Informācija
Preču katalogs

Gāzes plīts virsma Whirlpool AKT 616/NB

 
Kods
2002358
162,00 €
54,00 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 162,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 54,00 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 162,00 €.
Piegāde: 1-4 d.d
Noliktavā
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 7,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 6,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 7,99 € )
Īpašības
Ražotājs Whirlpool
Plīts platums 60 cm
Sildvirsmu skaits 4
Izmēri (AxWxD), cm 4,9x59x51
Platuma intervāls, cm 60 - 69 cm
Taimeris +
Rāmis
Kontroles vieta + Plīts priekšpusē
Plīts pārklājums Rūdīts stikls
Turētāja tips + Čuguns
Plīts tips Gāzes
Plīts vadība Ar rokturiem
Automātiska aizdedze +
Komplektēšanas valsts Itālijā
Maināma laukuma sildvirsmas +
Produkta kategorija Plītis
Krāsa Melns
Dziļums 51 cm
Platums 59 cm
Augstums 4,9 cm
Garantijas laiks 24 mēn.
 

Droši vien vissvarīgākā virtuves aprīkojuma sastāvdaļa ir plīts. Viņas ir tik daudz, un visas ir tik atšķirīgas. Pašlaik jūs varat izvēlēties starp gāzes plīti, elektrisko stikla keramikas plīti, indukcijas plīti, un tāss var izmantot neatkarīgi vai valdīšana ir no cepeškrāsns. Šī rokasgrāmata palīdzēs jums izprast to darbības principu, atšķirības un, iespējams, palīdzēs jums izvēlēties sev piemērotāko.

Plītis ir sadalītas divās kategorijās: gāzes un elektriskās.

Gāzes plītis

Gāzes plītis - joprojām ir ļoti populāri. Viena no šādas plīts lielākajām priekšrocībām ir lētāka izmantošana, gāze ir lētāka nekā elektrība. Tiesa, mūsdienu gāzes plīts virsmām ir daudz dažādu modifikāciju. Dažas plītis aizdegas, tiklīdz pagriež pogu, citi jāpagriež, pagriežot pogu un nospiežot aizdedzes pogu. Izvēloties gāzes plīti, ieteicams pievērst uzmanību arī tam, vai tai ir iebūvēta aizsardzība pret gāzes noplūdi.

Tāpat ir vērts pievērst uzmanību turētājiem, uz kuriem tiek likti katli. Parasti tos izgatavo no čuguna vai tērauda. Čuguns ir izturīgāks, un raupja virsma neļauj podiem slīdēt. Šo priekšrocību dēļ šādi turētāji ir dārgāki.

Izvēloties, ieteicams padomāt par elektriskās plīts apvienošanu ar gāzi. Tas ir ļoti ērti: kad beidzas gāze, jūs varat turpināt gatavot ar elektrību. Vai arī elektrības padeves pārtraukuma gadījumā var izmantot gāzi.

Elektriskās plītis

Elektriskās plītis ir sadalītas stikla keramikas sildvirsmās un indukcijas plītīs.

Stikla plīts virsma

siltumu nodod katliem ar sildelementu palīdzību. Visa virsma ir gluda, tāpēc karstums vienmērīgi tiek sadalīts katla apakšā, un ēdiens tiek gatavots kvalitatīvāk. Tos ir arī ļoti viegli tīrīt. Diemžēl šāda veida plīti nav tik vienkārši pārvaldīt kā gāzes vai indukcijas plīti, ir grūti regulēt siltumu, un var apdedzināties no karstas virsmas. Dārgākiem modeļiem jau ir siltuma indikatori, kas palīdzēs to novērst. Tiesa, dažas stikla plīts sildās diezgan grūti, tāpēc, aplūkojot šīs iespējas, koncentrējieties uz jaudu.

Indukcijas plītis pēc izskata ir ļoti līdzīgas stikla plīts virsmām. Bet galvenā atšķirība ir tā, ka tikai tā vieta, kur tiek novietots katls, sakarst. Lai arī tie ir parādījušies diezgan nesen, ir skaidrs, ka tā ir visefektīvākā, enerģiju taupošā un drošākā virtuves ierīce. Siltums darbojas pēc elektromagnētiskā principa, viļņi darbojas tieši uz katla, tāpēc siltumu izmantojam efektīvāk, un ēdiens uzsilst ātrāk. Pievienojot roku ieslēgtajai plīts virsmai, jūs neapdedzināsit, jo sildās nevis pati plīts virsma, bet gan uz tā novietotais katls. Diemžēl, ja jūs pērkat šāda veida plīti, jums, iespējams, būs jāiegādājas arī jauni katli. Lielākais trūkums ir tas, ka indukcijas plītij ir piemēroti tikai daži katli. Tvertnes pamatnei jābūt izgatavotai no nerūsējošā tērauda, čuguna, cita sakausējuma ar labām magnētiskajām īpašībām vai teflona. Starp citu, nav jāgaida, kad plīts uzsilst. Katls un tajā esošais ēdiens sāk sakarst, tiklīdz pieskaraties plīts virsmai.

