Preču katalogs

Televizors LG OLED77B13LA OLED 77" Smart

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2019080

2 309,00 €
230,90 € x 10 mēn.*
Piemēram, aizņemoties 2 309,00 € ar līgumu, kas noslēgts uz 10 mēnešiem, nav pirmā iemaksa, regulāras iemaksas mēnesī, fiksēta gada procentu likme 0%, administrācijas maksa 0%, līguma maksa 0%, kopējais patēriņš gada procentu likme - 0%, kopējā maksājamā summa -2 309,00 €, regulārā maksājuma summa -230,90 €.
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 2 gadi 420,62 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 3 gadi 466,80 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 5 gadi 697,70 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 2 gadi 582,25 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 3 gadi 697,70 €
Uznešanas / izkraušanas pakalpojums 15,00 €
Apdrošināšana: + 1 gads 582,25 €
Apdrošināšana: + 2 gadi 813,15 €

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLG
Televizora tipsOLED
Skaņas jauda (RMS)40W
Bluetooth savienojums +
Ekrāna diagonāle, "77
USB3
TV funkcija +
Skaļruņi +
Izliekts ekrāns +
Ekrāna izšķirtspējas tipsUHD 4K
Ekrāna izšķirtspēja3840x2160
Atmiņas karšu lasītājs +
Audio sistēmaDolby Atmos
Smart TV
HDMI savienojums4
HD tehnoloģija4K ULTRA HD
Preces kategorijaTelevizori
KrāsaMelns
Dziļums270 mm
Platums1723 mm
Augstums1043 mm
Garantijas laiks24 mēn.Izvēloties jaunu televizoru, jāpievērš uzmanība noteiktiem parametriem. Šī lietotāja rokasgrāmata palīdzēs izvēlēties labāko ierīci, kas atbilst Jūsu vēlmēm, un iepazīstinās ar jaunākajām tehnoloģijām.

Televizora izmērs

Viens no galvenajiem kritērijiem, ko mēs ņemam vērā, izvēloties televizoru - izmērs. Televizora izmēra izvēle ir atkarīga no vietas, kurā ierīce atradīsies, un minimālā attāluma no televizora līdz skatīšanās vietai. Skatoties iecienīto TV šovu uz liela ekrāna no neliela attāluma, ne tikai bojās acis, bet arī nesniegs nekādu skatīšanās komfortu.

tv1


Attālumam no televizora līdz galvenajai skatīšanās vietai jābūt vismaz 1,5 reizes lielākam par ierīces diagonāli. Ieteicams nepārsniegt šo attālumu vairāk kā 3 reizes, jo var būt grūti lasīt tekstu vai redzēt sīkas detaļas. 32 collu (81 cm) diagonālo ekrānu vislabāk ir skatīties no 1,2 - 2,40 m attāluma, bet 50 collu (127 cm) televizoru no vismaz 1,9 m attāluma. Zemāk ir tabula ar televizora ekrānu diagonālēm un ieteicamajiem attālumiem.

DiagonāleMinimālais attālumsMaksimālais attālums
19" (48cm)0,7m.1,4m.
26" (66cm)1,0m.2,0m.
32" (81cm)1,2m.2,4m.
40" (101cm)1,5m.3,0m.
42" (107cm)1,6m/3,2m.
48" (117cm)1,8m.3,5m.
50" (127cm)1,9m.3,8m.
55" (140cm)2,1m.4,2m.
60" (152cm)2,3m.4,6m.
65" (165cm)2.5m.5,0m.
75" (190cm)2,9m.5,7m.
85" (216cm)3.2m.6,5m.


Ir svarīgi pievērst uzmanību arī ierīces korpusam, statīva formai un rāmim, kas ieskauj ekrānu, jo plānāks rāmis optimāli paplašina ekrānu un koncentrē uzmanību uz attēlu, nevis uz vidi. Pārliecinieties, vai televizors patiešām ir piemērots atvēlētajai telpas vietai, bet, ja plānojat to stiprināt pie sienas, tad pārbaudiet, vai izvēlētajam modelim ir stiprinājuma punkti (VESA standarts).

Ekrāna izšķirtspēja

Vēl viens būtisks parametrs ir ekrāna izšķirtspēja, kas nosaka televizora attēla detalizāciju. Ražotāji šobrīd klientiem piedāvā modeļus ar HD 720p (1366 x 768), Full HD 1080p (1920 x 1080) un īpaši augstiem Ultra HD (3840 x 2160) izšķirtspējas ekrāniem.

tvgidas

Full HD ekrānu izšķirtspēja sasniedz 1920 × 1080 pikseļu. Lieliski piemērots DVD un «Blu-ray» filmu skatīšanai, augstas izšķirtspējas «YouTube» videoklipu skatīšanai, SD un HD televīzijas translācijai un spēļu konsolēm.

