Preču katalogs

Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7 T225 32GB Wi-Fi+LTE Grey

Ātra piegāde 1-4 d.d.

Kods 2019642

179,99 €
18,00 € x 10 mēn.*
Piemēram, aizņemoties 179,99 € ar līgumu, kas noslēgts uz 10 mēnešiem, nav pirmā iemaksa, regulāras iemaksas mēnesī, fiksēta gada procentu likme 0%, administrācijas maksa 0%, līguma maksa 0%, kopējais patēriņš gada procentu likme - 0%, kopējā maksājamā summa -179,99 €, regulārā maksājuma summa -18,00 €.

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsSamsung
GPSIr
Barošanas avots +Tīkls/akumulators
Bluetooth savienojums
Mobilie sakari +Ir
Operatīvā atmiņa, (RAM)3GB
Skaļruņi +
Atmiņas karšu lasītājs
Skārienekrāns +
OperētājsistēmaAndroid
Iekšējā atmiņa, GB32GB
Preces kategorijaPlanšetdatori
KrāsaPelēks
Lepakojuma satursSIM kartes adata, Kabelis (USB-C), Lietošanas instrukcija, Lādētājs, Planšete
Garantijas laiks24 mēn.

SAMSUNG GALAXY S21 FE 5G, GALAXY TAB S8, TAB S8+, TAB S8 ULTRA, GALAXY S22, S22+, S22 ULTRA KAMPAŅA

(turpmāk – AKCIJA)

AKCIJAS NOTEIKUMI

Akcijas organizators

1. Akcijas organizators ir SIA Samsung Electronics Baltics (turpmāk tekstā - Organizators), reģistrācijas Nr. 40003963909, adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija.
Akcijas norises ilgums
2. Akcija norisinās laikā no 2022. gada 4. janvāra plkst. 00:00 līdz 30. jūnija plkst. 23:59 (turpmāk tekstā – Akcijas norises laiks).

Tiesības piedalīties Akcijā

3. Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, var piedalīties Akcijā ar savu vecāku vai likumīgo aizbildņu piekrišanu šiem Akcijas noteikumiem (turpmāk – Noteikumi).

Akcija

4. Kampaņas produkti (turpmāk tekstā - Akcijas preces) ir sekojoši Samsung produkti:
• Galaxy S21 FE 5G (modeļa Nr. SM-G990BLGDEUE, SM-G990BLVGEUE, SM-G990BLVDEUE, SM-G990BZADEUE, SM-G990BZAGEUE, SM-G990BZWDEUE);
• Galaxy Tab S8 (modeļa Nr. SM-X700NZAAEUE, SM-X700NZABEUE, SM-X706BIDAEUE, SM-X706BZAAEUE, SM-X706BZABEUE);
• Galaxy Tab S8+ (modeļa Nr. SM-X800NZAAEUE, SM-X800NZABEUE, SM-X806BIDAEUE, SM-X806BZAAEUE, SM-X806BZABEUE);
• Galaxy Tab S8 Ultra (modeļa Nr. SM-X900NZAAEUE, SM-X900NZAEEUE, SM-X906BZAAEUE, SM-X906BZAEEUE);
• Galaxy S22 (modeļa Nr. SM-S901BIDDEUE, SM-S901BIDGEUE, SM-S901BZGDEUE, SM-S901BZGGEUE, SM-S901BZKDEEE, SM-S901BZKDEUE, SM-S901BZKGEUE, SM-S901BZWDEUE);
• Galaxy S22+ (modeļa Nr. SM-S906BIDDEUE, SM-S906BZGDEUE, SM-S906BZKDEUE, SM-S906BZKGEUE, SM-S906BZWDEUE, SM-S906BZWGEUE);
• Galaxy S22 Ultra (modeļa Nr. SM-S908BDRDEUE, SM-S908BDRGEUE, SM-S908BDRHEUE, SM-S908BZGDEUE, SM-S908BZKDEEE, SM-S908BZKDEUE, SM-S908BZKGEUE, SM-S908BZKHEUE, SM-S908BZWDEUE).
5. Dalībnieki, kuri iegādājas Akcijas preci Akcijas norises laikā, ir tiesīgi saņemt kuponu 30 EUR vērtībā pasūtījumiem lietotnē Wolt (turpmāk tekstā – Dāvana).
6. Lai saņemtu Dāvanu, Akcijas dalībniekiem ir jābūt aktīvam lietotāja kontam lietotnē Wolt. Piereģistrēt kontu lietotnē Wolt ir iespējams jebkurā laikā bez maksas. Wolt pakalpojumu izmantošanu regulē Lietotāja pakalpojumu sniegšanas noteikumi, kas pieejami vietnē https://wolt.com/en/terms.
7. Akcijas piedāvājums ir spēkā tikai tām Akcijas precēm, kuras izplata Organizators. Dalībniekam, iegādājoties Akcijas preci pie mazumtirgotāja, ir jāpārliecinās, vai izvēlētais produkts piedalās Akcijā.
8. Akcijas dalībnieks (turpmāk tekstā – Dalībnieks) nesaņems Dāvanu, ja Akcijas prece tiek atgriezta atpakaļ pārdevējam defektu vai citu iemeslu dēļ.

