Preču katalogs

Veļas mašīna AEG L9FEA69S

Ātra piegāde 2-3 d.d.

Kods 283382

944,00 €
94,40 € x 10 mēn.*
TF Bank bezprocentu Līzings. Piemērs: ja aizdevumu summa ir € 400 ar atmaksas termiņu 10 mēneši, ikmēneša administrēšanas maksu € 0, komisijas maksu par izsniegšanu € 0 un procentu likmi 0%, gada procentu likme (GPL) ir 0%, ikmēneša maksājumu ir € 40.00, savukārt aizdevuma kopējās izmaksas patērētājam ir € 400.
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 2 gadi 174,92 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 3 gadi 193,80 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 5 gadi 288,20 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 2 gadi 241,00 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 3 gadi 288,20 €
Preces kopā ar iepakojumu līdz 80 kg. uznešanas / izkraušanas 9,99 €
Īpašības
RažotājsAEG
Ekrāns +
Montāžas tipsBrīvi stāvošs
ApgaismojumsNav
Platuma intervāls, cm50 - 59 cm
Enerģijas klaseA
Bērnu aizsardzība +
Svārpstu tilpums, kg9
Tvaika ģeneratorsIr
Svārpstu tilpums žāvēšanas laikā, kgBez žāvēšanas
Dziļuma intervāls, cm61 un vairāk cm
Griešanās ātrums, apgr./min.1600
Žāvēšanas funkcijaNav
Nelīdzsvarotības kontrole +
Invertora dzinējs
Veļas mazgājamās mašīnas tipsAizpildāma no priekšpuses
Trokšņa līmenis urbšanas laikā76dB(A)
Urbšanas efektivitātes klaseA
Trokšņa līmenis mazgāšanas laikā47dB(A)
Veļas mazgājamās mašīnas tipsAizpildāma no priekšpuses
Mazgāšanas programmu skaits +12
Mazgāšanas sākšanas atlikšana +
Produkta kategorijaVeļas mazgājamās mašīnas
KrāsaBalts
Dziļums63.1 cm
Jauda2200 W
Platums59.7 cm
Augstums84.7 cm
Troksnis urbšanas laikā75 dB
Troksnis mazgāšanas laikā47 dB
Auduma atsvaidzināšana (Steam)
Automātiska veļas svēršana +
Spriegums +230 V
Garantijas laiks24 mēn.
Svars ar iepakojumu, Kg82.5 kg

Lai ietaupītu laiku ikdienā, mēs parasti izvēlamies gudrus un praktiskus risinājumus savām mājām. Viens no tiem ir veļas mašīna, bez kuras neviena ģimene nevarētu iedomāties savus ikdienas darbus. Tomēr, pērkot vai mainot veļas mazgājamo mašīnu, mēs sev bieži uzdodam jautājumu, kurš ražotājs ir labākais, kādas funkcijas veļas mašīnai jāveic, un visbeidzot - kurš modelis būtu piemērots? Zemāk sniegtas atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem.

Pats mazgāšanas process kopš tā pirmsākumiem nav mainījies. Mūsdienās tas netiek darīts manuāli, bet gan mehāniski (mērcēšana, mazgāšana, skalošana, izgriešana). Mūsdienās mehāniskās veļas mazgājamās mašīnas izmanto elektrību un ķīmiskas vielas. Tāpēc, izvēloties veļas mašīnu, novērtējiet, kā tiek izpildīta katra no iepriekšminētajām funkcijām.

Lai izvēlētos veļas mašīnu, vispirms novērtējiet savu mājas vidi, kurā tā tiks ievietota. Vai jums ir pietiekami daudz vietas, vai otrādi - vai vēlaties aizņemt to pēc iespējas mazāk? Šajā gadījumā Jums vispiemērotākā būtu veļas mašīna ar augšējo ielādi, kas neaizņem daudz vietas un būs kompakta. Ja mājā ir pietiekami daudz vietas, mēs piedāvājam iegādāties veļas mašīnu ar sāna ielādi, kuru var integrēt citās mēbelēs. Šis veļas mazgājamo mašīnu tips ir vispopulārākais pasaulē.

