Informācija
Preču katalogs

Neato-robotics Logu tīrītāji

Bigbox.lv interneta veikalā Logu tīrītāji tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Neato-robotics. Neato-robotics Logu tīrītāji Cenas sākas no 5,99 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 101 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Izvēlieties kādu no dažāda veida logu tīrītājiem tīriem logiem

Neatkarīgi no tā, vai tas domāts jūsu automašīnai vai mājai, ja vēlaties logus bez plankumiem, jums ir nepieciešams piemērots aprīkojums, lai tie būtu tīri. Lai palīdzētu, šeit ir dažāda veida logu mazgāšanas rīki, kas ļaus jums uzturēt visus logus ideālā stāvoklī.

Divi vienā rīks

Ja vēlaties, lai jūsu logi būtu tīri un nevainojami, galvenais ir iegādāties pareizo rīku, lai notīrītu visus uzkrātos netīrumus. Divi vienā rīks parasti ir ar ir tīrīšanas birsti un skrāpi ūdens noņemšanai no rūts, un to var izmantot vai nu ar rokām, vai arī piestiprināt pie kārts, lai aizsniegtu arī augstākas vietas. Birsti var arī mazgāt veļasmašīnā, padarot logu tīrīšanu ātru, ērtu un bez problēmām.

Divpusējs logu tīrīšanas līdzeklis

Logu tīrīšana var būt bīstama, ja dzīvojat augstā ēkā, tāpēc nevēlaties riskēt pakārties pāri malai, mēģinot tos notīrīt ar drānu. Ja tas izklausās pazīstami, tīrīšanas ierīce ar magnētu varētu būt tieši tas, kas jums nepieciešams. Magnēta stiprumu var noregulēt, un gadījumā, ja tas neizdodas, ierīcei ir drošības aukla.

Automātiskais skrāpis

Šeit ir vēl viens skrāpis, kas ir ideāli piemērots, ja jūs novērtējat kvalitatīvus produktus, bet vēlaties arī iegūt vislabāko par cenu, kas nepārsniedz budžetu. Automātisks skrāpis ir lielisks risinājums. Tas ir lēti, uzticami un efektīvi. Vēl viens noderīgs aspekts ir tas, ka tas nāk kopā ar rokturi, lai varētu aizsniegt arī pašus augstākos logus.

Jaudīgs magnētiskais tīrītājs

Šis nebūs lētāk kā divi vienā rīks, bet noteikti būs ideāls tiem, kuri dzīvo augstās ēkās vai kuriem ir citādi grūti sasniedzami logi. Tam parasti ir tādas funkcijas kā četri jaudīgi magnēti, dabiskā kaučuka tīrītāji, divas mikrošķiedras drānas un gara drošības aukla. Tas labi darbojas arī uz stikla pakešu logiem.

Logu sliežu tīrīšanas sukas

Logu tīrīšana nenozīmē tikai to, ka stiklam jābūt bez netīruma pēdām - jādomā arī par sliedēm. Tā ir vieta, kur netīrumi vienmēr uzkrājas, un, lai to notīrītu, jums ir vajadzīgi pareizi rīki, lai to izdarītu. Speciālas tīrīšanas sukas ir īpaši izstrādātas šāda veida problēmām ātrāk.

Logu tīrīšanas robots

Daži cilvēki patiešām ienīst sadzīves darbus, piemēram, logu tīrīšanu, un, ja jūs esat viens no viņiem, tas ir automātisks augsto tehnoloģiju risinājums, kas jūs varētu interesēt. Jūs, iespējams, esat dzirdējuši par robotu putekļsūcējiem. Šis ir līdzvērtīgs logu tīrīšanai. Jūs vienkārši novietojat to uz loga un ļaujat tam to notīrīt. Šāds risinājums ir arī lielisks lielākām mājām un ēkām, kur tīrot ar rokām vienkārši aizņemtu pārāk ilgu laiku. Šāds robots ir elektriskais, kas darbojas vienkārši to iespraužot pagarinātājā vai rozetē.

Vakuuma tīrītājs

Šāda veida risinājums var palīdzēt jums ērti savākt netīro ūdeni tīrot.

Sevišķi netīriem logiem – tvaika tīrītājs

Ar loga sprauslu stikla virsmas var viegli un bez svītrām notīrīt ar tvaika tīrītāju. Ar to var tīrīt arī spoguļus.

Logu tīrītāju veidi ir ļoti dažādi, tāpēc katrs var atrast sev piemērotāko. Varbūt jums pat labāk derētu tvaika tīrītājs, ja logi bieži paliek netīri. Tiem un citiem var būt akcija. Šādas akcijas ir viegli apskatīt interneta lapās.