Informācija
Preču katalogs

Djeco uzlīmes "Pirates"

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 143550

Īpašības
Ražotājs Djeco
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6, 7-8
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Komplektā ir 4 loksnes ar uzlīmēm (izmēri: 20 x 20 cm), kopā 160 uzlīmes, no kurām mazie mākslinieki varēs salikt sev vēlamos zīmējumus un tajos izteikt savas domas, kad vēl nevarēs attēlot visu, ar ko vēlas. zīmulis. Šis komplekts ļoti rosina bērna iztēli un radošumu. Šī ir lieliska dāvana ikvienam.

Ieteicamais vecums: no 4 gadiem.
Iepakojuma izmēri: 22 x 23 cm

Uzņēmums Djeco tika dibināts 1954. gadā. Francijā. Tagad šis uzņēmums ir pazīstams visā pasaulē, tā rotaļlietas izceļas ar pievilcīgu dizainu, kvalitāti un oriģinalitāti. Uzņēmuma galvenā ideja ir bērnu estētiskā izglītība.ID: DJ08839
Klientu atsauksmes par šo preci