Dāvana

9. Dāvana ir paredzēta tikai personīgai lietošanai.
10. Dāvanu nevar iemainīt pret skaidru naudu, nodot atpakaļ vai mainīt pret citu preci.
11. Ja Akcijas prece pieder juridiskai personai, juridiskā persona lemj par personu, kura ir tiesīga izmantot Akcijā iegūto Dāvanu.

Pieteikšanās Dāvanas saņemšanai

12. Lai saņemtu Dāvanu, dalībniekam jāatver lietotne Samsung Members, jāizvēlas Wolt piedāvājums un jālejupielādē kupons (turpmāk tekstā – Wolt kupons). Wolt kupons tiks ielādēts Samsung Members profilā.
13. Dalībniekam ir jālejupielādē Wolt kupons līdz 2022. gada 31. jūlijam. Katrai Akcijas precei ir pieejams viens kupons.
14. Lai izmantotu Dāvanu (Wolt kuponu), Dalībniekam ir jālejupielādē lietotne Wolt, kas pieejama Google Play veikalā, jāpiereģistrējas vai jāielogojas jau eksistējošā Wolt kontā, jāievada Wolt kupons, kas tika saņemts lietotnē Samsung Members.
15. Dalībnieks var izmantot Wolt kuponu līdz 2022. gada 31. jūlijam. Pēc šī perioda kupons vairs nebūs derīgs izmantošanai.

Vispārīgi

16. Organizators patur tiesības jebkurā laikā pamatoti un saskaņā ar piemērojamām normatīvo aktu prasībām mainīt Akcijas noteikumus bez iepriekšēja paziņojuma.
17. Dalībniekam nav tiesību saņemt Dāvanu, ja tiek konstatēts, ka Dalībnieks nav ievērojis Noteikumus vai Dalībnieks ir izmantojis Akciju negodīgā vai ļaunprātīgā veidā.
18. Organizators nav atbildīgs par Akcijas apturēšanu nepārvaramas varas – force majeure – vai citu apstākļu dēļ, kurus Organizators nevar kontrolēt.
19. Akcijas izpildi regulē Latvijas Republikas normatīvie akti.
20. Ja Dalībniekam ir jautājumi vai pretenzijas attiecībā uz Akciju, tās var iesniegt līdz 2022. gada 31. oktobrim, zvanot vai rakstot uz Samsung zvanu centru. Zvanu veikšana, katrā valstī uz norādītajiem tālruņa numuriem no fiksētā vai mobilā tālruņa, ir bez maksas.


