Informācija
Preču katalogs

Kravas vilciena komplekts ar 130 daļām

 
Kods
122621
139,99 €
46,66 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 139,99 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 46,66 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 139,99 €.
Piegāde: Jautājiet
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs BigjigsToys
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6
Produkta kategorija Transports
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.

Šis komplekts nodrošinās stundu aktivitātes jums un jūsu mazajiem. Galu galā šeit ir tik daudz ko redzēt. Vilciens ripo pa augstiem ceļiem pāri mežiem, pāri tiltiem un tuneļiem. Komplektā ietilpst arī divi vilcieni, koki, mājas, cilvēku figūras un daudz kas cits.


Komplektā ir 130 daļas

Izmēri (LxW) 110 x 74 cm

Savietojams ar citiem Bigjigs, Brio un citiem. dziesmas.


Ieteicamais vecums no 3 gadiem

(prece BJT017)
Klientu atsauksmes par šo preci