Informācija
Preču katalogs

Schleich Ventilatori

Bigbox.lv interneta veikalā Ventilatori tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Ventilatori Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Ventilatori 

Ventilatorus iedala divu veidu kategorijās- aksiālie ventilatori un centrbēdzes ventilatori. Aksiāliem ventilatoriem ir mazi izmēri, lieli apgriezieni un minimāls maksimālais spiediens, un gaisa plūsma tajos virzienu nemaina. Šim ventilatoru paveidam gaisa plūsma ir paralēla vārpstai. Šādus ventilatoru izmanto parasti datoriem, mašīnām u.c. 

Centrbēdzes ventilatori parasti lieto gaisa kondicionēšanas sitēmās. Tiem ir lielāks maksimālais spiediens nekā aksiāliem ventilatoriem. Centrbēdzes ventilatori ir lielāki par aksiāliem ventilatoriem 

Galda ventilatori 

Galda ventilatori ir mazi un parocīgi. Parasti korpusa materiāls ir no plastmas un lāpstiņu materiāls arī ir no plastmasas. Galda ventilatoriem ir parasti trīs ventilatora ātruma iestatījumi un ar vara motoru. Šādu ventilatoru var saukt par mini ventilatoru. Parasti atrodas uz galdiem ofisa darbiniekiem, lai varētu karstās dienās kaut mazliet atvēsināties. Protams, šos ventilatorus arī izmanto mājas apstākļos. Ventilators balstās uz maz statīva. Viņiem arī ir klusa darbība, tāpēc apkārtējos netraucēs ventilatora darbība. Barošanas avots 220v-240v. Visvairāk šādus ventilatorus izmanto tad, kad jau telpā siltais gaiss paliek jau tāds, ka nevar normāli pastrādāt, palasīt kādu grāmatu vai vienkārši padarboties, tāpēc bieži vien cilveki iegādājas sākumā mazu ventilatoru, piemēram, kā galda ventilators, un ar to sev sniedz atvēsinošo, auksto gaisu pēc kura tik ļoti kārojas. Šie ir arī lētāki, nekā lielāka izmēra un kas jau ir grīdas ventilatori. 

Ventilatori ar mitruma sensoru 

Ventilatori ar mitruma sensoru parasti ir vannas istabās un piestiprāni pie sienas. Šādiem ventilatoriem ir pielāgojama veikstspēja, tādā veidā padarot vēl labāku šo ierīci. Bet ventilatorus ar mitruma sensoru izmanto ne tikai vannas istabām, bet arī citās telpās, kur patiešām ir tāds mitrums, ka nevar iztikt bez šī ventilatora. Tiem ir arī iebūvēts taimeris, kas dod iespēju strādāt tik ilgi, cik tas ir nepieciešams vai arī tik cik ir ierīkots. Ļoti labas cenas un akcijas šāda veida ventilatoriem var atrast interneta mājaslapā bigbox.lv. 

Kolonnas ventilatori 

Kolonnas ventilators ir šaurs, garens aparāts, kas parasti ir cilindra formā ar režģi. Šim ventilatoram nav atvērtu asmeņu. Viņš darbojas, kā gaisa sildītājs, tikai viņi nevis silda gaisu, bet gan atvēsina to. Ir divi veidi šim ventilatoram- horizontālais un vertikālais. Horizontālais ir grīdas ventilators, bet vertikālais parasti tiek novietots uz galda, plauktiem vai citām vietām. Vienkāršākiem kolonnas ventilatoriem ir līdz trīs ātrumiem. Dārgākiem kolonnas ventilatoriem jau ir savi plusi-ir ar pulti, iespēja elektroniski pārslēgties, displejs, kur tiek parādīts iekārtas darba režīms utt. Šādiem ventilatoriem var arī ieprogrammēt, kad tieši vajag strādāt un kad nevajadzētu. 

Ventilatoru izvēles iespējas ir daudzas, tāpēc katram ir jāizdomā, kādu vēlas iegādāties-kāds iegādātos varbūt mini ventilatoru, kam ir tikai 12v barošanas avots, bet labi neatvēsinās, ja būs ārtelpās ļoti augsta gaisa temperatūra. Daudzi izvēlas parastus ventilatorus, kurus var

novietot uz grīdas vai uz galda, ir ar trīs ātrumiem un tur nav lieki jādomā, cik vēsu gaisu vēlās. Un tad, protams, ir tie dārgākie, kas ir kolonnas ventilatori, kas gan jau tiek iegādātas lielākās mājsaimniecībās, lai varētu būt labi visiem. Ienākot mājaslapā bigbox.lv varat apskatīt visdažādākos piedāvājumus.