Informācija
Preču katalogs

Radošs komplekts "nagu formas"

 
Kods
86820
14,99 €
 
Piegāde: Jautājiet
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs BigjigsToys
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Šis ir lielisks komplekts bērniem, kas palīdzēs attīstīt vērīgumu un kustību koordināciju. Izmantojot komplektā esošo plašo krāsu un formu klāstu, jūs varat izveidot pārsteidzošus dizainus netradicionālā, taču ārkārtīgi interesantā veidā. Tas ir lielisks līdzeklis bērna radošuma attīstīšanai, izgatavots no spēcīgas kvalitātes koka.


Izmēri (LxW) 22,5x16,5cmKomplektā ir 162 daļas (dēlis, veidnes, āmurs un rullis).


Ieteicamais vecums: no 3 gadiem


ID: BJ158
Klientu atsauksmes par šo preci