Ultra HD - pat četras reizes lielāka televizoru izšķirtspēja, kas nodrošina asu attēlu pat tuvumā, pamanāmas top pat vissīkākās detaļas. Spēļu entuziasti un visi tehnoloģiju jaunumu entuziasti noteikti izvēlēsies daudz lielākus Full HD vai UHD televizorus.

Ekrāna tips

Lietotāji var izvēlēties no trīs veidu ekrāniem: LCD, LED, OLED. LCD televizori apgaismošanai izmanto luminiscējošas lampas, bet attēls LED televizoros izskatās dziļāks un spilgtāks nekā LCD modeļos.

tvgidas

–  LED televizoru ekrāni sastāv no gaismu caurlaidīga regulējoša šķidro kristālu slāņa un gaismu izstarojošiem LED elementiem. Šie televizori nav dārgi un kvalitatīvi reproducē attēlu. Lētākas klases LED ierīcēm ir nedaudz grūtāk reproducēt melnas krāsas pustoņus un ļoti kustīgu attēlu, tas var nedaudz raustīties. Jaunākajiem LED, augstas un vidējās klases televizoriem nav šādu trūkumu, tie reproducē ļoti reālistiskas krāsas un parāda vienmērīgi kustīgu attēlu.

Pastāv divu veidu LED fona apgaismojums: zonālais un malu. LED televizori ar malu apgaismojumu parasti ir daudz plānāki, taču modeļi ar malu apgaismojumu garantē vienmērīgāku attēla spilgtumu un ļauj autonomi pielāgot kontrastu dažādās ekrāna vietās. Visas zonālā LED apgaismojuma priekšrocības atspoguļojas televizoros ar garu diagonāli (vismaz 65 ").

- OLED ekrānos izmanto organiskās gaismas diodes, tās pašas rada gaismu un apgaismo attēla elementu atsevišķi, nav nepieciešams nekāds papildu apgaismojums. Šie televizora modeļi ir īpaši plāni, patērē mazāk enerģijas un reproducē bagātīgu krāsu attēlus, saglabājot melno krāsu melnu. OLED televizoru cenas līdz šim ir daudz augstākas nekā LED modeļiem.

Taisni un izliekti televizori?

Izliekti TV ekrāni palīdz labāk koncentrēties, paplašina redzes lauku un samazina atstarošanos. Tomēr, lai pilnībā izbaudītu šādu ekrānu potenciālu, nepieciešams lielas diagonāles televizors. Ja televizora skatīšanās nav vissvarīgākā nodarbe, to skatoties bieži veicat citus darbus, vai arī ierīci plānojat stiprināt pie sienas, ieteicams izvēlēties modeli ar taisnu ekrānu.

Attēlu apstrādes ātrums

tvgidas 

Attēlu apstrādes ātrums ir atkarīgs no attēlu procesora jaudas. Uzlabotā un augstas kvalitātes attēlu apstrāde ļauj iegūt detalizētāku attēlu. Attēlu apstrādes ātrums tiek mērīts hercos, jo vairāk to būs izvēlētajam televizora modelim, jo detalizētāks attēls būs. Lielākajai daļai LED televizoru, kas paredzēti Eiropas tirgum, ir ekrāni ar attēlu apstrādes ātrumu 50 vai 100 herci (Hz). Daži «Full HD» ekrāni var lepoties ar attēlu apstrādes ātrumu 200 Hz.

Attēla kvalitāte ir atkarīga ne tikai no televizora iespējām, bet arī no ierīcēm, kas sūta video signālu - televīzijas operatori, DVD un «Blu-ray» atskaņotājiem vai spēļu konsolēm, kas sūta video datus ar ātrumu 25 - 50 Hz. Trūkstošos kadrus ģenerē pats televizors, vairākas reizes tiek parādīts viens un tas pats attēls, melns fons vai no diviem dažādiem kadriem tiek izveidota starpposma versija.