Latvija: 8000-7267, [email protected]
Lietuva: 8800-77777, [email protected]
Igaunija: 800-7267, [email protected]

AKCIJAS NOTEIKUMI

“Pērc Samsung planšetdatoru vai viedtālruni un saņem daļu no pirkuma summas atpakaļ”

(turpmāk tekstā – Akcija)

Uz Akciju attiecas šādi noteikumi (turpmāk tekstā - Noteikumi).

Akcijas organizators

1. Akcijas organizators ir SIA Samsung Electronics Baltics, reģistrācijas Nr. 40003963909, adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija (turpmāk tekstā - Organizators), kurš Samsung planšetdatoru un viedtālruņu pārdošanas veicināšanas nolūkos organizē akciju “Pērc Samsung planšetdatoru vai viedtālruni un saņem daļu no pirkuma summas atpakaļ” (turpmāk tekstā – Akcija).
Akcijas periods un norises valstis
2. Akcija norisinās laikā no 2022. gada 2. maija līdz 2022. gada 31. maijam (turpmāk tekstā – Akcijas norises laiks).
3. Akcijas norises valstis - Latvija, Lietuva un Igaunija.
4. Akcijas preces var iegādāties partneru tirdzniecības vietās un tiešsaistes veikalos, kas norādītas Pielikumā I, kā arī Samsung tiešsaistes veikalos: https://www.samsung.com/lv/ Latvijā; https://www.samsung.com/lt/ Lietuvā; https://www.samsung.com/ee/ Igaunijā, kā arī Organizatora tiešsaistes veikalos sekojošās vietnēs: https://wolt.com/lv/lva/riga/venue/samsung Latvijā; https://wolt.com/en/ltu/vilnius/venue/samsung-panorama Lietuvā; https://wolt.com/en/est/tallinn/venue/samsung-electronics Igaunijā (turpmāk tekstā – Veikals).

Dalībnieki

5. Akcijā var piedalīties tikai fiziskas personas.

Akcija

6. Akcijas preces ir Samsung planšetdatori Galaxy Tab S8, Tab S8 Plus, Tab S8 Ultra, viedtālruņi Galaxy A33 5G, A53 5G, Flip3 5G, Fold3 5G, S21 FE 5G, S22, S22+, S22 Ultra, kuru modeļu numuri norādīti Pielikumā II (turpmāk tekstā – Akcijas prece). Par katru Akcijas preci, kas iegādāta Akcijas norises laikā Veikalā, pircējs (turpmāk tekstā – Dalībnieks), saskaņā ar šiem noteikumiem, ir tiesīgs piedalīties Organizatora organizētajā “Cashback” programmā.
7. Akcijas piedāvājums ir spēkā tikai tām Akcijas precēm, kuras izplata Organizators. Dalībniekam, iegādājoties Akcijas, ir jāpārliecinās, vai izvēlētais produkts piedalās Akcijā.

“Cashback” programma

8. “Cashback” programma paredz Pielikumā II norādīto summu iemaksu no Organizatora puses uz Dalībnieka personīgo bankas kontu, iegādājoties Akcijas preci saskaņā ar šiem Noteikumiem (turpmāk – “Cashback”) un reģistrējoties “Cashback” programmai.

