Preču katalogs

KINETIC SAND Kinētiskās smiltis, 907g

Ātra piegāde 1-7 d.d.

Kods 3092099

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsKINETIC SAND
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorijaRadošie komplekti
Tas ir ļoti jautri! Kinētiskās smiltis ir maģiskas smiltis, no kurām jums būs daudz jautrības. Saspiediet tās vai izstiepiet, vai veidojiet no tām figūras. Smiltis pielīp pie sevis, nevis pie rokām, no tām ir viegli veidot formu, tās atstāj rokas sausas. Kinētiskās smiltis veicina bērnu radošo attīstību, ļaujot viņiem radīt visu, ko vien viņi spēj iedomāties. Tās nekad neizžūst un nesatur lipekli. Ja smiltis ir kļuvušas pārāk sausas, vienkārši pievienojiet pilienu tīra ūdens. Ja jums šķiet, ka smiltis ir pārāk mitras, atstājiet tās uz brīdi atsegtas, lai izžūtu gaisā.
Klientu atsauksmes par šo preci