Kavēšanās (reakcijas) laiks

Kavēšanās laiks ir laiks, kurā ierīces nosūtītais attēla signāls tiek pārsūtīts uz televizora ekrānu. Jo mazāks kavēšanās laiks, jo skaidrāk televizors rāda ātri mainīgos attēlus. Šis iestatījums ir ļoti svarīgs datorspēļu entuziastiem, bet skatoties TV pārraides vai filmas, tam nav lielas nozīmes. Aizkavēšanās laiku var samazināt, atslēdzot digitālā attēla apstrādi, televizora vadības izvēlnē atlasot spēlēm domāto attēla reproducēto režīmu (angl. ,,Game Mode“).

Attēla kontrasts

Attēla kontrasts parāda atšķirību starp spilgti baltiem un tumši melniem krāsu toņiem. No kontrasta ir atkarīgs attēla spilgtums, realitāte, teksta lasāmība, jo pie zema kontrasta attēls tiešām nogurdina acis. Pietiekami labs attēla kontrasts sniedzas no 3000:1 līdz 5000:1.

Savienojumi

Televizors ir ierīce, kuru mēs pērkam uz vairākiem gadiem, tāpēc izvēle ir patiešām jāpārdomā. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai tam būtu visi nepieciešamie savienojumi.

tvgidas

– HDMI („High-Definition Multimedia Interface“) - savienotājs video un audio informācijas digitālai pārsūtīšanai. Šis savienotājs tiek izmantots, lai pieslēgtu atskaņotājus, datorus un spēļu konsoles. Jaunajam televizoram jābūt vismaz 3 - 4 papildus HDMI ligzdām.

- Analogie savienotāji (RCA vai SCART). Šie savienotāji ir paredzēti video un audio pārraidīšanai pa vienu kabeli, bet tagad tie ir aizstāti ar HDMI savienotājiem. Šie savienotāji būs nepieciešami tiem, kas vēlas televizoram pievienot vecākas ierīces.

- USB savienotāji ārējo datu nesēju (cieto disku un atmiņu) pievienošanai. Lielākā daļa jaunās paaudzes televizoru var atskaņot tajos saglabātās filmas, mūziku un fotoattēlus. Televizoram jābūt vismaz 2 USB portiem.

- Digitālā audio izeja ārējas audio sistēmas pievienošanai.

- Wi-Fi un tīkla kontaktligzda. Ierīci var savienot ar internetu bez vadiem vai ar tīkla kabeli. Kabelis nodrošina visstabilāko savienojumu un garantē vislabāko apraides kvalitāti, bet Wi-Fi nodrošina ērtumu, jo nav nepieciešami kabeļi.

- „Bluetooth“ savienojums. Šis savienojums ļauj pārsūtīt mūziku, filmas un fotoattēlus no saderīgām mobilajām ierīcēm tieši uz TV ekrānu.

Ja plānojat piestiprināt televizoru pie sienas, pārliecinieties, vai korpusa sānos ir pietiekami daudz savienojumu, jo piestiprinot televizoru pie sienas, var rasties sarežģījumi izmantojot aizmugurējās rozetes.

Viedais televizors

tvgidas 

Viedais televizors ir pilnībā savienota ar internetu, un tam ir trīs galvenās funkcijas:

- Sīkrīki (,,Youtube“, ,,Skype“, ,,Facebook“, radio, dažādas spēles). Daudzos viedajos televizoros ir sīkrīku veikali, kur bez maksas varat iegādāties vai lejupielādēt dažādas lietotnes un spēles.

- Standarta interneta pārlūkošana

- DLNA funkcija (klēpjdatora vai planšetdatora, mobilā tālruņa vai citas mobilās ierīces pievienošana televizoram, lai pārsūtītu fotoattēlus, video, mūziku un citu informāciju).

Viedo televizoru iespējas atšķiras, jo dažādi ražotāji izmanto dažādas operētājsistēmas:

- TIZEN - uzstādīta ,,Samsung“ viedajos televizoros;

- Android TV - šo operētājsistēmu izmanto ,,Philips“ ir ,,Sony“;

- WebOS - tiek izmantots LG viedajos televizoros.

“LG televizoru pārdošanas aktivitāte ar Go3” ir patērētāju kampaņa (turpmāk tekstā – Akcija), kuru organizē SIA Digibrand, (reģ. Nr. 40003844150), Riga, Kuršu iela 25A-6, LV-1006 (turpmāk – Akcijas organizētājs).

 

Kampaņas pasūtītājs: SIA „LG Electronics Latvia” (reģ. Nr. 40003834190, juridiskā adrese: Gustava Zemgala Gatve 74A, Rīga, LV-1039, Latvija.