9. Ievērojot šo Noteikumus, “Cashback” programmas ietvaros naudas atgriešana tiek veikta 30 dienu laikā kopš pieprasījuma reģistrācijas.
10. Dalībnieks var reģistrēt “Cashback” saņemšanu, izmantojot jaunajā ierīcē jeb Akcijas precē – viedtālrunī vai planšetdatorā, instalēto lietotni “Samsung Members” 14 dienu laikā no pirkuma dienas. Dalībniekam, lai reģistrētos “Cashback” saņemšanai, ir jānorāda sava adrese, kontaktinformācija un bankas rekvizīti.
11. Dalībnieks var reģistrēties “Cashback” programmai tikai tad, ja ir pieņēmis savu galīgo lēmumu paturēt attiecīgo Akcijas preci (t.i., Dalībnieks neizmantos savas atteikuma tiesības tiešsaistes pirkuma gadījumā un Akcijas prece netiks atgriezta Veikalā).
12. “Cashback” programma paredz šādus ierobežojumus:
12.1. Katrs Dalībnieks drīkst reģistrēt tikai vienu pieteikumu “Cashback” programmas ietvaros (viedtālruni, planšetdatoru). Ja Akcijas laikā tiek iegādātas vairākas Akcijas preces, Dalībnieks “Cashback” pieteikumu var reģistrēt tikai vienai no Akcijas precēm;
12.2. Neatkarīgi no citu šo Noteikumu prasību izpildes, tikai viens “Cashback” programmas pieprasījums var tikt apstiprināts vienai klienta e-pasta adresei un/vai reģistrācijas laikā norādītajai kontaktinformācijai;
12.3. Neatkarīgi no citu šo Noteikumu prasību izpildes, reģistrācijas brīdī norādītajā bankas kontā var tikt apstiprināta un iemaksāta summa tikai par vienu “Cashback” pieprasījumu;
12.4. Neatkarīgi no citu šo Noteikumu prasību izpildes, uz vienu reģistrācijas laikā norādīto adresi var tikt apstiprinātas tikai trīs “Cashback” reģistrācijas katrai produktu kategorijai.
13. Ja Dalībnieks ir reģistrējies “Cashback” saņemšanai un pēc tam nolemj izmantot savas atteikuma tiesības un atgriezt Akcijas preci Veikalā, Dalībniekam nekavējoties jāatceļ reģistrācijas pieteikums “Cashback” programmai, zvanot vai rakstot uz Samsung zvanu centru (kontaktinformācija norādīta zemāk).
14. Ja Dalībnieks savā bankas kontā ir saņēmis “Cashback” programmas naudas atmaksu un pēc tam izmantojis savas atteikuma tiesības, Dalībniekam ir nekavējoties jāatmaksā saņemtā “Cashback” summa uz Organizatora bankas kontu, maksājuma rekvizītos norādot savu “Cashback” programmas reģistrācijas numuru un Akcijas preces IMEI numuru.

PERSONĪGIE DATI

15. Organizators izmantos Dalībnieku personas datus “Cashback” programmas pieteikuma noformēšanai un grāmatvedības prasību īstenošanai.
16. Lēmums sniegt personas datus Organizatoram ir brīvprātīgs, tomēr, ja Dalībnieks nesniedz nepieciešamo informāciju, nebūs iespējams saņemt naudas atmaksu “Cashback” programmas ietvaros.
17. Dalībnieku personas dati tiek apstrādāti uz šāda juridiskā pamata: Vispārīgās datu aizsardzības regulas (turpmāk – VDAR) 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts; VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts (atbilstība juridiskajam pienākumam).
18. Ja Dalībnieku personas dati tiek apstrādāti uz viņu piekrišanas pamata, viņi ir tiesīgi to atsaukt jebkurā laikā. Tas neietekmēs uz piekrišanas pamata veiktās apstrādes likumību, kas veikta pirms tās atsaukuma.
19. Personas dati tiks nodoti tikai pakalpojumu sniedzējiem – trešajām personām, kas sniedz Organizatoram tādus pakalpojumus kā Akcijas organizēšana. Šīm trešajām personām tiks nodoti personas dati vai nodrošināta tiem piekļuve nolūkā sniegt Organizatoram šos pakalpojumus.
20. Dalībnieku personas dati tiks glabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams Akcijas īstenošanai. Ja tiek ierosināta tiesvedība, personas datus var glabāt līdz šīs darbības beigām. Ja tiesību akti nosaka obligātu personas datu uzglabāšanu, Organizators ievēros attiecīgos noteikumus.
21. Organizators darbojas kā datu pārzinis. Lai pieprasītu piekļuvi saviem personas datiem, to labošanu, dzēšanu, apstrādes ierobežošanu, iebilstu pret to apstrādi, izmantotu datu pārnesamības tiesības vai izteiktu citus apsvērumus par rīcību ar saviem personas datiem, Dalībnieki var iesniegt pieprasījumu Eiropas datu aizsardzības speciālistam VDAR atbalsta lapā, kuras saite ir norādīta privātuma politikā, vai rakstīt uz e-pastu, kas pieejams vietnē: http://www.samsung.com/lv. Dalībnieki var arī iesniegt sūdzības par rīcību ar viņu personas datiem datu aizsardzības iestādei.
22. Uz lietotni “Samsung Members” attiecas papildu noteikumi, kas pieejami lietotnē. Lūdzu, rūpīgi izlasiet konfidencialitātes noteikumus pirms lietotnes “Samsung Members” izmantošanas, lai saprastu, kā tiek apstrādāti personas dati.

