Informācija
Preču katalogs

Minelab Veļas mašīnas

Labākie piedāvājumi kategorijā

Bigbox.lv interneta veikalā Veļas mašīnas tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Minelab. Minelab Veļas mašīnas Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Veļas mazgājamās mašīnas

Veļas mazgājamo mašīnu piedāvājums ir ļoti plašs un pastāvīgi tiek papildināts ar jauniem modeļiem. Mūsu veikalā ir iespējams iegādāties veļas mazgāšanas un žāvēšanas ierīces ar augšējo ielādi, gan ar ielādi no priekšas. Ar neskaitāmām mazgāšanas funkcijām apveltītas pusautomātiskās veļas mazgājamās mašīnas, kuru režīmu klāstā ir gan mazgāšana, gan apģērbu atsvaidzināšana, pēc ilgstošas atrašanās skapī, gan arī gludināšanas funkcija, kura ir spējīga ietaupīt laiku, pirms doties uz darbu.

Izvēloties ierīci ar iebūvētu žāvēšanas funkciju lielākais ieguvums būs iespēja atteikties no parastā veļas žāvētāja un ietaupīt, ne tikai vietu mājās, bet arī savu laiku, jo apģērbu, uzreiz, pēc mazgāšanas un žāvēšanas cikla beigām varēsiet salocīt un likt skapī.

Izmērs

Plašais veļasmašīnu izmēru klāsts ļaus atrast piemērotu modeli gan plašai veļas telpai privātmājā, gan mikrodzīvoklim pilsētas centrā, jo to dziļums ir 45cm, 55cm un pat 60cm.

Šaurās veļamašīnas ir izcili konstruētas un spēj aizņemt maz vietas, tās ir kļuvušas arī daudz ietilpīgākas, pateicoties to cilindra izmēram. Mini veļasmašīnu ir iespējams iekļaut vismazāko vannasistabu interjeros, lai arī tajās nevarēs izmazgāt lielo segu, tā nodrošinās steidzīgu pilsētas iedzīvotāju ar tīriem krekliem.

AirBNB tipa dzīvokļiem, viesu namiem un viesnīcām būs piemērotas profesionālās veļas mazgāsanas mašinas,kuras ir ietilpīgas, izturīgas un paredzētas lielākām un iežākām slodzēm.

Ielādes veids

Izvēlēties ērtāko ielādes veidu jūsu vajadzībām palīdzēs noteikt tas, kur tā tiks novietota. Mazās un šaurās telpās ielādes veids no augšas palīdzēs ieekonomēt vietu, tomēr šāda veida ierīci iebūvēt nav iespējams. Priekšas ielāde ir vispopulārākais ielādes veids veļas mazgājamajām mašīnām, arī durtiņu materiālos jau sen neizmanto tikai caurspīdīgu stiklu. Ir iespējams iegādāties ierīces ar eleganti, tumši, tonētiem stikliem, kuri nodrošina gan estētisku baudījumu, gan arī nomaskē kaļķa nogulsnes, ja jūsu dzīvesvietā nav uzstādīti ūdens filtri un ir kaļķains ūdens.

Apgriezieni.

Jo vairāk apriezienus centrēšanas laikā ir spējīga veikt veļas mazgājamā mašīna, jo sausāku apģērbu no tās izņemsiet. Ir pieejamas ierīces, kuru apgriezienu daudzumu minūtē iestata automātiski, atkarībā no izvēlētā mazgāšanas režīma. Ja jūtaties pārliecināts par sevi, vai vēlaties mazgāt kādu delikātāku audumu, varat samazināt apgriezienu daudzumu līdz sev nepieciešamajam, vai tieši otrādi- to palielināt.

Ielādes daudzums

Ielādes daudzums norāda uz to cik daudz apģērbu un veļas ir iespējams ievietot vienā mazgāšanas reizē. Vienam, atsevišķi dzīvojošam cilvēkam pilnīgi noteikti pietiks ar 3-5kg ietilpīgu veļasmašīnu. Lielākai ģimenei būtu ieteicams izvēlēties kādu no ietilpīgajiem modeļiem, sākot no 7kg vai 8kg.

Iebūvējamās veļas mazgājamās mašīnas.

Ja vēlaties veļas mazgājmo mašīnu integrēt sav virtuves iekārtā, tad bez satraukuma par dizainu varat lūkoties tikai uz ierīces funkcionalitāti un labākās cenas piedāvājumu. Iebūvējamās ierīces, kā jau tas ir saprotams no nosaukuma, tiek iebūvētas, to eksterjeru paslēpjot aiz tādām pašām durvju vērtnēm, kā pārējos virtuves plauktus.

Funkcijas

Funkcionalitāte ir būtisks izvēles faktors. Ja veļas mazgāšana ir vienīgais ko vēlaties,-to nodrošinās visas pievienotās ierīces. Specifiskākas prasības, kuras ir spējīgas nodrošināt ierīces ir tvaika gludināšana, apģērbu atsvaidzināšana, mazgāšanas uzsākšanas atlikšanas taimeris. Veļasmašīnas ar iebūvētu žāvētāju ietaupīs vietu telpās, kurās nav iespējams novietot abas ierīces. Atkāpjoties no funkcionalitātes, ierīces tiek aprīkotas arī ar estētisku baudījumu nodrošinošām funkcijām- veļas mašīna ar apgaismojumu cilindrā būs interesants papildinājums interjeram.

Jauna vai mazlietota

Atšķirība starp jaunu un mazlietotu veļas mazgājamo mašīnu, visuzskatāmāk, ir izsakāma cenā. Jaunu veļas mazgājamo mašīnu priekšrocības ir rūpnīcas sniegtā garantija un skaists iepakojums. Mazlietota veļasmašīna, savukārt uzvar ar savu cenu. Mazlietotas veļasmašīnas bieži parādās piedāvājumā, jo klients tās ir iegādājies, bet tās nav iederējušās pēc izmēriem, vai dizaina un pēc dažām mazgāšanas reizēm ir nolēmis to nomainīt pret piemērotāku ierīci. Mazlietotas veļas mazgajamās mašīnas cena ir zemāka par jaunas ierīces akcija cenu un tā ir lieliska iespēja ietaupīt, lai iegādātos labāku variantu par pieņemamāku cenu.

Cena

Cena ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem veļasmašinas izvēlē, jo, nereti tiek atvēlēts noteikts daudzums no kopējā ienākumu budžeta, kuru atvēlēt jaunas ierīces iegādei. Ir jāspēj atrast zelta vidusceļš starp vēlmēm, iespējām un piedāvājumu. Mūsu piedāvātais ierīču klāsts ir plašs, bieži piedāvājam lielas atlaides un dāsnas akcijas. Mēs palīdzam arī jūsu maciņam, tāpēc Jums atliek tikai izvēlēties īsto ierīci!