 

Akcijas norises kārtību saskaņā ar esošajiem noteikumiem nosaka Akcijas organizētājs, un noteikumu ievērošana ir obligāta visiem Akcijas dalībniekiem.

 

Akcijas norises teritorija – autorizētie mazumtirdzniecības pārstāvji Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Kampaņā var piedalīties ikviens Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas Republikas iedzīvotājs, kurš sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu.

 

Akcijas norises sākuma datums ir 2020. gada 1. augusts. Akcijas norises beigu datums ir 2022. gada 31. jūlijs.

 

Periods, kurā var reģistrēt čeku akcijai: no 2020. gada 1. augusta līdz 2022. gada 31. decembrim.

 

Akcijas dalībniekam laika periodā no 2020. gada 1. augusta līdz 2022. gada 31. jūlijam jāiegādājas kāds no šo LG televizoru sēriju modeļiem: LG OLED, LG QNED MiniLED vai LG NanoCell tikai pie kāda no autorizētiem mazumtirdzniecības pārstāvjiem Latvijas teritorijā: 1A.LV, ELKOR, EURONICS, RD Electronics, K Senukai. LG Ultra High Definition (UHD) televizori šajā akcijā neppiedalās. Pirkums jāreģistrē Latvijā: https://www.lg.com/lv/ms/go3, Lietuvā: https://www.lg.com/lt/ms/go3, Igaunijā: https://www.lg.com/ee/ms/go3 . Akcijas modeļu klāsts var tikt papildināts atbilstoši piejamajam mazumtirdzniecības sortimentam.

 

Aizpildot reģistrēšanās anketu mājas lapā, anketā jānorāda vārds, uzvārds, dalībnieka e-pasts, tālrunis un jāaugšuplādē foto attēli. Vienā jāaugšuplādē čeka foto (pilnā izmērā, lai ir redzams iegādātais produkts, iegādes vieta un iegādes datums, čeka numurs) un foto no TV aizmugures, kur redzams tā sērijas numurs. Otrā jāaugšuplādē iegādātā TV modeļa atsauksme, kura ir ierasktīta www.lg.com/lv. Papildus kā trešo attēlu, ja ir iespējams, lūdzam augšuplādēt atsauksmi par iegādāto TV, kas izdarīta autorizētiem mazumtirdzniecības pārstāvja mājas lapā, kur tika iegādāts televizors. Par šo atsauksmi, akcijas dalībnieks saņems papildus viena mēneša Go3 abonamentu. Pirkuma čeka, TV aizmugures un atsauksmes foto augšuplāde ir obligāta, bez tās reģistrācija nebūs veiksmīga. Viens čeks var tikt reģistrēts tikai vienu reizi. Viens dalībnieks var piedalīties neierobežotu reižu skaitu kampaņā tikai izdarot atkārtotus pirkumus.

 

Akcijas norises laikā kampaņas organizētājs veic noteiktu personas datu ievākšanu un apstrādi. Dati tiek izmantoti, lai identificētu Akcijas dalībniekus.

 

Lai nodrošinātu iespējami precīzas un unikālas akcijas reģistrācijas, tādējādi izvairoties no iespējamas datu dublēšanās, kā arī, lai identificētu kampaņas laimētāju un informētu viņu par laimestu, kampaņas organizētājs pieprasa norādīt vārdu, uzvārdu un e-pastu.

 

Iesniedzot informāciju par sevi, pieteikuma iesniedzējs piekrīt, ka tiks veikta viņa personas datu apstrāde “ LG televizoru pārdošanas aktivitāte ar Go3” akcijas ietvaros.

 

Iesniedzot pieteikuma anketu, pieteikuma iesniedzējs apstiprina, ka ir iepazinies ar šiem noteikumiem un tos ievēros.

 

Pieteikuma iesniedzējs apliecina, ka visa iesniegtajā anketā norādītā informācija ir patiesa. Pieteikuma iesniedzējs ir pilnībā atbildīgs par iesniegtās informācijas pareizību. Nepareizi iesniegta informācija var būt par pamatu balvas neizsniegšanai.

 

Balvu fonds: Katrs dalībnieks, kas izpildījis visus Akcijas noteikumus saņems „Viss iekļauts” Go3 abonomentu no 3 – 12 mēnešiem atbilstoši iegādātajam televizora modelim.