Augšējās ielādes veļas mašīnas

Priekšrocības:
Kompaktas, aizņem maz vietas;
Liela ietilpība - var ielikt līdz 5 kg sausas veļas;
Vieglāk lietojamas - ieliekot un izņemot veļu, nav nepieciešams saliekties;

Trūkumi:
Mazāk stabilas nekā no priekšas ielādējamās mašīnas;
Nepraktiska augšējā veļas mašīnas daļa - pastāvīgi jāatver;Priekšējās ielādes veļas mašīnas

Priekšrocības:
Lielāka ietilpība;
Lielāks stabilums;
Pievilcīga cena;

Trūkumi:
Aizņem vairāk vietas;


Tilpums

Atšķiras un var mainīties atkarībā no tā, cik sausas veļas ietilps vienā mazgāšanas reizē. Pārdotākās - 3,5 - 6 kg tilpuma veļas mašīnas. Mūsdienu veļas mazgājamās mašīnās var likt arī mazāku veļas daudzumu - mazgāšanas laikā cilindrs nosver un tajā ietek tik daudz ūdens, lai mazgātu pašreizējo veļas daudzumu.

Vieta

Kā minēts iepriekš - vieta, kur Jūs noliksiet veļas mašīnu, ir jāpārdomā iepriekš. Rietumu tradīcija - veļas mazgājamās mašīnas netiek novietotas dzīvojamās telpās, tām tiek atvēlētas atsevišķas telpas. Šī tendence parādās arī pie mums, jo mājas izkārtojuma dēļ mājās kļūst arvien grūtāk ieplānot vietu veļas mašīnai. To parasti noder vannas istaba, virtuve vai priekšnams. Tomēr šīm vietām ir arī trūkumi - mitrums vannas istabā sabojā veļas mazgājamās mašīnas mehānismu un elektroniku, virtuvē, kur tiek gatavots ēdiens, veļas mazgājamās mašīnas izdala noteiktas ķīmiskas vielas un citas daļiņas, un koridorā nav pietiekami attīstīta kanalizācijas un ūdens padeve.

Izmērs

Tika nosaukti trīs populārākie un vislabāk pārdotie veļas mazgājamo mašīnu izmēri - standarta, šauri un mazi. Standarta veļas mazgājamās mašīnas atbilst (AxPxG) izmēriem 85x60x58 cm. Tās vislabāk noderēs, ja mājās būs pietiekami daudz vietas. Šīm veļas mašīnām atstājiet apmēram 5 cm attālumu līdz sienai - tas ir nepieciešams, lai savienotu instalācijas un caurules. Šauro veļas mazgājamo mašīnu dziļums (37-48) ir vispiemērotākais ierīkošanai virtuvē vai gaitenī. Ja jūsu mājās ir maz vietas un vēlaties to ietaupīt - izvēlieties mazas (67x50x40 cm) veļās mašīnas ar augšējo ielādi.

Elektroenerģijas patēriņš

Elektroenerģijas patēriņš tiek norādīts ar burtiem no A līdz G. Augstākās A klases veļas mazgājamās mašīnas patērē vismazāk elektrības. Šodien Jūs varat atrast arī citādi marķētas veļas mašīnas - A+, A++ un A+++. Saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvām simbols "+" nozīmē papildu 10% ietaupījumu elektroenerģijā. Jo vairāk "+" simbola, jo uzlabotāks ir šis standarts. Pašlaik visekonomiskākā veļas mašīna ietaupa līdz pat 30% vairāk elektrības un ir apzīmēta ar A+++.

Elektrības patēriņš veļas mazgājamām mašīnām ar augšējo ielādi:

A klase - 1,1 Kw/h (6kg sausas veļas)

A++ klase - 0,93 Kw/h (6kg sausas veļas)

Elektrības patēriņš veļas mazgājamām mašīnām ar priekšējo ielādi:

A klase - 1,14 Kw/h (6kg sausas veļas)

A++ klase - 0,93 Kw/h (6kg sausas veļas)

Mazgāšanas un izgriešanas klases

Mazgājot, ir svarīgs ne tikai elektroenerģijas patēriņš. Mazgāšanas un izgriešanai tāpat ir piemēroti standarti, kas ir marķēti no A līdz G. Augstākās A klases veļas mazgājamās mašīnas nevainojami mazgā un izgriež veļu, bet izmantojot A klases centrifūgu, veļa tiks izgriezta gandrīz sausa.

Izgriešanas ātrums

Lielākajai daļai veļas mazgājamo mašīnu centrifūgas ātrums sasniedz līdz 1200 apgriezienus minūtē. Ir iespēja iegādāties veļas mašīnas, kas griežas vēl ātrāk, taču tās būs dārgākas un trokšņainākas.

