Informācija
Preču katalogs

Schleich Velosipēdi bērniem

Bigbox.lv interneta veikalā Velosipēdi bērniem tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Velosipēdi bērniem Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Velosipēdi bērniem

Bērniem sāk rasties interese par velosipēdiem. Tas nozīmē, jāsāk lūkoties pēc kāda ļoti kvalitatīva velosipēda, kas būs piemērots bērnam. Jāņem vērā dažas lietas, kas jāaplūko, lai izvēlētos pareizo velosipēdu. Velosipēdi ir dažādi, katram bērna vecumam, svaram un augumam ir piemērots savs velosipēds.

Atšķirībā no pieaugušā velosipēdiem, bērnu velosipēdi tiek piedāvāti pēc riteņu izmēriem. Velosipēdi ar izmēru 14 collas, ir piemēroti bērniem no viens līdz 4 gadu vecuma, toties, ar izmēru 16 collas, velosipēdi ir paredzētii no trīs līdz sešu gadu vecuma bērniem.

Ja tas būs pirmais velosipēds bērnam, tad ir jāaplūko līdzsvara velosipēdi vai velosipēdi ar treniņriteņiem. Velosipēdi, kas ir trīsriteņi, ir ļoti zemi un stabili. Bet tas neko daudz neattīsta līdzsvaru. Ja vēlas attīstīt līdzsvaru, tad izvēlēties līdzsvara velosipēdu. Treniņriteņus, kurus piestiprina pie velosipēda, var palīdzēt bērnam iemācīties braukt ar velosipēdu, bet neiemācīs noturēt līdzsvaru. Toties, tie ir noņemami. Līdz ko bērns ir gatavs braukt bez treniņriteņiem, tad jau ar laiku varēs iemācīties arī noturēt līdzsvaru. Tādiem velosipēdi ir arī groziņi, tie noder, ja ar vecākiem kopā brauc aktīvā atpūtā ar velosipēdu. Gadījuma, ja braucat pārgājienā ar mašīnu, bet velosipēdus vajag līdzi, tad ir arī saliekamie bērnu velosipēdi. Saliekamais velosipēds var ietilpt bagāžniekā un nebūs jāuztraucas par to, ka jāatbrīvo papildus vieta.

Līdzsvara velosipēdi, trīsriteņu velosipēdi, velosipēdi ar treniņriteņiem- šos visus ir iespēja aplūkot un iegādāties interneta mājaslapā bigbox.lv. Katru dienu tiek piedāvāta kāda lieliska akcija, kas sniegs iespēju iegādāties velosipēdus lētāk. Cena arī var palikt mazāka, ja izvēlas velosipēdus, kam ir bezmaksas piegāde. Jebkuriem vecākiem tas sagādās prieku un būs iespējams pat iegādāties kādas papildus lietas velosipēdam.