Vispārīgi

23. Akcija ir paredzēta tikai mazumtirdzniecības pircējiem un nav saistīta ar precēm, kas iegādātas tālākas pārdošanas nolūkā.
24. Tiek piemēroti vispārējie Veikala pārdošanas un piegādes noteikumi, izņemot gadījumus, ja šajos noteikumos ir skaidri noteikts citādi.
25. Dalībniekam nav tiesību saņemt Akcijas labumus, ja tiek konstatēts, ka Dalībnieks nav ievērojis Noteikumus vai Dalībnieks ir izmantojis Akciju negodīgā vai ļaunprātīgā veidā.
26. Organizators patur tiesības saprātīgi un saskaņā ar spēkā esošajām tiesību aktu prasībām mainīt Noteikumus jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma.
27. Organizators nav atbildīgs par Akcijas apturēšanu nepārvaramas varas – force majeure – vai citu apstākļu dēļ, kurus Organizators nevar kontrolēt.
28. Dalībnieks piekrīt, ka Organizators nav atbildīgs par jebkādām traumām, zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies saistībā ar Akciju, ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti.
29. Akcijas izpildi regulē Latvijas Republikas normatīvie akti.
30. Ja Dalībniekam ir jautājumi vai pretenzijas attiecībā uz Akciju, tās var iesniegt līdz 2022. gada 31. augustam, zvanot vai rakstot uz Samsung zvanu centru:

Latvija: 8000-7267, [email protected]
Igaunija: 800-7267, [email protected]
Lietuva: 8800-77777, [email protected]

Vai nezināt, kā izņemt naudu? Noskaties šo video!

