Informācija
Preču katalogs

Balansa velosipēds "Wespe"

 
Kods
86763
99,99 €
33,33 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 99,99 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 33,33 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 99,99 €.
Piegāde: Jautājiet
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Legler
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4
Produkta kategorija Balansa divriteņi
Drošības brīdinājums Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Nepieciešams lietot aizsarglīdzekļus (ķivere, cimdi, ceļgalu sargi, elkoņu sargi utt.). Nelietot satiksmes zonās.Uzmanību: rotaļlieta prasa labu iemaņu, tāpēc ir svarīgi ievērot visus piesardzības pasākumus, lai bērns nenokristu, nesadurtos un netraumētu sevi vai trešās personas.
Krāsa Brūns

Līdzsvara velosipēds, kas aug kopā ar bērnu. Šis ir 50. gadu skrejritenis ar nostalģisku dizainu. Šis stilīgā dizaina līdzsvara velosipēds ir paredzēts maziem klejotājiem pilsētā un laukos. Izgatavots no masīvkoka, tam ir īpaši izturīga konstrukcija. Gumijas riepas nodrošina īpaši ērtu braukšanu.Gumijas rokturi ar riņķiem aizmugurē nodrošinās bērniem papildus drošību un pasargās tuvumā esošos priekšmetus no bojājumiem. Sēdekļa augstums regulējams Stūres pagrieziena leņķis ir ierobežots, kas pasargā bērnu no krišanas.

Klientu atsauksmes par šo preci