Informācija
Preču katalogs

Djeco uzlīmes "Princess", 160 gab.

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 110658

Īpašības
Ražotājs Djeco
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Izņēmuma pazīmes +


160 gab. uzlīmes ar princesēm un ziediem.


Komplektā ietilpst 4 loksnes ar uzlīmēm (izmēri: 20 x 20 cm), no kurām mazie mākslinieki varēs salikt sev vēlamos zīmējumus un tajos izteikt savas domas, kad vēl nevar ar zīmuli attēlot visu, ko vēlas. Šis komplekts ļoti rosina bērna iztēli un radošumu. Šī ir lieliska dāvana ikvienam.


Ieteicamais vecums: no 4 gadiem.


ID:

Klientu atsauksmes par šo preci