Plīts vadība

Skārienjutīgas (sensora) pogas ir uzstādītas uz plīts virsmas. Šādas vadības ierīces tiek izmantotas elektriskās plīts virsmās, un tām bieži ir bloķēšanas sistēma.

Ar rokturiem - rokturi ir uzbūvēti arī uz plīts virsmas. Parasti izmanto gāzes plītīs.

Vadība no cepeškrāsns - vadības pogas vai skārientaustiņi atrodas plīts augšpusē.

Vai jums ir nepieciešams rāmis?

Plīts virsmas ir ar izlīdzinātām malām vai ar pielāgotu nerūsējošā tērauda malu. Gludā un plakanā virsma ne tikai izskatās estētiski, tai nav šauru plaisu, tāpēc pietiek tikai ar vienu uzsitienu, lai virsma atkal spīdētu kā jauna. Izmantojot rāmi, ēdieni un netīrumi var iestrēgt tā spraugās, tāpēc, izvēloties, pievērsiet uzmanību tam, vai plīts ar rāmi.

Plīts pārklājums

Emalja - izmanto gāzes plītīm. Parasti tas ir balts, padarot to diezgan taukainu, bet tīrīšana ir ātra un vienkārša.

Nerūsējošais tērauds ir dārgāka gāzes plīts virsmas izvēle. Izturīgs gan zemā, gan augstā temperatūrā un praktiski izturīgs. Nerūsējošā tērauda virsmas jātīra ar attaukošanas līdzekļiem un neabrazīviem sūkļiem. Tīrīšanai nelietojiet daudz ūdens, it īpaši ap degļiem. Degļa kausu un restu tīrīšana var būt sarežģīta, taču izmantojiet dažādus augstas veiktspējas tīrīšanas līdzekļus.

Stikla keramikas - izmantojot indukcijas plītis, izbēgušais ēdiens neizplūst, tāpēc to ir viegli tīrīt, un jums nav jāgaida, līdz plīts atdziest.  Parastajās elektriskajās stikla keramikas plātnēs virsma sakarst, tāpēc tiek pievienots izplūstošais šķidrums. Netīrumus vislabāk notīrīt pēc tam, kad plīts virsma ir atdzisusi. Nevajadzētu izmantot rupjus tīrīšanas līdzekļus, jo stikla keramika ir viegli saskrāpēta.

Vai esat nolēmuši atjaunot virtuvi? Ar ko sākt?

Ir vērts pievērst uzmanību dominējošājām tendencēm. Pirmkārt - krāsas. Tiem, kam patīk svaigas krāsas interjerā, šī sezona piedāvā dzeltenbrūnas, dzeltenīgas un pelēcīgi zilas krāsas skapīšus, kurus ieteicams kombinēt ar vienkrāsainu vai neitrālu krāsu interjeru, sākot no baltā, pārejot pelēkā spektra, un līdz pat tumšam grafītam vai melnam. Pilnībā melna virtuve ar citu krāsu akcentiem var būt īsts piedzīvojums, kura rezultāti jums noteikti patiks.

Ne mazāk svarīgi ir izvēlēties virtuves komplektu. Dominējošie virtuves komplekti joprojām ir koka. Tie ir ne tikai stilīgi, bet arī funkcionāli. Starp citu, ja vēlaties spilgtas mēbeles - mēs iesakām iegādāties koka, bet tām jābūt krāsotām.

Pirms virtuves uzstādīšanas jums arī jādomā par to, kā visefektīvāk izmantot telpu. Tam lieliski der iebūvētā sadzīves tehnika, kas joprojām saglabā popularitātes virsotni.  Ko izvēlēties? Pašlaik populārākie iebūvētās sadzīves tehnikas ražotāji ir:

SIEMENS, WHIRLPOOL, ELECTROLUX, BOSCH.

Izvēlieties produktus no viena ražotāja vai vairākiem? Vienmēr vajag ievērtēt to, kā aprīkojums tiks uzstādīts. Mūsu eksperti iesaka izvēlēties plīti un krāsni no viena ražotāja, lai  būtu piemērots dizains. Tomēr, ja tādi produkti kā trauku mazgājamā mašīna vai ledusskapis ir pilnībā iebūvēti un slēpti, tad nav vērts pārdzīvot par atšķirīgu dizainu.

Ar ko sākt, izvēloties virtuves aprīkojumu?

Visām iebūvētajām sadzīves ierīcēm neatkarīgi no ražotāja ir vienādi standarta izmēri. Sāksim ar galda virsmu. Eiropā dziļums parasti ir 60–80 cm un biezums no 4 līdz 6 cm. Tas ir svarīgi, uzstādot plīts virsmu, jo tās vienmēr tiek uzstādītas uz galda virsmas.

Iebūvēto cepeškrāsņu, elektriskās un gāzes plīts ģeometriskie izmēri ir izvēlēti tā, lai tos varētu viegli uzstādīt standarta virtuves skapī. Iebūvētie virtuves skapīši ir 60 cm dziļi un 82-87 cm augsti. Skapju platums ir atšķirīgs, bet parasti no 15 līdz 90 cm, palielinās par 15 cm. Piekārināmo skapju augstums var būt atšķirīgs, taču parasti tos ražo 70–100 cm augstumā un 30–35 cm dziļumā.

