Informācija
Preču katalogs

PLAY-DOH komplekts "Dentist"

 
Kods
126966
25,90 €
 
Piegāde: 3-7 d.d.
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs Hasbro
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2, 3-4, 5-6, 7-8
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums - Duplo Brīdinājums: Esiet piesardzīgs ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokostas, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Jautra galva ar plaši atvērtu muti un sarkanu mēli liks jums justies kā īstam zobārstam! Veidojiet zobu caurumus no konfeti plastilīna, izmantojiet sudraba un zelta krāsas plastilīnu skavām un plombām un, ja nepieciešams, izmantojiet urbi. Tagad var izliet visus pacienta zobus uzreiz, jo komplektā ir viena veidne visai zobu rindai! Zobārsta kabinets vēl nekad nav bijis tik jautrs!

Ieteicams bērniem no 2 gadu vecuma. Produkts un krāsas var atšķirties. UZMANĪBU! Var saturēt kviešus. Plastilīns nav paredzēts ēšanai. Nav toksisks.
ID: F1259
Klientu atsauksmes par šo preci