kontroles rokturīšiem, vadības pogām, rokturiem, atvilktnītēm, turētājiem u. tml.), aizsargaprīkojumam (strāvas drošinātājiem, termo un hidro aizsargelementiem). Par garantijas apkopi netiek uzskatīti tādi darbi kā ierīces regulēšana, tīrīšana u. c., kas aprakstīti ierīces lietošanas instrukcijā, kā arī ierīces pieslēgšana, izmontēšana pirms remonta un samontēšana, ja tā aizņem vairāk par 30 minūtēm laika.
* Aizpildot formu, Pircējs uz norādīto e-pasta adresi saņems pagarinātās garantijas sertifikātu, kas tiks uzskatīts par spēkā esošu, ja Pirkums atbildīs visiem iepriekš minētajiem nosacījumiem.

Piereģistrēties iespējams mūsu tīmekļa vietnes sadaļā 

Halogēna apgaismojums 2X20W

Atveres diametrs ir 150 mm

Oglekļa filtrs CFC0038668 (nav iekļauts)

Komplektā skurstenis (melns).
Klientu atsauksmes par šo preci