Preču katalogs

Apgaismojums

Interneta veikalā Bigbox.lv Apgaismojums tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā Rabalux, vidaXL, Osram, TRACER, Tellur . Apgaismojums cenas sākas no 8,99 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 144 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Mājas apgaismojuma veidi

Mājas apgaismojuma gadījumā, ir viegli ātri pārvarēt daudzos dažādos terminus, ar kuriem jūs saskaraties. Apgaismojuma kategorijas lielākoties ir atkarīgas no to atrašanās vietas vai izmantošanas ar iespējām, sākot no sienas stiprinājuma līdz dažāda veida grīdas, griestu un galda lampām. Lai palīdzētu apgaismot savu māju un optimizēt apgaismojumu, ir noderīgi iepazīties ar sastopamajiem apgaismojuma veidiem un to izmantošanu.

Grīdas gaismas

Grīdas gaismas var būt dažādu veidu, kas paredzētas sienu un griestu apgaismošanai. Šādas gaismas parasti ir mazākas un koncentrētākas, un tās lieliski noder, lai apgaismotu koridorus, kāpņu malas un tumšus stūrus.

Galda un grīdas lampas

Mazākas lampas parasti ir paredzētas izmantošanai uz galda virsmas, naktsgaldiņa vai cita paaugstināta mēbeļu priekšmeta. Galda lampas parasti ir līdz 60 cm augstumā. Ja jūsu lampa ir daudz lielāka par šo, iespējams, tā ir grīdas lampa un tā (kā norāda nosaukums) ir paredzēta stāvēšanai uz grīdas un lai apgaismotu lielāku laukumu.

Sienas gaismas

Apgaismojums, kas piestiprināts tieši pie sienas, ir sienas gaismas. Tās ir retāk sastopamas, jo tām ir nepieciešama elektroinstalācija sienas dobumā. Tomēr ir iespējams uzstādīt arī sienas gaismu ar atklātu elektrisko vadu, kas lieliski papildinās guļamistabas un citas telpas.

Darba apgaismojums

Darba apgaismojums lielākoties attiecas uz apgaismojumu, kas ir paredzēts, lai palīdzētu jums ar jūsu mājas praktisko pusi, nevis estētiski. Šāda veida apgaismojums ietver LED apgaismojumu jūsu pieliekamajā, kā arī vannas istabas apgaismojumu. Lai gan daudzas darba gaismas var uzstādīt uz galda vai iebūvēt sienā vai griestos, darba gaisma ir īpaši izstrādāta izmantošanai darba situācijās, piemēram, biroja darba vietā.

Āra gaismas

Sakarā ar tādām problēmām kā lietus, putekļi un intensīva UV gaisma, āra apgaismes ierīcēm ir vajadzīgs daudz augstāks konstrukcijas standarts nekā iekštelpu variantiem. Tie ir novērtēti ar dažādu aizsardzības pakāpi - parasti no IP44 līdz IP68. Pirmais cipars no 0 līdz 6 ir spēja izturēt lielas daļiņas, piemēram, putekļus, bet 6 ir pilnīgi putekļu necaurlaidīgs. Otrais cipars ir no 0 līdz 8, kas ir spēja izturēt ūdeni. 8 nozīmē, ka apgaismojumu var iegremdēt vairāk nekā 1 metrā ūdens, t.i., baseina vai dīķa gaisma. Pie dažādu apstākļu izturīgām gaismām pieder arī dārza un fasādes gaismas. Arī speciālas terases gaismas ir izturīgas pret āra vides negatīvo ietekmi. Lai nebūtu jāuztraucas par enerģijas avotu, pagalma apgaismojums ar saules baterijām noteikti ir lielisks risinājums.

Fluorescējošās gaismas

Tradicionālajām dienasgaismas spuldzēm un jaunākajām kompaktajām dienasgaismas spuldzēm ir neliels mirgojošs efekts, kas nav piemērots ilgstošai lasīšanai, un tām ir nedaudz zaļgana krāsa.

LED gaismas

LED gaismas nemirgo, izstaro tīru un spilgti baltu gaismu, kas ir piemērota lasīšanai. Tās ir arī energoefektīvākas nekā citi gaismas avoti.

Šie ne būt nav visi apgaismojuma veidi – to ir daudz, bet galvenais ir atcerēties, ka nevajag baidīties vienā telpā ievietot vairākus un dažādus apgaismojuma avotus, piemēram, virtuves apgaismojumā var būt LED gaismas kopā ar griestos un uz grīdas iebūvētām gaismām, kā arī vienu lielu gaismas objektu telpas centrā. Mūsdienās jūs varat atrast pat numura apgaismojumu savai automašīnai. Izmantojiet interneta piedāvājumus iegūt vēlamo lētāk. Nepalaidiet garām akcijas konkrētam modelim, lai cena nebūtu šķērslis tikt pie ideālā mājokļa apgaismojuma.