Informācija
Preču katalogs

Balansa velosipēds FirstBike special oranžs

 
Kods
11321293
179,00 €
59,67 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 179,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 59,67 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 179,00 €.
Piegāde: Jautājiet
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs FirstBike
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2, 3-4, 5-6
Produkta kategorija Balansa divriteņi
Drošības brīdinājums Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Nepieciešams lietot aizsarglīdzekļus (ķivere, cimdi, ceļgalu sargi, elkoņu sargi utt.). Nelietot satiksmes zonās.Uzmanību: rotaļlieta prasa labu iemaņu, tāpēc ir svarīgi ievērot visus piesardzības pasākumus, lai bērns nenokristu, nesadurtos un netraumētu sevi vai trešās personas.
Krāsa Melns
First Bike velosipēdu ekskluzīvas iespējas
- Īpaši izturīgs un tajā pašā laikā elastīgs velosipēda rāmis, kas izgatavots no poliamīda un stikla šķiedras kombinācijas (GFR - stikla šķiedra pastiprināts). Salīdzinājumā ar tradicionālajiem koka vai metāla velosipēdiem bez pedāļiem, šis kompozītmateriāla rāmis nekad neuzbriest, nesaskrāpēs, nelūzīs vai nerūsēs, un ir ūdens izturīgs un nodrošina ilgu kalpošanas laiku (mūža garantija)!
- Kompozītmateriāla karkasa ergonomiskais dizains un īpašības nodrošinās Jūsu mazajam ērtu ripošanu pat uz neklāta seguma, jo lieliski "dzēš" un amortizē ceļa nelīdzenumus.
- Droša un uzticama rokas bremze ar trumuļa aizmugurējā riteņa bremžu mehānismu "Safety Stop". Arī rokas bremzes attālums no velosipēda roktura ir individuāli regulējams, lai mazā velosipēdista rociņas to viegli aizsniegtu!
- Ērts, bez instrumentiem regulējams sēdekļa augstuma mehānisms ar 36-46 cm. diapazons (to var samazināt vēl par 4 cm, papildus iegādājoties augstuma samazināšanas adapteri. Pateicoties tam, sēdekļa augstums būtu tikai 32-42 cm.).
- sēdekļa segli izceļas ar izliektu formu un neslīdošu virsmu.
- Priekšējai dakšai ir ierobežots pagrieziena leņķis, tāpēc velosipēda stūre nekad negriezīsies ap savu asi. Šāda veida braukšana ir daudz drošāka.

Citas funkcijas:
- Nav nevienas izvirzītas skrūves vai asas malas, kas varētu savainot jūsu bērnu.
- Ir atstarotāji rāmja priekšpusē un sānos. Jūsu mazais būs redzams tumsā!
- Viegls - tikai 3,9 kg., mazais varēs bez problēmām pacelt.
- augstums 54 cm., garums - 84 cm., platums - 38 cm.
- 12,5" riteņi ar kvalitatīviem gultņiem un unikāliem poliamīda diskiem bez asiem stūriem.
- ir priekšējie un aizmugurējie dubļusargi
- ir rokas bremze.
- piemērots bērniem vecumā no 2-5 gadiem.
Klientu atsauksmes par šo preci