Informācija
Preču katalogs

Uno kārtis

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 192020

Īpašības
Ražotājs
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 5-6, 7-8, 11+, 9-10
Produkta kategorija Galda spēles
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Šī ir visu iecienītākā un ļoti labi zināmā UNO spēle. Šoreiz tas ir domāts pašiem mazākajiem, jo kartītēs ir pievienoti asprātīgi dzīvnieciņi, lai spēlētu vieglāk un vēl jautrāk! Noteikumi paliek nemainīgi, taču attēlotie dzīvnieki bērniem atvieglos spēlēšanos un spēles noteikumu izpratni.
Ieteicamais vecums: no 6 gadiem
ID: W2085
Klientu atsauksmes par šo preci