Informācija
Preču katalogs

Baseina pārklājs, 975x488 cm, PE, zils

 
Kods
3173959
170,51 €
56,84 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 170,51 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 56,84 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 170,51 €.
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Īpašības
Ražotājs ...
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorija Piederumi
Svars ar iepakojumu, Kg 6.82

Pagariniet peldēšanās sezonu ar šo solāro baseina pārklāju!

Šis solārais baseina pārklājs tiek novietots tieši uz ūdens virsmas, un tas sniedzas līdz baseina malām. Atkarībā no tiešās saules gaismas daudzuma šis baseina pārklājs var paaugstināt jūsu baseina ūdens temperatūru par 1°C. Polietilēna (PE) burbuļi, kas klāj visu pārklāja virsmu, notur siltumu daudz ilgāk. Šis ir visekonomiskākais veids, kā apsildīt jūsu peldbaseinu. Turklāt šis pārklājs ļaus samazināt ķimikāliju patēriņu, kā arī neļaus ūdenim iztvaikot.

Pārklājs ir viegls un izturīgs, tādēļ to var vienkārši pielāgot arī mazāka izmēra baseiniem.

  • Krāsa: zila
  • Izmēri: 975 x 488 cm (garums, platums)
  • Materiāls: PE (polietilēns) ar gaisa kamerām
Klientu atsauksmes par šo preci