Plītis un krāsnis

Parasti visi ražotāji piedāvā iebūvētu sadzīves tehnikas komplektu - plīti un krāsni. Tomēr šīs preces var iegādāties arī atsevišķi. Izmēri. Standarta plīts platums ir 60, 70 un 80 cm. Iebūvētās plīts augstums svārstās no 38 līdz 52 mm. Pašlaik veikalos tiek pārdoti šādi iebūvētās plīts veidi: elektriskās stikla keramikas plītis, indukcijas plītis, gāzes plītis (tās var būt stikla keramikas, rūdīta stikla vai nerūsējošā tērauda virsmas). 

Bigbox.lv eksperti iesaka pievērst uzmanību modeļiem, kurus pircēji jau ir iecienījuši : AKT 6465 WH, PKF675F17E, PUE611BB2E, PPP616B21E, EHH6240ISK, HKL65310FB

Cepeškrāsns izvēle

Iebūvēto krāsniņu izmēri ir diezgan līdzīgi. Standarta augstums un platums 60 cm, dziļums 54 cm. Cepeškrāsni ieteicams uzstādīt tādā augstumā, lai, lietojot to, tai nebūtu nepieciešams saliekties un, lai būtu ērti izņemt ēdienu. Pārtikas izņemšanu vēl atvieglos teleskopiskās sliedes, kas neļaus paplātei nokrist pat tad, kad to pilnībā izņem no krāsns. Tas ir ērti un parocīgi, lai piekārtotu vai apmaisītu ēdienu.

Izvēloties krāsni, neaizmirstiet par tās kopšanu, tīrīšanu. Vienkāršāka tīrīšana būs tad, ja izvēlēsities cepeškrāsni ar pirolīzes funkciju, kad netīrumus vienkārši sadedzinās augstā temperatūrā.

Mēs rekomendējam: AKZM 8480 NB, HBG672BB1S, EOC5751FOV


Trauku mazgājamās mašīnas

Trauku mazgājamās mašīnas standarta platums ir 60 cm vai 45 cm, augstums - 82-85 cm, atkarībā no veida. Dažiem iebūvētiem trauku mazgājamo mašīnu modeļiem ir kājas, kuru augstumu var noregulēt no 82 līdz 86 cm. Lai iegūtu labākos žāvēšanas rezultātus, mēs iesakām izvēlēties trauku mazgājamo mašīnu ar Zeolith (lasīt vairāk) vai PowerDry .Pateicoties jaunajai 3D gaisa plūsmas sistēmai, PowerDry sistēma palīdz sasniegt visaugstākos žāvēšanas rezultātus. Tā ir pilnībā slēgta žāvēšanas ķēde, kas no trauku mazgājamās mašīnas ievelk un noņem tvaiku, tajā pūšot vēsu gaisu. Tātad, atverot durvis, trauki būs sausi un trauku mazgājamajā mašīnā nebūs tvaika. ”

Bigbox populārākie: SMV53L50EU, WIO 3O33 DEL, SMV87TX02E

Ledusskapji

  1. Ir aptuveni 8 standarta ledusskapja izmēri no 88 līdz 197,4 cm neatkarīgi no tā, kādu augstumu ledusskapim izvēlaties. Vissvarīgākais ir karstā gaisa izplūdes un aukstā gaisa ieplūdes kanālu uzstādīšana skapja apakšā un aizmugurē. Ja jums nepieciešama lielāka ietilpība, bet vēlaties iemontēt ierīci, mēs iesakām apsvērt divas atsevišķas iebūvētas ierīces: ledusskapi un saldētavu. 

Pašlaik tirgus līderi: KIN86VS30,  ART 9811/A++SF, ART 6612/A++.

Tvaika nosūcēju izvēle

Tvaika nosūcēji var būt vairāku veidu: pilnībā iebūvēti, iebūvēti izvelkami, skapī uzstādīti, skapī montējami, griestos / sienā montējami. Tvaika nosūcēja platums ir atkarīgs arī no izvēlētā uzstādīšanas veida, tas svārstās no 49 līdz 120 cm. Pašlaik tirgus līderis ir itāļu ražotājs Elica, viņu produkti ir aizraujoši lielāko daļu kolonistu ar savu kvalitāti, dizainu un funkcionalitāti. Ja vēlaties saglabāt stila koncepciju, mēs iesakām apvienot krāsns, plīts un tvaika nosūcēja ražotāju.

Bigbox.lv piedāvā pievērst uzmanību vairākiem populārākajiem zīmoliem: ELICA, BOSCH, CATA

Mūsu profesionālais konsultants var palīdzēt izvēlēties iebūvēto aprīkojumu. Sazinieties ar numuru.


Neatkarīga melna rūdīta stikla gāzes virsma. Vadības panelis plīts priekšpusē; gāzes noplūdes drošības vārsti, dzirksteļaizdedze savienota ar kloķiem, čuguna grils.
Klientu atsauksmes par šo preci