 

1) 12 mēneši (155.90 EUR vērtībā): pērkot LG OLED, LG QNED MiniLED vai LG NanoCell sēriju televizorus vērtībā vērtībā virs 2999 EUR;

 

2) 9 mēneši (116,90 EUR vērtībā): pērkot LG OLED, LG QNED MiniLED vai LG NanoCell sēriju televizorus vērtībā no 2000 EUR līdz 2999 EUR;

 

3) 6 mēneši (77,90 EUR vērtībā): pērkot LG OLED, LG QNED MiniLED vai LG NanoCell sēriju televizorus vērtībā no 1000 EUR līdz 1999 EUR;

 

4) 3 mēneši (39 EUR vērtībā): pērkot LG OLED, LG QNED MiniLED vai LG NanoCell sēriju televizorus vērtībā līdz 999 EUR.

 

Viss iekļauts abonoments sevī ietver vairāk nekā 30 TV kanālu, simtiem filmu un seriālu, sokumentālās filmas un bērnu saturu, 4 sporta kanāli (TV3 sports, Setanta, NBA TV, cīņas sports), vienreizēji sporta pasākumi un  sporta dokumentālās filmas. Mazumtirdzniecības cena EUR 12,99 mēnesī.

 

Pirkums jāreģistrē, iegūtais kods jāizmanto divu mēnešu laikā no televizora iegādes dienas. Koda neizmantošana netiks kompensēta.

 

Iesniegtās reģistrācijas Akcijas pasūtītāju pilnvarotā puse SIA Digibrand izskata 5 (piecu) darba dienu laikā. Ja reģistrācija veikta veiksmīgi, dalībnieks norādītajā e-pastā saņems e-pastu ar kodu, ko iespējams reģistrēt Go3 mājas lapā:

Latvijā: https://go3.lv/subscriber/register?bundleId=989339,

Lietuvā: https://go3.lt/subscriber/register?bundleId=989339,

Igaunijā: https://go3.tv/subscriber/register?bundleId=989339

 

Ja reģistrācija nav veikta veiksmīgi, SIA Digibrand sazināsies ar akcijas dalībnieku personīgi uz norādīto telefona numuru vai e-pastu.

 

Akcijas organizētājs neatbild par balvu ieguvējam iespējami radītiem zaudējumiem, kas radušies, lietojot balvu. Balvas apmaiņa pret citu balvu vai izmaksa skaidrā naudā netiek pieļauta.

 

Akcijas organizētājam Akcijas dalībnieka iegūtā balva pēc kampaņas dalībnieka prasības nav jāapmaina pret citu balvu un nav jākompensē balvas vērtība skaidrā naudā.

 

Ar balvas saņemšanu saistītie papildu izdevumi, kas nav norādīti šajos noteikumos, piemēram, transporta izdevumi vai telefona sarunu izmaksas, netiek segti.

 

Akcijas organizētāji nevar tikt uzskatīti par vainīgiem, ja kampaņas dalībnieki nevērīgi izturas pret šiem noteikumiem.

 

Akcijas organizētājs nenes atbildību par balvas neizsniegšanu gadījumos, kad nav ievēroti noteikumi vai dalībnieku sniegtā informācija ir nepatiesa vai neprecīza, vai, ja ar laimētāju nav izdevies sazināties no organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ.

 

Akcijas organizatoram ir tiesības vienpusēji pārtraukt kampaņas un balvu izsniegšanu gadījumos, ja iestājas nepārvaramas varas apstākļi.

 

Ar jautājumiem par Akcijas norisi vai laimestu saņemšanu iespējams vērsties  darba dienās no 9.00 līdz 18.00 rakstot e-pastu uz [email protected] līdz 2022. gada 31. decembrim.

 

Akcijas dalībnieks ir tiesīgs atsaukt savu dalību kampaņā, vēršoties ar rakstveida iesniegumu uz [email protected] un iesniegumā norādot konkrētās Akcijas nosaukumu.

 

Akcijas organizētāja un dalībnieku tiesības un pienākumi ir noteikti šajos noteikumos.

 

Reklāmas materiālos pieejamajai informācijai par kampaņu ir tikai informatīvs raksturs. Akcijas organizētājam ir tiesības veikt izmaiņas šajos noteikumos.

 

Visi akcijas noteikumi atrodami mājas lapā Latvijā https://www.lg.com/lv/ms/go3, Lietuvā: https://www.lg.com/lt/ms/go3, Igaunijā: https://www.lg.com/ee/ms/go3.

 

 

Televizors LG OLED77B13LA OLED 77" Smart
2 309,00 €
Klientu atsauksmes par šo preci