SAMSUNG GALAXY ATPIRKUMA AKCIJAS NOTEIKUMI

Akcija

1. Samsung produktu pārdevēji (turpmāk - Pārdevēji) organizē Samsung Galaxy atpirkuma akciju (turpmāk – Akcija).
2. Akcija ir spēkā Pārdevēju tiešsaistes un bezsaistes veikalos, kas norādīti samsung.com/lv/atpirkums/
samsung.com/lt/grazinimas/
samsung.com/ee/tagasiost/ (turpmāk – Veikals).
3. Akcija ir spēkā no 01.05.2022. pulksten 00:00 līdz 31.05.2022. pulksten 23:59 (turpmāk – Akcijas periods).
4. Akcijas preces ir Samsung viedās ierīces ar modeļu Nr. SM-R177NZTAEUD, SM-R180NZTAEUA, SM-R890NZKAEUD, SM-R890NZSAEUD, SM-R895FZKAEUD, SM-R895FZSAEUD, SM-R880NZKAEUD, SM-R880NZSAEUD, SM-R885FZKAEUD, SM-R885FZSAEUD, SM-R870NZGAEUD, SM-R870NZKAEUD, SM-R875FZGAEUD, SM-R875FZKAEUD, SM-R875FZSAEUD, SM-R860NZDAEUD, SM-R860NZKAEUD, SM-R865FZDAEUD, SM-R865FZKAEUD, SM-R865FZSAEUD, SM-F926BZGDEUE, SM-F926BZGGEUE, SM-F926BZKDEUE, SM-F926BZKGEUE, SM-F926BZSDEUE, SM-F711BLVAEUE, SM-F711BLVBEUE, SM-F711BZEAEUE, SM-F711BZEBEUE, SM-F711BZEEEUE, SM-F711BZEFEUE, SM-F711BZGAEUE, SM-F711BZGBEUE, SM-F711BZKAEUE, SM-F711BZKBEUE, SM-F711BZKEEUE, SM-F711BZKFEUE, SM-X800NZAAEUE, SM-X800NZABEUE, SM-X806BIDAEUE, SM-X806BZAAEUE, SM-X806BZABEUE, SM-X900NZAAEUE, SM-X900NZAEEUE, SM-X906BZAAEUE, SM-X906BZAEEUE, SM-X700NZAAEUE, SM-X700NZABEUE, SM-X706BIDAEUE, SM-X706BZAAEUE, SM-X706BZABEUE, SM-S906BIDDEUE, SM-S906BZGDEUE, SM-S906BZKDEUE, SM-S906BZKGEUE, SM-S906BZWDEUE, SM-S906BZWGEUE, SM-S908BDRDEUE, SM-S908BDRGEUE, SM-S908BDRHEUE, SM-S908BZGDEUE, SM-S908BZKDEEE, SM-S908BZKDEUE, SM-S908BZKGEUE, SM-S908BZKHEUE, SM-S908BZWDEUE, SM-S901BIDDEUE, SM-S901BIDGEUE, SM-S901BZGDEUE, SM-S901BZGGEUE, SM-S901BZKDEEE, SM-S901BZKDEUE, SM-S901BZKGEUE, SM-S901BZWDEUE, SM-G990BLGDEUE, SM-G990BLVDEUE, SM-G990BLVGEUE, SM-G990BZADEUE, SM-G990BZAGEUE, SM-G990BZWDEUE, SM-R177NLVAEUD, SM-R177NZGAEUD, SM-R177NZKAEUD, SM-R177NZWAEUD, SM-R190NZKAEUD, SM-R190NZSAEUD, SM-R190NZVAEUD, SM-R190NZWAEUD, SM-R180NZBAEUA, SM-R180NZKAEUA, SM-R180NZNAEUA, SM-R180NZWAEUA, SM-G781BLVDEUE, SM-G781BZBDEUE, SM-G781BZGDEUE, SM-G781BZRDEUE, SM-S908BZGGEUE (turpmāk – Akcijas preces).
5. Piedāvājums ir spēkā tikai attiecībā uz tām Akcijas precēm, ko izplata SIA „Samsung Electronics Baltics”. Klientam ir jāpārliecinās pie mazumtirgotāja, vai viņa izvēlētās preces dod tiesības piedalīties Akcijā
6. Klientam jāievēro Pārdevēja papildu norādījumiem attiecībā uz Akciju.

