Informācija
Preču katalogs

Schleich Komutatori (switch)

Bigbox.lv interneta veikalā Komutatori (switch) tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Komutatori (switch) Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Kādu komutatoru izvēlēties?

Tas ir kaitinoši, ja rūterī beidzas Ethernet porti. Tādā gadījumā vai tad, ja jums ir mājas izklaides centrs un vēlaties vadu savienojumus visām ierīcēm, taču nevēlaties savienot virkni Ethernet kabeļu no savas dzīvojamās istabas uz jebkuru rūtera atrašanās vietu, var palīdzēt komutatori. Lai viss būtu vienkārši, tie ir kā centrmezgli. Jūs tam pievienojat savas ierīces un pēc tam pievienojat komutatoru maršrutētājam. Pēc tam jūsu ierīces varēs piekļūt jūsu mājas tīklam tā, it kā tās būtu tieši savienotas ar maršrutētāju. Tas ir tik vienkārši.

Ja neko vairāk neatceraties, ziniet, ka vislabākais slēdzis jums, iespējams, ir vienkāršs, nepārvaldīts tīkla komutators. Cena, ko maksāsiet, visticamāk būs atkarīga no kotuatora pieslēgvietu skaits un to ātrums. Piemēram, piecu pieslēgvietu komutators maksās daudz mazāk nekā 24 pieslēgvietu komutators. Jums visdrīzākais nav tik daudz vadu ierīču, kas jums jāpievieno. Līdzīgi ātrs Ethernet komutators, visticamāk, maksās mazāk nekā Gigabit Ethernet komutators.

Pieslēgvietu izvēle

Pirmkārt, jūs vēlaties noskaidrot, cik pieslēgvietu jābūt komutatoram. Ja jums ir tikai dažas ierīces, kurām nepieciešams Ethernet savienojums, jums, iespējams, pietiks ar piecu portu komutatoru: tas ir četras vadu ierīces un viens savienojums ar rūteri. Ir liela iespējamība, ka jums nebūs vajadzīgs 24 portu vai 16 portu slēdzis, ja vien neplānojat to izmantot kā primāro centru visām jūsu mājas sienas Ethernet pieslēgvietām vai tamlīdzīgi.

Ja jūs vienkārši vēlaties savienot savu televizoru, spēļu konsoli vai divas, jums nav jādomā par ļoti dārgu komutatoru, kuram ir vairāk pieslēgvietu, nekā jūs, iespējams, kādreiz izmantosiet. Lielāko daļu cilvēku vajadzībām un budžetam atbilst astoņu pieslēgvietu komutators.

Gigabit salīdzinot ar ātru Ethernet

Runājot par ātrumu, Gigabit Ethernet, ir labāks risinājums. Gigabit Ethernet pieslēgvietas ir desmit reizes lielākas par ātrās Ethernet augšupielādes un lejupielādes ātrumu, un nav iemesla apgrūtināt sevi, pievienojot tam lēnāku komutatoru. Atkarībā no zīmola, iespējams, nebūs ievērojami lētāk izmantot ātro Ethernet, un Gigabit tīkls ir viena no jomām, kurā tas nekad nekaitē nākotnei. Jā, jūs joprojām varēsiet straumēt 4K video no ātrajam tīklam pievienotās atmiņas ierīces uz televizoru, izmantojot ātro Ethernet. Tātad, ja izvēlēsieties šo iespēju, tas nebūs kritiski. Un, ja jūs maksājat par tīklu, kura ātrums ir, piemēram, 50 Mb/s lejupielādes, jūs nemanīsiet lejupielādes ātruma atšķirības, ja Gigabit Ethernet vietā izmantojat ierīci, kas savienota, izmantojot ātro Ethernet. Ja izmantojat ātrāku šķiedru tīklu, jūs noteikti pamanīsiet atšķirību. Un, ja jūs daudz kopējat failus starp datoriem savā mājas tīklā, jūs vēlaties, lai tie tiktu pārsūtītu ar maksimālo teorētisko ātrumu 125 MB/s (Gigabit Ethernet), nevis maksimālo teorētisko ātrumu 12,5 MB/s (ātrs Ethernet). Gigibit ātruma piemērs ir komutators (switch) TP-Link TL-SF1008D, kas piedāvā 100 MB/s.

Pārvaldīts komutators ir lieliski piemērots arī tad, ja plānojat slēdzi ievietot grūti sasniedzamā vietā un vēlaties pārbaudīt tā savienojumus (vai atiestatīt) attālināti. Un, ja vēlaties palielināt tīkla drošību, komutators var palīdzēt, ja to nevar maršrutētājs. Tas var būt sevišķi svarīgi, ja jums ir viedās ierīces, kuras mēdzat savienot ar internetu, izmantojot wifi savienojumu. Papildus tam, kad ir instalēts labs vadu tīkls, tas uzlabos jūsu Wi-Fi veiktspēju, samazinot ierīču skaitu, kas konkurē par bezvadu joslas platumu.

Komutators var būt lielisks papildinājums iekšējam interneta tīklam. Mūsdienās ir pieejami daudzi to modeļi, lai atrastu piemērotāko. Savukārt speciāla akcija iegādāties atbilstošāko komutatoru par patīkamu cenu.