Informācija
Preču katalogs

Schleich Dārza tehnikas piederumi

Bigbox.lv interneta veikalā Dārza tehnikas piederumi tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Dārza tehnikas piederumi Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Kādus dārza instrumentus iegādāties

Atkarībā no tā, cik sarežģīts ir jūsu dārzs, jums būs nepieciešams dažādu rīku klāsts, lai paveiktu darbu. Ja jums ir tikai daži augi podos, pietiks ar dažiem rokas instrumentiem. Bet, ja esat iestādījis pilnu dārzu ar augiem, augļiem un dārzeņiem, kurus cerat novākt rudenī, jums būs nepieciešami daži izturīgāki instrumenti un cita dārza tehnika, lai paveiktu darbu.

Kad runa ir par zāliena pļaušanu, dzīvžogu griešanu vai lapu savākšanu, mēs tradicionāli esam paļāvušies uz benzīna un dārza instrumentiem ar vadu, lai risinātu šos uzdevumus. Tomēr bezvadu dārza instrumentu izstrāde ir veicinājusi pārmaiņas: videi draudzīga alternatīva benzīna un vadu elektroinstrumentiem, lielākā daļa tagad izmanto litija jonu akumulatorus, kurus var lietot ar dažādiem viena un tā paša elektroinstrumentiem.

Starp populārākajiem āra instrumentu klāstā ietilpst:

  • Dzīvžogu šķēres

  • Zāles trimeris

  • Zāles pļāvējs

  • Spiediena tīrītājs

  • Lapu pūtējs

  • Motorzāģis

  • Gaisa kompresors

Kā izvēlēties sev piemērotākos bezvadu instrumentus?

Padomājiet par savu dārzu un to, kādi instrumenti jums būs nepieciešami dažādu darbu veikšanai, un attiecīgi izvēlieties savu klāstu.

Apsveriet akumulatora darbības un uzlādes laiku. Piemēram, cik garš ir jūsu dzīvžogs un cik liels ir zāliens – ja jums ir mazi dzīvžogi, īss akumulatora darbības laiks nav tik liela problēma, jo tā griešana neaizņems pārāk daudz laika. No otras puses, ja jums ir liels zāliens, jūs vēlaties justies pārliecināti, ka pļāvēja akumulators darba pusē neizlādēsies. Ja darbības laiks ir īss, varat apsvērt iespēju izvēlēties modeli ar ātru uzlādes laiku vai iegādāties otru akumulatoru, lai jūs pārāk ilgi neaizkavētu. Pievērsiet uzmanību bezvadu instrumentiem, kas parāda atlikušo uzlādes vai darbības laiku ar LED displeju uz akumulatora vai lādētāja.

Lielākā daļa dārza tehnika, kas ir darbināma ar benzīnu ir jaudīgāka un to var izmantot jebkur. Tomēr benzīnam ir ietekme uz vidi, tas ir dārgs un netīrs, un tehnika ir smaga, trokšņaina un tām nepieciešama regulāra apkope.

Kāpēc lapu pūtēji ir populāra dārza tehnika?

Ja ideja pavadīt nedēļas nogali, grābjot lapas un grābjot nopļauto zāli, izklausās pēc pārāk smaga darba, iespējams, ir pienācis laiks apsvērt iegādāties lapu pūtēju. Jūs, iespējams, nekad nevarēsiet izmest visas lapas miskastē. Bet ar pietiekami jaudīgu lapu pūtēju jūs varat atbrīvoties no lapām un pat citiem pagalma atkritumiem, piemēram, maziem kociņiem, netīrumiem un gružiem tos pārvietojot tālāk dārza nostūrī. Lapu pūtējus var iedalīt divos veidos: kā tie tiek nēsāti (t.i., pēc formas) un kāda veida degvielu tie izmanto. 

  • Rokā turami lapu pūtēji

Rokā turami lapu pūtēji ir vispopulārākais mājas risinājums. Šie autonomie kompaktie pūtēji ir lieliska izvēle nelieliem darbiem.

  • Mugursomas tipa lapu pūtējs

Mugursomas tipa lapu pūtēju gadījumā jums jātur rokā pūtēja caurule, kamēr nēsājat motoru plecu siksnā. Šie modeļi bieži ir jaudīgāki nekā rokā turami lapu pūtēji, un siksnas ļauj tos ērti lietot.

  • Pašgājēju lapu pūtēji

Pašgājēji lapu pūtēji atgādina sniega pūtējus. Tie ir visjaudīgākie no trim, kā arī fiziski vismazāk noslogoti, tāpēc tie ir lieliska izvēle lieliem pagalmiem. Tomēr laiks, kas nepieciešams, lai pareizi uzglabātu un uzturētu pašgājēju lapu pūtējus, dažiem māju īpašniekiem var būt pārāk ilgs. 

Papildus dārza tehnika ir pieejama katram arī ar interneta palīdzību. Tas ļauj iegūt sīkāku ieskatu konkrētos modeļos un iegūt tos lētāk. Tāpat arī ja cenas neapmierina, iespējams, ka atliek pagaidīt, kad dārza tehnikai ir akcija.