Informācija
Preču katalogs

Lelle LOTTIE dzimšanas diena

 
Kods
299882
27,99 €
 
Piegāde: 1-7 d.d.
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs LOTTIE
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6, 7-8
Produkta kategorija Lelles
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Lelles LOTIJAS dzimšanas diena

Šodien mana DZIMŠANAS DIENA - vītoli, vītoli, vītoli! Dzimšanas diena ir īpaša diena - draugi, ģimene, spēles, kārumi un milzīga kūka. Šogad plānoju lūgt savu vecāko māsu, lai palīdz man izgatavot pateicības kartītes. Es ļoti gaidu svētkus!
Komplektā ietilpst: Dzimšanas dienas kartiņas, mugursoma.
Ar ko LOTTIE lelles ir īpašas?
Bērnišķīgas ķermeņa proporcijas. Leļļu Lottie ķermeņa proporcijas atbilst 9 gadus vecas meitenes proporcijām un tiek veidotas ar zinātnieku palīdzību, kuri darbojas psiholoģijas un uztura jomās. Lotija pārstāv veselīgu attieksmi pret ķermeņa tēlu un ir pozitīvs paraugs.
Atbilstoši vecumam. Lotijai patīk darīt to pašu, ko īstām viņas vecuma meitenēm, viņai nerūp, lai pēc iespējas ātrāk izaugtu. Viņa nelieto kosmētiku un nenēsā augstpapēžu kurpes vai rotaslietas.
"Lotija - tāpat kā es." Viņa valkā tādas pašas drēbes kā "īstie" sava vecuma bērni, vai tās būtu skaistas svētku kleitas, izturīgs apģērbs un apavi ārā sapucēšanai, sporta apģērbi vai dažādi karnevāla tērpi. Viņa spēlē un vēlas iepazīt pasauli. Lotija dara to, ko dara "īstie" bērni; vai tās ir "meitenīgas" aktivitātes, piemēram, balets vai iedomātas tējas ballītes. Viņa arī nebaidās nosmērēties ārā, būt sportiska un aktīva, un viņai patīk tādas aktivitātes kā robotu būvēšana, zvaigžņu vērošana vai fosīliju meklēšana. Viņam patīk karnevāla tērpi, viņš var pārģērbties kā karaliene, pirāts vai supervaronis. Lotija pārstāv visus pozitīvos un dažādos bērnības aspektus.
Materiāli un mati, kas ir patīkami taustei. Lottie mati ir izgatavoti no augstākās kvalitātes Saran plastmasas, kam ir zīdaina tekstūra un nav jucekļu. Lottie apģērbi ir izgatavoti no materiāliem, kas ir patīkami pieskarties, un tajā tiek pievērsta liela uzmanība detaļām. Lottie apģērbiem ir Velcro aizdares, kas atvieglo viņas uzvilkšanu un novilkšanu.
Lotija aicina bērnus būt sportiskiem un daudz laika pavadīt ārā. Viņas kājas saliecas ceļos, un viņas rokas un kājas var pagriezt gurnos. Lotijas galva grozās no vienas puses uz otru, un viņa var veikt šķelšanos, kas noder spēlējot un veicot vingrošanu un karatē vingrinājumus.
Viņa ir 18 cm gara un var nostāties uz savām divām kājām, kas lieliski noder gan mazām, gan lielām meitenēm.
Apbalvojumi. Lelle Lottie ir ieguvusi 19 starptautiskus apbalvojumus, tostarp 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum balvas.
Ieteicamais vecums 3+
Klientu atsauksmes par šo preci