Preču katalogs

Saulesbrilles POLARIZED The Melon Babiators (3-5m)

Īpašības
Ražotājs Babiators
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6
Produkta kategorija Brilles
Piedāvājam Jums jaunā modeļa BABIATORS THE MELON POLARIZĒTĀS saulesbrilles - bez atspīdumiem un dabiskāku krāsu! Šie stilīgie Babiatori ar polarizētām lēcām novērš saules, sniega, ūdens un citu spīdumu. pārdomas.

BABIATORS godalgotās bērnu saulesbrilles ir vienas no augstākās kvalitātes un stilīgākajām, kādas varat atrast saviem mazajiem. Ne velti pasaules slavenības tās izvēlas saviem bērniem! Babiators brillēm ir elastīgs rāmis un 100% saules aizsardzība. Un tās ir vienīgās bērnu brilles ar 1 gada GARANTIJA pret saplīšanu un nozaudēšanu! Babiatori ir pārliecināti, ka bērnu acu aizsardzība ir daudz svarīgāka nekā bailes, ka bērns tās var pazaudēt. Mums rūp, lai jūsu mazie būtu droši, stilīgi un jautri!

Produkta īpašības
-1 gada GARANTIJA pret lūzumiem un zudumiem! (p.s. Garantija ir vienreizēja. Lai garantija stātos spēkā, nepieciešams reģistrēt pirkumu oficiālajā babiators.com mājaslapā)
-Īpaši izturīgs, bet tajā pašā laikā elastīgs un stilīgs rāmis
-100% UVA un UVB aizsardzība pret bīstamiem saules stariem (UV400)
- Nesatur BPA, neizraisa alerģiju, atbilst ES kvalitātes standartiem (BS EN 1836:2005)
-Polarizētās brilles ir triecienizturīgas.

- Polarizētās lēcas noņem apžilbinošos atspīdumus (saule, ūdens, sniegs utt.), ir redzamas dabiskākas krāsas.

Vai zinājāt, ka bērnu acu dabiskā aizsardzība pret ultravioletajiem stariem ir vājāka nekā pieaugušajiem, un līdz ar to viņi ir neaizsargātāki. Kad uzspīd saule, uzliekam brilles – to vajadzētu darīt arī mūsu bērniem!

Izstrādāts ASV, ražots Taivānā, uzņēmums Babiators.
Klientu atsauksmes par šo preci