Skaļuma līmenis

Trokšņa līmeni veļas mašīnā mēra gan mazgāšanas, gan centrifugēšanas brīdī. Tas var svārstīties no 48 dB - 62 dB mazgāšanas un no 67 dB - 74 dB centrifugēšanas brīdī. Klusākās veļas mašīnas ir aprīkotas ar invertora motoru, kas nodrošina klusu, tik tikko dzirdamu (līdz 48 dB) mazgāšanu.

Programmas

Mūsdienu veļas mašīnās programmu un funkciju dažādība ir salīdzinoši mazāka nekā iepriekš. Izmantojot lielu skaitu programmu, lietotājs var tikt maldināts un izvēlēties nepareizu nepieciešamo programmu. Jaunajām veļas mazgājamajām mašīnām ir 3-4 galvenās funkcijas, kas nosaka dažāda veida audumus un vairākas papildu atbilstoši lietotāja vajadzībām - papildu skalošana (cilvēkiem ar alerģiju, drēbes maziem bērniem), mērcēšana, traipu noņemšana, intensīva mazgāšana, ātra mazgāšana utt.

Nesen, ņemot vērā pieaugošās patērētāju vajadzības, antibakteriālas papildu programmas, piemēram, vilna vai apakšveļa (šī programma var izturēt temperatūru līdz 65 ° C līdz 10 minūtēm, iznīcina lielāko daļu baktēriju un alergēnu no gultas piederumiem un bērnu apģērba).

Šodien varat iegādāties mehāniskas, mehāniski elektroniskas un elektroniskas veļas mazgājamās mašīnas atbilstoši savām vajadzībām. Ražotāji integrē skārienjutīgus vai elektroniskos ekrānus/pogas, lai vienkāršotu veļas mazgājamo mašīnu darbību un izvairītos no to pārslodzes.

Whirlpool ražotājs piedāvā izmēģināt «6 sajūtas» tehnoloģiju veļās mašīnas, kas automātiski nosaka temperatūru, centrifūgas ātrumu, skalošanu un daudz ko citu. Izmantojot šo tehnoloģiju, varat ietaupīt līdz 30% no ūdens, 25% no elektrības un 20% no laika.

SPECIFIKĀCIJAS

Mazs patēriņš: 0,32 kWh, 54 l med.prog.60°C ar 9 kg

Strūklas sistēmas mazgāšanas tehnoloģija

Zīda programma, kas īpaši izstrādāta zīdam, ar tai pielāgotu maigu mazgāšanas un centrifūgas ciklu

Papildu skalošanas funkcija

Svara sensors

Fuzzy Logic tehnoloģija, kas pielāgojas slodzei

Neputojoša skalošanas sistēma

Mazgāšanas līdzekļa atvilktņu nodalījumi: 2+1

Bērnu slēdzene

Kājas: 4 regulējamas

OPERĀCIJA

Mazgāšanas jauda, kg: 9

Deklarētā programma: Cotton 40 pusslodze, Cotton 60 puse un pilna slodze

Dzinējs: Invertors

Urbšanas klase: A

Maksimālais urbšanas ātrums, apgr./min.: 1600

Troksnis (mazgāšanas laikā) (IEC7043 norma): 47

Troksnis (urbšana) (IEC7043 norma): 75

Atlikušais mitrums, %: 44

Bungas tilpums, l: 69

MONTĀŽA

Izmēri AxPxD, (mm): 850x600x605

Maksimālais dziļums, mm: 660

Krāsa: balta

Ūdens apgāde: auksts

Svars (neto), kg: 82,5

ENERĢIJA

Enerģijas klase: A+++ -65%

Gada enerģijas patēriņš, kWh: 76,0

Gada ūdens patēriņš, l: 10499

Jauda, W: 2200

NĀKAMAIS

Produkta numurs (PNC): 914 550 907

Mazgāšanas tehnoloģija: SoftWater

Ekrāns: TFT

Spriegums, V: 230

Aizsardzība pret ūdens noplūdi: Spiediena sensors

Kabeļa garums, m: 1,8

PNC: 914 550 907

Svītru kods: 7332543532025

Vairāk informācijas ražotāja lapā https://www.aeg.lt/laundry/laundry/washing-machines/front-loader-washing-machine/l9fea69s/

Klientu atsauksmes par šo preci