Informācija
Preču katalogs

Schleich Slidkalniņi, šūpoles

Bigbox.lv interneta veikalā Slidkalniņi, šūpoles tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Slidkalniņi, šūpoles Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Drošība spēļu laukumos

Šūpoļu iegāde un uzstādīšana kādā dārza daļā ir ne tikai labs ieguldījums, bet jūs bērni noteikti būs ļot priecīgi un pateicīgi. Šūpoles ir lielisks veids kā bērniem attīstīt spēku un līdzsvaru, kā arī izklaidēties stundām ilgi, svaigā gaisā. Tomēr, ja šūpoles netiek izmantotas pareizi, vai nav uzstādītas pēc norādījumiem, tās var radīt nopietnas traumas.

Vecumam atbilstoša un droša izklaide

Ja jūsu bērni ir ļoti mazi, apsveriet šūpoles, kuras var viegli pievienot un tās aug kopā ar bērniem. Mazāki bērni, kas izmanto aprīkojumu, kas paredzēts vecākiem bērniem, ir galvenais negadījumu iemesls. Katram vecumam ir atbilstošas šupoles un veids, kā tās izmantot. Tāpat arī nevajadzētu vecākiem bērniem ļaut izmantot šupoles, kas paredzētas mazākiem bērniem, jo viņi var ne tikai tās sabojāt, bet paši radīt traumas savai veselībai.

Slidkalniņi ir vēl viena iekārta, pie kuras jums būtu nepieciešams pieskatīt savus bērnus. It īpaši, ja slidkalniņi ir novietoti uz augstas platformas, kas nav nožogota un bērnam ir iespēja izkrist.

Kur novietot šūpoles savā dārzā

Pieņemot, ka jūsu pagalmā ir vairākas pietiekami līdzenas vietas, galvenā problēma saistībā ar izvietojumu ir drošība. Telpai, kurā ievietojat šūpoles, nevajadzētu būt akmeņiem un atklātām koku saknēm. Pārliecinieties, vai teritorija ir iežogota, ja tā atrodas ceļa, strauta vai dīķa tuvumā. Otrs izvietojuma apsvērums ir redzamība no mājas. Tas kļūst svarīgāk, kad bērni kļūst vecāki un sāk rotaļāties ārā bez pieaugušo uzraudzības.

Drošība

Statistika rāda, ka 70 procentus šūpoles un āra rotaļu laukumu traumu izraisa kritieni. Zinot to, ir noteikti jāapdomā iespēja ieklāt zem šupolēm lielas triecienu absorbējošas virsmas. Lai gan rotaļu laukumos atrodamais gumijas paklājs ir lielisks, tas ir jāuzstāda virs asfalta vai betona, un lielākā daļa no mums nevar to atlauties cenas dēļ. Piemājas komplektiem vispiemērotāko virsmu sauc par vaļēju pildījumu. To veido vai nu smiltis, kokskaidas, ciedra mulča, zirņu grants vai sasmalcināta gumija. Zem vaļīga pildījuma materiāla nedrīkst būt saknes vai dažādi cieti akmeņi.

Uzraudzība

Vienkāršākais veids, kā nodrošināt bērnu drošību pie spēļu laukumiem, ir viņu aktīva uzraudzība. Mēs zinām, ka 95 procenti traumu uz 3m slidkalniņiem rodas, kad bērni uzkāpj pa slidkalniņu, zaudē līdzsvaru un nokrīt pāri sāniem, vai pieskrienot priekšā kādam, kas šūpojās. Tāpēc esiet klāt un māciet saviem bērniem kā uzvesties spēļu laukumos, parkos un arī mājas pagalmā. 

Kādu materiālu izvēlēties

Kad būvēsiet savas piemājas šūpoles, ir svarīgi uzzināt visu nepieciešamo informāciju par materiāliem, jo ir pieejamas koka, metāla un pat plastmasas šūpoles.

Apstrādātai koksnei nav dabiskas izturības pret bojāšanos un kukaiņiem, un tāpēc tā ir ķīmiski jāapstrādā, lai sasniegtu šīs īpašības. Metāls un plastmasa šādā ziņā būs izturīgāki materiāli. Labākie šūpoļu piedāvājumi atrodami interneta akcija piedāvājumos, kur iespējams iegādāties jūsu kāroto preci lētāk.

Bīstamības novēršana

Šķietami nevainīgi priekšmeti, kas nav daļa no šūpoļu komplekta, ir izrādījušies briesmu pilni. Tie ietver lecamauklas, velosipēdu riepu caurules, velosipēdu ķiveres, suņu pavadas, sporta kreklu auklas, dūraiņus, kas piestiprināti pie jakas piedurknēm, un kāpšanas virves. Parasti viss, kas nav apaļo šūpoļu sastāvdaļa, nepieder pie šūpoļu komplekta.

Vissvarīgākais ir uzraudzība. Ja jūs pienācīgi uzraugāt savus bērnus, viņi būs drošībā, tomēr, ja gadīsies negadījums, jūs būsiet turpat blakus.