Piedalīšanās Akcijā tiešsaistē

7. Ja Akcijas perioda laikā klients pērk Akcijas preci tiešsaistes Veikalā, kas norādīts samsung.com/ee/tagasiost/ Igaunijā, samsung.com/lv/atpirkums/ Latvijā vai samsung.com/lt/grazinimas/ Lietuvā, un izvēlas turpmāk aprakstīto sava vecā viedtālruņa, planšetes, Samsung viedpulksteņa vai Apple iWatch (turpmāk – Vecā ierīce) atpirkuma iespēju.
8. Tiešsaistes atpirkuma izpildes nolūkos klienta Vecās ierīces atpirkuma vērtību nosaka Foxway OÜ, reģistrācijas numurs: 12703942, adrese: Killustiku Põik 1, Vahi 60534, Igaunija (turpmāk – Partneris).
9. Attiecīgās atpirkuma vērtība tiek nodrošināta klientam atmaksas veidā pēc tam, kad klients nosūta Partnerim savu Veco ierīci.
10. Lai saņemtu atmaksu pēc Akcijas preces iegādes, klientam jāapmeklē atpirkuma mājaslapa, proti, www.tagasiost.ee Igaunijā, www.atpirkums.lv Latvijā vai www.senainauja.lt Lietuvā, jānorāda iegādātās Akcijas preces IMEI kods vai sērijas numurs (tikai produktiem bez sim-kartes) un informācija par pirkumu, pašam jāveic savas Vecās ierīces atpirkuma vērtības novērtējums un jāpabeidz reģistrācija mājaslapā 7 dienu laikā no Akcijas preces pirkuma datuma. Klients atzīst, ka pašnovērtējuma vērtība ir ilustratīva, aptuvena, un tā var svārstīties. Precīzu atpirkuma vērību nosaka Partneris.
11. Pēc tam, kad klients veicis pašnovērtējumu, tam jānodod sava Vecā ierīce un parakstīts atpirkuma līgums noteiktajam paku piegādes dienestam Vecās ierīces un līguma piegādāšanai Partnerim 14 dienu laikā no reģistrācijas mājaslapā. Piegāde ir bez maksas. Ja klients nenodod savu Veco ierīci atpirkumam vai parakstīto atpirkuma līgumu Partnerim norādītajā termiņā, klients nav tiesīgs saņemt atmaksu.
12. Pirms savas Vecās ierīces nodošanas noteiktajam paku piegādes dienestam klientam jāatbrīvo Vecā ierīce no visiem ar to saistītajiem klienta kontiem, ieskaitot, bet ne tikai, Google kontu (visām Android ierīcēm), Samsung kontu (Samsung ierīcēm), iCloud (iOS ierīcēm), un pilnībā jāatjauno rūpnīcas iestatījumi Vecajā ierīcē. Klientam ieteicams izgatavot rezerves kopiju, lai izvairītos no vērtīgas informācijas zaudēšanas.
13. Paredzēts, ka Vecā ierīce, ko klients nodod atpirkumam, būs lietota. Vecā ierīce nedrīkst būt izjauktā veidā. Vecajai ierīcei jābūt vienā gabalā ražotāja sākotnēji izgatavotajā veidā. Vecajai ierīcei un visām tās daļām jābūt ražotāja izgatavotām – Veco ierīču pakaļdarinājumi vai Vecās ierīces ar trešo personu rezerves daļām netiks pieņemtas.
14. Atpirkumam var nodot tikai vienu Veco ierīci.
15. Lai piedalītos Akcijā, www.atpirkums.lv Vecās ierīces modeļa novērtējumam nebojātā stāvoklī ir jābūt vismaz 10€ vērtībā.
16. Vecās ierīces vērtība atkarīga no ierīces stāvokļa, modeļa un tirgus svārstībām. Partneris novērtēs Veco ierīci, klienta noteikto pašnovērtējuma vērtību, un tad apstiprinās vai atjauninās klienta noteikto pašnovērtējuma vērtību.
17. Klients saņems atmaksu Partnera apstiprinātās vai atjauninātās novērtējuma vērtības apjomā pēc tam, kad Partneris būs veicis novērtējumu. Atmaksa tiks veikta pēc atteikuma tiesību termiņa beigām (14 dienām).
18. Atpirkums klientam netiks izmaksāts, ja klients izmanto likumā noteiktās atteikuma tiesības attiecībā uz Akcijas precēm, kas iegādātas šīs Akcijas ietvaros. Šajā gadījumā klientam ir tiesības saņemt Veco ierīci atpakaļ iepriekš samaksājot Partnerim sūtišanas un apstrādes maksu 15€ apmērā.
19. Atpirkumu veic Partneris, nevis Samsung vai Pārdevēji. Ja Klientu neapmierina tirdzniecības process, viņam ir jāvēršas pa tiešo pie Partnera.
20. Klientam jāiepazīstas ar noteikumiem, kas pieejami atpirkuma vietnē, proti, www.tagasiost.ee Igaunijā, www.atpirkums.lv Latvijā un www.senainauja.lt Lietuvā, kas regulēs tiešsaistes atpirkuma darījumu.

