Informācija
Preču katalogs

Ravensburger Sviestmaižu tosteri, vafeļu pannas un pankūku pannas

Bigbox.lv interneta veikalā Sviestmaižu tosteri, vafeļu pannas un pankūku pannas tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Ravensburger. Ravensburger Sviestmaižu tosteri, vafeļu pannas un pankūku pannas Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Tosterpannas

Tosterpanna ir ideāls un ātrs veids, kā tikt pie ātrām brokastīm. Tosterpannas ir elektriskā virtuves iekārta. Šīm ierīcēm ir 3 dažādas cepšanas formas-trīstūrveida tostermaizes,parastās tostermaizes un tostermaizes ar pildījumiem. Tosterpannām ir nepiedegošas virsmas, korpusi parasti ir no nerūsējoša tērauda, darbības indikators un nepiedegošas virsmas. Dārgākām tosterpannām nāk klāt komplektā plākšņu formas, kuras var nomainīt. Tosterpannām ar zemāku cenu nav peiejama tāda funkcija, kā mainīt plāksnes, bet tas nenozīmē, ka tās ir sliktākas. Ļoti daudzi klienti izvēlas tieši tās tosterpannas, kurām nav maināmas virsmas.

Vafeļu pannas

Ir daudzu vafeļu pannu veidi-apaļo vafeļu formas, četrstūru formas, sirsniņu formas u.c. Ir pieejamas arī vafeļu pannas, kurās var uzcept biezas un apjomīgas vafeles vai arī plānas un kraukšķīgas vafeles, kā kuram sirds kāro. Biezākas vafeles ir “beļģu vafeles”. Plānās vafeles ir amerikāņu vafeles. Līdz ko ir izdomāts, kāda veida vafeles vēlas cept, tad jau var domāt, ar kāda veida korpusu tieši vēlas pannu. Ir ar nerūsējoša tērauda korpusu, ko pārsvarā daudzi arī iegādājas, jo tās ilgums ir garāks nekā plastmasas korpusu pannām. Plastmasas korpusu pannas ir vieglākas un lētākas, bet tās nav tik izturīgas kā ar nerūsējoša tērauda korpusu. Vafeļu pannu papildfunkcijas arī ir jāapskata-Iespēja mainīt temperatūru un laiku, pretpiedeguma virsma, signalizējošas gaismas uz vafeļu pannas virsmas. Ja vēlas profesionālu vafeļu pannu, tad izvēlēties tādu, kurai ir izturīga tērauda konstrukcija-konstrukcija sastāv vismaz no četrām vafeļu plāksnēm. Ir ātrā pannas uzsilde un liela jauda, regulējoša tepmeratūras kontrole, plāksnes ir no čuguna. Šāda veida konstrukcija parasti restorānos vairāk izmanto.

Pankūku pannas

Pankūku pannas ir lielas, mazas, vidējas, dziļas un seklas. Labākās pannas tieši pankūku cepšanai ir čugunu pannas. Var uz visa veida plītīm izmantot, ir rokturi, kas neuzkarst, izturīgas pret skrāpējumiem, vienmērīgs siltuma sadalītājs, ar nepiedegošu pārklājumu. Ir svarīgi, ka iegādājas pankūku pannu ar plāno, plakano metāla pamatni, jo tās veido ātru siltuma sadali. Ir arī pannas, kas ir izgatavotas no alumīnija un nerūsējoša tērauda. Alumīnija pannas ir vieglas un ar labu siltuma izvadītaju, taču viņas nevar lietot uz indukcijas plītīm.

Šāda veida mazā sadzīves tehnika vienmēr noder mājās, katrai kārtīgai saimniecei būtu arī prieks iegūt šāda veidu tehniku. Tās visbiežāk atvieglo brokastu gatavošanu. Un uzglabāt var jebkur sev ērtā un pieejamā vietā, viegli kopjamas, neaizņem daudz vietas virtuvē. Var piebilst to, ka tās ir ērtas, gaumīgas un viegli uzstādāmas.


Šīm trīs sadzīves tehnikām ir pielāgoti izmēri. Var atrast tādus, kas der maziem mājokļiem, lai neaizņemtu pārāk daudz vietas un arī tāda, kas ir pietiekami liela, lai varētu cept lielos apjomos īsā laika posmā. Cenas arī ir pielāgotas visiem- lieliskas cenas ļoti labām vafeļu, pankūku un tosteru pannām, kā arī akcijas, kurām var sekot līdzi, pierakstoties mājaslapā bigbox.lv. Ātra piegāde, neticamas cenas un ražotāja garantija katrai sev tīkamai precei.