Piedalīšanās Akcijā ar bezsaistes atpirkumu

21. Ja Akcijas periodā klients iegādājas Akcijas preci Veikalā, kur Pārdevējs dod norādījumus klientiem par Veikalā veicamo atpirkumu, un klients izvēlas turpmāk aprakstīto iespēju nodot atpirkumam veco viedtālruni, planšeti, Samsung viedpulksteni vai Apple iWatch (turpmāk – Vecā ierīce), klients ir tiesīgs saņemt Vecās ierīces atpirkuma vērtību.
22. Atpirkuma vērtība tiek nodrošināts klientam atlaides veidā, kad klients pērk Akcijas preci un nodod Veikalā savu Veco ierīci Akcijas preces pirkuma laikā. Ja klients nenodod Veikalā savu Veco ierīci atpirkumam, klients nav tiesīgs saņemt atpirkuma vērtību.
23. Pirms savas Vecās ierīces nodošanas Veikala personālam klientam jāatbrīvo Vecā ierīce no visiem ar to saistītajiem klienta kontiem, ieskaitot, bet ne tikai, Google kontu (visām Android ierīcēm), Samsung kontu (Samsung ierīcēm), iCloud (iOS ierīcēm), un pilnībā jāatjauno rūpnīcas iestatījumi Vecajā ierīcē. Klientam ieteicams izgatavot rezerves kopiju, lai izvairītos no vērtīgas informācijas zaudēšanas.
24. Paredzēts, ka Vecā ierīce, ko klients nodod atpirkumam, būs lietota. Vecā ierīce nedrīkst būt izjauktā veidā. Vecajai ierīcei jābūt vienā gabalā ražotāja sākotnēji izgatavotajā veidā. Vecajai ierīcei un visām tās daļām jābūt ražotāja izgatavotām – Veco ierīču pakaļdarinājumi vai Vecās ierīces ar trešo personu rezerves daļām netiks pieņemtas.
25. Atpirkumam var nodot tikai vienu veco ierīci.
26. Lai piedalītos Akcijā, www.atpirkums.lv Vecās ierīces modeļa novērtējumam nebojātā stāvoklī ir jābūt vismaz 10€ vērtībā.
27. Vecās ierīces vērtība atkarīga no ierīces stāvokļa un modeļa un tirgus svārstībām. Veikala personāls novērtēs Veco ierīci un attiecīgi piemēros atlaidi Akcijas preces cenai.
28. Ja izvēlētās Akcijas preces cena ir mazāka nekā Vecās ierīces vērtība, Veikalam nav pienākuma izmaksāt starpību.

Vispārīgi noteikumi

29. Akcija ir paredzēta tikai klientiem mazumtirdzniecībā, un tā neattiecas uz precēm, kas tiek iegādātas tālākas pārdošanas nolūkā.
30. Ir spēkā Veikala vispārīgie pārdošanas un piegādes noteikumi, ja Pārdevējs nenosaka vai šie noteikumi skaidri neparedz citādi.
31. Klients nav tiesīgs saņemt atmaksu vai atlaidi, ja tiek konstatēts, ka klients nav ievērojis šos noteikumus vai ir negodīgi ietekmējis šīs Akcijas norisi.
32. Sūdzības par Akciju var iesniegt līdz 31.08.2022, zvanot vai rakstot uz zvanu centru:

Igaunijā: 800-7267, [email protected]
Latvijā: 8000-7267, [email protected]
Lietuvā: 8800-77777, [email protected]

Klientu atsauksmes par šo preci